Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Amtla, to może i moje kciuki choć trochę pomogą, będę mocno zaciskać.

 

W kwestii tego, czy ufać ekipie budującej, czy projektantowi.

U mnie na etapie więźby dachowej powstał problem techniczny.

Robiłam projekt indywidualny, w pracowni, która realizuje wielkie przedsięwzięcia, domki jednorodzinne, to tylko tak przy okazji.

No i było ostre starcie fachowca od więźby, który udowadniał projektantowi, że dach się zawali jeśli on zrobi zgodnie z projektem.

Dyskusja była długa, bardzo burzliwa, projektant mądrzył się okrutnie prawie obrażając mojego fachowca, że on szkoły pokończył, tytuły zdobył, a tu taki prosty rzemieślnik będzie mu coś udowadniał.

Wieczór rozstrzygnięcia nie przyniósł.

Następnego dnia zjawił się na budowie projektant, przeprosił fachowca od dachu, przyznał mu rację i postawił butelkę dobrej wódki.

Tak więc z racją różnie bywa. Życzę by u Ciebie takich starć nie było.

Trzymam Amtla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Amtla przyszłam i ja!

Podglądałas mnie, ja będę podgladać Ciebie :)))))

 

Bardzo fajnie sie zapowiada domek..... Wykonawcy mniej, ale... znajdą się :)))

 

Będziesz miała duuużo pokoi. Fajnie rozwiazane.

Czemu ja nie mogłam stawiac od nowa :cry: No dobra :)

 

A na projekcie te samochody tak musza dio garażu wjeżdżać? Jedne pod kątem? :o :D Chyba nie Twój :)))

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc z racją różnie bywa. Życzę by u Ciebie takich starć nie było.

Trzymam Amtla :D

 

Naczytałam się tych różnych historii, i tak różne w nich bywają zakończenia podczas starć projektant - wykonawca - inwestor. Boję się bardzo :-? ale idę dalej :D

 

Staram się być mądrzejsza dzięki Waszym wskazówkom :roll: i biorę je sobie do serca.

Za wszystko Tolu, dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miała duuużo pokoi. Fajnie rozwiazane.

 

A na projekcie te samochody tak musza dio garażu wjeżdżać? Jedne pod kątem? :o :D Chyba nie Twój :)))

 

Tak do końca to nie wiem czy będzie dużo pokoi - szczególnie na poddaszu. Ja tego poddasza wogóle " nie czuję" i zdecyduję chyba dopiero jak staną mury. Bardziej optuję za jednym dużym pokojem +łazienka.

 

A garaż to jest chyba na 1,5 samochodu :wink: Ja z pewnością będę wjeżdżała pierwsza a potem mój Małż, mistrz samochodowy.

Parkowanie to moja słaba strona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...