Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a dlaczego do mnie nie wpadłaś? :p -to tylko ok.150 km od Karpacza, oj nieładnie :lol: ).

 

Nieładnie to nas urządził mm :-? Nawet obiadu po drodze zjeść nie pozwolił :evil: Frytki z Donalda w samochodzie mogliśmy tylko wcinać....On jak wsiądzie do samochodu, to tylko kierunek dom...nic po drodze...nie wiem jak to długo zniosę jeszcze... :wink:

 

Ale myślę, że będzie jeszcze nie jedna okazja i to w mniej ekstremalnych warunkach :roll: :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój jak siada za kierownicę i twierdzi, że ponad 400 km ma przejechać to jakiś dziwny się robi :wink: Jeść nie chce, kawy nie popije 8)

Ale jak do domu zajechał, to od razu całą pizzę wrąbał i nawet sam po nią podjechał 8)

 

A tak na marginesie to niby się odchudza....cały kilogram schudł w górach...qrcze, no chodzić musiał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...góry mają to do siebie,że żeby je zobaczyć trzeba po nich chodzić :lol: .

My jesteśmy w Karkonoszach bardzo często.Jeżdziliśmy już jak nasze dzieci były małe, nie mieliśmy jeszcze samochodu.I latem i zimą :lol: Śnieżkę,Chojnik itd.zaliczyliśmy już X razy :o .

Bardzo lubię Karkonosze.A najbardziej ...Przesiekę.Polecam.Wieś za Cieplicami.Końcowa, za nią już tylko szlaki turystyczne.A wszędzie blisko i.....błogi spokój,cisza i wspaniały klimat :p .

 

Szkoda tylko,że nie jeżdżę na nartach :( .Ale teraz już nie odważyłabym się zacząć jeżdzić-nie te lata,kontuzja w moim wieku...bardzo niebezpieczna...

 

Natomiast małz jeżdzi, córki się uczą i jakoś sobie radzą.Zwłaszcza starsza-połknęła bakcyla :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Bardzo lubię Karkonosze.A najbardziej ...Przesiekę.Polecam.Wieś za Cieplicami.Końcowa, za nią już tylko szlaki turystyczne.A wszędzie blisko i.....błogi spokój,cisza i wspaniały klimat :p .

 

Natomiast małz jeżdzi, córki się uczą i jakoś sobie radzą.Zwłaszcza starsza-połknęła bakcyla :lol:

 

Na takie wędrówki to jesień najlepsza. Prawdę mówiąc, mM nie jeździ na nartach i tak mu się chciało pochodzić, ale niestety ciężko było w tak wysokim śniegu gdzieś konkretnie się wybrać i właśnie o tej jesieni sobie zamarzył...więc kto wie...może jesień w Karkonoszach?...może maj?

 

Mój starszy to śmiga i na nartach i na desce, że ho ho...ale uczyć Młodego nie miał cierpliwości....Mnie jej starczyło na dwa dni, ale skubany przestał słuchać, a ja się namachałam sporo :evil: Wzięliśmy dwie lekcje, pierwsza ok - coś tam więcej załapał, zjechał z góry w szelkach. Ale druga lekcja to powtórka z pierwszej - szkoda gadać. Wyrzucone pieniądze. Potem sam próbował i najważniejsze że ma chęci. Czyli do przyszłego roku....i zobaczymy ile zapamiętał. Ale to raczej tak jak z jazdą na rowerze - nie zapomina się :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milo, ze znowu jestes. :p

 

A jak ja się cieszę :D Już mi Was brakowało....

 

Zeljko, jaki masz śliczny avatarek :D Czy to Ty utrwaliłas taki widok ?

Tak, to ja bylam ta wariatka co przed siodma rano wyszla robic zdjecia na pole. :lol:

A Ty nie wiesz, bo Cie nie bylo. :wink: Mam pare fotek w komentarzach. :p

Siem pochwale. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie stan zamknięty, to dzisiaj umówiłam się z elektrykiem na konkretną wycenę. Zrobi ją w przyszłym tygodniu...mam nadzieję, że cena mnie nie powali :wink: bo zaczął coś tak na okrągło...już przez tą zimę odzwyczaiłam się od tego gadanego :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...