Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajnie Bogusiu, że zajrzałaś :D

 

Niestety, to choróbsko nie chce sobie pójść i zamiast się zwijać to się rozwija. Ja dzisiaj prawie patrzeć nie mogę, chociaż temperatury nie mam i przejęłam od domowników to co mieli; katar kaszel i ból głowy....Ale za Twoją radą cały czas myślę optymistycznie :roll:

 

Właśnie zaczął pół godziny temu padać śnieg i powoli robi się bialutko dookoła.

 

A bal sylwestrowy był faktycznie przedni, nawet nie zorienowałam się kiedy nastała piąta rano....Już bardzo, bardzo dawno tak się nie wytańczyłam...na przekór przebojom sprzed dwóch dekad :wink: ...ale to pryszcz 8)

 

Ładnie prezentuje się gabinet :D Jaki to kolorek mebli ? A żabka super :o Ja bym tam coś grosza wrzuciła :roll:

 

Pozdr

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O :o , ktoś wrzucił właśnie pieniązek do żabki :lol: :lol:

 

Ale Cię "rozebrało' Amtlo :( .Ja tam rzadko się przeziębiam, ale jak już to leczę się domowymi sposobami.Piję dużo herbaty z lipy z sokiem malinowym.Oczywiscie,siedzę wtedy w domu, bo przy tym pocisz się ze hej.Ale jak narazie to działało-spróbuj.

 

Zazdroszczę Ci tego balu do białego rana :lol: .Jeżeli "orkiestra" gra dobrze to i przeboje z lat 80-tych (naszych młodych lat :) ) mogą być :) .

 

Kolor mebli w gabinecie to wenge jasne.

 

Życzę zdróweczka i pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie wpadła, że taki kolor może nosić nazwę wenge jasny :o :o Zawsze wenge dla mnie wpadał w rózne odcienie brązu od czarnego do jaśniejszego. Zawsze mówię, że FM uczy :wink:

 

Soczek malinowy mam, ale gorzej z tą herbatką lipową.. to chyba spróbuję na innej ? Już się wszystkiego mogę łapać....byleby skutkowało :D Nikt po herbatkę nie skoczy bo czują się jak ja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie cytrynek zakupiliśmy wczoraj dwie siatki, więc teraz mogą być z malinkami :o

 

A z kolorkiem to faktycznie zaskoczenie :o Czyli faktura jest chropowata ?

 

Dziwne, że Ci moi faceci nawet chorzy są głodni ? Wołają o obiad...A mnie aż mdli na myśl o jedzeniu...Oni chyba markują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktura jest taka prążkowana,pod palcami nie jest idealnie gładka.

 

Ach te chłopaki :evil: sumienia nie mają. Powiedz im,że przy chorobie nie można się objadać,należy głównie dużo pić (ale nie alkoholu :lol: ) zeby się nie odwodnić.

Z głodu człowiek dłuzej wytrzyma, niż przy odwodnieniu.

Może dadzą się przekonać :-?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och te chłopy :evil: .

Im tylko jedno w głowie. :-? 8) :wink:

Jak tak to chooooorzy :o ,że nawet aspiryny nie potrafią znaleźć w apteczce(przynajmniej mój tak ma :-? ).Ja wtedy mówię- co czytać nie potrafimy? albo- co rączki urwało? :lol: :lol: I działa :D :D :D .

No chyba,że naprawdę jest baardzo chory, to ja wtedy bardziej wyrozumiała jestem :lol:

 

A jak się teraz czujesz?Troszkę lepiej?

 

Pozdr :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to chooooorzy :o ,że nawet aspiryny nie potrafią znaleźć w apteczce

 

A jak się teraz czujesz?Troszkę lepiej?

 

MM jak chory to od razu umiera :wink: - tylko go obsługiwać i latać, tak już wyniósł i tak mu zostało :evil:

 

A mi troszku lepiej, pidżamkę wymieniłam po napotnych, ale nos to już okropnie wygląda od tego kataru i chusteczek...

 

A Młody jeszcze nie śpi :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtlo

pomyśl egoistycznie-za ileś lat inne kobiety (nie Ty :lol: ) będą miały takie problemy. To jest jednak cecha mężczyzn, choćby z najlepszych domów wyszli.

Mam wielu bardzo fajnych znajomych-dbają o rodziny,zarabiają na utrzymanie ale w domu...czasami gwoździa nie potrafią przybić.

Ja na szczeście swojego MM trochę "wychowałam" :wink: ( na złość teściowej :lol: ) i mam dziewczyny-muszą sobie poradzić w życiu.

 

A kotek- ma się nieco lepiej.Chyba czymś się struł, wymiotował przez dwa dni.Ale dzisiaj to już nawet apetyt dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim Ty męczeniu mówisz Bo ? :lol:

 

Fajnie tak pogadać :D

 

W nocy wrócił ze Szklarskiej starszy syn. Ma tak przekrwione oczy jak nigdy dotąd nie widziałam. Twierdzi, że się nie przewrócił ani nic mu się innego nie stało. Dopiero w pociągu koledzy to zauważyli...

 

Jak nie urok to przemarsz wojsk :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...