Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

Amtla

 

my mamy okno w garażu, ale zamurowane luksferami. Żałuję, ponieważ w projekcie były dwa okna - my zmieniliśmy na jedno i teraz jest ciemno. Poza tym, gdybym teraz miała decydować, to zrobiłabym w garażu jedno duże okno zabudowane luksferami, ale takie wyżej, żeby było trudno dostępne.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

z naszych przebojów okiennych /quote]

 

efilciu, czy ja o czymś nie wiem ?? Jakie przeboje ?

 

A ja, jak się przyglądam tym prowadnicom na fotkach forumowiczów i w katalogach, to widzę, że są montowane do ścian bocznych garażu i idą po łuku do sufitu. I właśnie podejrzewam, że ten łuk będzie zachodził w światło okna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okna były posadowione wg rzutu inaczej a wg przekroju inaczej. pan wybrał jedną opcję. a tu zonk - prowadnice wyszły idelanie na środku okna choć na to była mała szansa bo one 40 cm wysokości mają :lol: no i musieliśmy wykuwać ściane i dokładać bloczki pod nadprożem. na szczęście wszystko się dobrze skończyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wasiek,

 

ja nigdy o Twoim garażu nie myślę garaz - to pikna chałupka :wink:

Masz hektary, to możesz tak poszaleć :roll: Na moich włościach trzeba było to upchnąć razem z budynkiem (warunki zabudowy). Dlatego o takich oknach jak u Ciebie nawet nigdy nie pomyślałam 8)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasiek, Rom,

 

dziękuję. Właśnie cały problem z tą wylewką i rurkami. Bo styropian to dobiorę wg uznania.

Pierwotnie miałam policzone na wszystko 10 cm - ale to przecież za mało. Przez to zrobił się problem z oknem kuchennym :evil: muszę zmniejszyć wysokość...Całe szczęście, że to jedyne okno na tej elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...