Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co tam sasiad, najważniejsze żeby złodzieja przegonił i security zawiadomił :lol: :lol:

 

Wiesz, security to czasu potrzebuje na dojazd, złodziej do hałasu przywykły i jak włazi to wie na co się decyduje, a sąsiad to i zaraz psa spuścić może...wolałabym żeby się jednak obudziła w razie czego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam sasiad, najważniejsze żeby złodzieja przegonił i security zawiadomił :lol: :lol:

 

Wiesz, security to czasu potrzebuje na dojazd, złodziej do hałasu przywykły i jak włazi to wie na co się decyduje, a sąsiad to i zaraz psa spuścić może...wolałabym żeby się jednak obudziła w razie czego :roll:

 

Co racja to racja :roll: .Ale wiesz czasami to chyba lepiej się w takiej sytuacji nie obudzić....Nasi przyjaciele kilka lat temu zostali w ciągu miesiąca dwa razy okradzeni :o :( .W nocy, dwa psy w domu, pięć dorosłych osób w domu (wszyscy spali).A złodzieje splądrowali cały dom, pierwszym razem (prawdopodobnie były to różne "ekipy"), ukradli dwa samochody-jeden z podjazdu, drugi z garażu :o (garaż w bryle domu :o ).I może lepiej,że nikt sie nie obudził bo niewiadomo czy te oprychy nie miały jakiś kijów bejsbolowych,mogło się zdarzyć coś bardziej złego :-? Prawdopodobnie, coś rozpylili w powietrzu,że wszyscy mocno spali i psy również...

 

 

I takiej sytuacji boję się najbardziej...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takich sytuacjach to nawet się boję myśleć, coby złego nie ściągnąć.. :wink:

 

W naszej obecnej klatce, w zeszłym tygodniu okradziono mieszkanie na parterze (kurna a tuu mnie tyle parteru). Ale właściciele wychodząc do pracy zostawili otwarte okno - jejciu, a tu tyle okien :o

 

Nie, nie - wolę nawet nie myśleć. Na chcącego to ani psy ani alarm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie , w niedalekiej przeszłości , moja "wróżka" stawiając karty , przepowiedziała mi ,że na stare lata mnie okradną :lol: .

I co , budować się czy nie .

Całe szczęście ,że przy okazji wywróżyła mi również ,że będę miała delikatnie mówiąc, kłopoty z pamięcią. I w tym cała moja nadzieja :p. Szybko zapomnę a może nawet nie zauważę :p . Nie będzie bolało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...