Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już się dowiecie, bo sobie poradziłam....Chciałam poprzednio 5cio megowe zdjątko wkleić :oops: Czyli faktycznie trzeba było zmniejszyć, ale nie za pomocą wykazu w programie :roll:

 

A oto mój przyszły strych..albo nie?

 

http://img370.imageshack.us/img370/264/img3322auj8.th.jpg

 

A teraz idę położyć dziecię a nie do telewizorni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny i duży :D , można zabalować :wink: .

Ja od zawsze :wink: chciałam wchodzić normalnie i z drugiej łazienki na piętrze zrobiliśmy - w sumie nie wiem co :roll: , ale tam właśnie są schodki na górę.

Ma to i złe strony, bo przez to, że łatwo się wchodzi graciarnia rośnie w zastraszającym tempie :wink: .

 

coś mi uśmieszki były się popsuły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, faktycznie duży i dlatego korci starszego syna :wink: Coś już mu tam po głowie chodzi...a trzeba będzie rozumem przeważyć, bo gdzieś w końcu muszę mieć tą graciarnię :wink:

 

Bogusiu, a po drabince na strych to wnuki kiedyś będą za Ciebie śmigać...ale do tego czasu to jeszcze pobalujesz wiele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, faktycznie duży i dlatego korci starszego syna :wink: Coś już mu tam po głowie chodzi...a trzeba będzie rozumem przeważyć, bo gdzieś w końcu muszę mieć tą graciarnię :wink:

 

Bogusiu, a po drabince na strych to wnuki kiedyś będą za Ciebie śmigać...ale do tego czasu to jeszcze pobalujesz wiele :D

 

 

Wnuki :o :o .No...już właściwie to mogę się ich w każdej chwili spodziewać(starsza-23 lata, konczy studia :p ).Ale , jak narazie sza....(i dobrze, trzeba trochę kredytu spłacić- bo za co weselicho zrobię :lol: :lol: .Bo u nas to tak po Bożemu :lol: musi być.A i młodszą na studiach jeszcze 5 lat utrzymać trzeba.

 

A z tym moim balowaniem :wink: tu coś strzyka, tu coś łupnie- łopkropne to jest :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnuki :o :o .No...już właściwie to mogę się ich w każdej chwili spodziewać(starsza-23 lata, konczy studia :p ).Ale , jak narazie sza....(i dobrze, trzeba trochę kredytu spłacić- bo za co weselicho zrobię :lol: :lol: .Bo u nas to tak po Bożemu :lol: musi być.A i młodszą na studiach jeszcze 5 lat utrzymać trzeba.

 

A z tym moim balowaniem :wink: tu coś strzyka, tu coś łupnie- łopkropne to jest :p

 

Tak , na dzieci to się podobno do końca życia pracuje :wink: ...I ciągle trzeba o coś tam zadbać...A studia do tanich nie należą. Ale chyba należy przejść nad tym do porządku dziennego. I zaliczać kolejne epizody życia.... :wink:

 

Ale o stzrykaniu, łupaniu to jeszcze za wcześnie mówić. Ja przynajmniej nie lubię 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w Nowym Roku i spełnienia wszystkich marzeń życzę..... :D :D :D

Ja też pochwalę się, że mam strych i to duży.... w kalenicy 2,20 ma i przeznaczony jest częściowo na kolejkę elektryczną - zabawka moich dzieci i mojego męża- ma teraz być zabawką moich wnuków. Mąż z zięciem całe plany snują, jak to zrobią tam całe miasto kolejowe, z górami, przystankami i dużą ilością szyn kolejowych...Mamy starą TT-etke sprzed 20 lat ale wszystko na chodzie. Synek dobre dziecię i nie psuł swoich zabawek.... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wasiek w Nowym Roku :D

 

I necik już w domku ?

 

Wiesz z tą kolejką to nie ujawniałam zamysłów mojego starszego syna :roll: On chce całą makietę zrobić do Piko, które zbierał a także odziedziczył po tacie. Kolejka zatem bardzo wiekowa częściowo...Mam tylko nadzieję że skończy się na pomyśle, bo za wiele czasu to on za chwilę już nie będzie miał, no chyba że poświęci wakacje 8)

Boję się tylko, że jak Młody się dorwie to niewiele z tego zostać może...

 

Ale macie miluśkiego pieska :D Jest taki słociutki :D Czy nie obawiasz się takiego szczeniaka w nowym domku ?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla, ja jestem w mieszkaniu w mieście. Wiesz, nowa praca, dojazdy lepiej mi teraz zimą stąd dojeżdżać. A poza tym w domku cały czas mąż coś robi. Dzisiaj skończył kucie ścian w kuchni, bo jutro ma przyjechać kamieniarz i wklejać ma kamień w to wykute miejsce. Tak, że w domku znowu pełno pyłu....brrrr wieczorkiem jade posprzatać i zobaczyć kamień, który czeka sobie już na podłodze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szczeniaka od razu uczymy, że pewnych rzeczy w domu robić nie należy. Jak do tej pory łapie i z tego co mówi mój mąż, to chyba nawet już nie sika w domku. Za każdym razem jak się obudzi, mąż wypuszcza ją na podwórko, no a tam wiadomo co robi. Na podwórku cały czas pilnuje się starszego Harego i biega za nim krok w krok...fajnie to wyglada...ona czarna mała a on biały i duzy...hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończył kucie ścian w kuchni, bo jutro ma przyjechać kamieniarz i wklejać ma kamień w to wykute miejsce. Tak, że w domku znowu pełno pyłu....brrrr wieczorkiem jade posprzatać i zobaczyć kamień, który czeka sobie już na podłodze....

 

To pewno jutro jakieś fotki będą ? Szkoda tylko, że tego kamienia bez kucia nie można było założyć :-? Ten pył to jest zazwyczaj wszędobylski i sprzątać można jeszcze długo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...