Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://www.polskiesadownictwo.pl/userimages/JAJKO.jpg

 

Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:

uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.

Przyjaciół wielu, dużo w portfelu,

dyngusa mokrego i czasu radosnego,

a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!

 

OLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla co u ciebie po Świętach, czy ujawnił się może jakiś potencjalny wykonawca?

 

Ja też z takim pytaniem? Znalazłaś już wykonawcę? Jeżeli nie mocno ściskam piąstki :roll: :p i zyczę powodzenia!! :D

 

Wiesz my też mieliśmy trochę pierepałek z poszukiwaniami.A oni mysleli,że mnie już tak pili z budową,że zapłacimi każdą ceną.Wiedziałam,że za stan surowt otwarty naszego domu mogę dać 25-30 tyś.(w koncu wyszło ok.27 tyś-z tarasem,wejściem).Pierwszy "zaśpiewał"69,5 :o -uznalismy pogięło go :evil: .Natomiast następny był lepszy powiedział 70 tyś :evil: .

I wiesz co mój małż powiedział Panu Fachowcowi-proszę Pana,Pana propozycja jest dla nas NIEATRAKCYJNA!!! :D :p :) :lol: :lol: :) Wyobrażasz sobie jeo minę? :p Wara mu opadła :wink: Tak trzeba z nimi rozmawiać.

I w końcu znaleźlismy,normalnego wykonawcę.

Mocno trzymam kcuki.

Pozdrawiam Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciaszka, rogbog,

dziękuję bardzo za pamięć o mnie i moich problemach - jakich problemach?, przecież jest tylko jeden! Znalezienie wykonawcy!

 

Przez dwa tygodnie mam młodego na antybiotyku, do tego święta i muszę powiedzieć że musiałam lekko przystopować w poszukiwaniach :roll:

 

Już nawet nie chce mi się pisać, co opowiadali kolejni potencjalni wykonawcy, bo to może być powoli nudne :( Nie podam kwot (pani, wszystko drożeje, pani kto się buduje ten ma forse). Pewnie znacie te wszystkie haczyki na inwestora :wink:

Ja wiem co chcę i ile czasu mogę poświęcić na te klocki. Potrzebuję wykonawcy rzetelnego :o i w końcu go znajdę...

 

W czwartek kolejna randka, i tak nawet nie w ciemno...

Więcej nie piszę bo u mnie to zazwyczaj na opak działa.

Trzymajcie kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za kolejny casting :p

Ja rozpisałam na tynkarzy i mam to samo - ceny z kosmosu a ludzie ręce opadają . Wypisz wymaluj jak u ciebie. Dzisiaj miałam dwuosobową ekipę z prosto z Norwegi ( bez doświadczenia, sprzętu ale z zapałem do pracy ). Wczoraj pan po kilkuletniej przerwie przekonywał ,że najlepszy jest tynk mineralny ( na styropian) bo ściana oddycha.

Amtla to się zaraz zmieni, mocno w to wierzę.

Dużo zdrówka dla " młodego":P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...