Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIKA Amtli


Amtla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

majki,

Wszystko na temat bramy:

 

BRAMA: Firmy NOVOFERM - ISO 45 ocieplona z napędem elektrycznym

KOLOR: na zewnątrz kolor RAL 8011, wewnątrz szaro-biały RAL 9002

IZOLACJA: pianka poliuretanowa (współczynnik segmentu U=0,51 W/m2K)

Grubość segmentu 45 mm. Profilowanie segmentów zabezpieczające przed zakleszczeniem.

POWIERZCHNIA ZEWNĘTRZNA: woodgrain

SPRĘŻYNY: wał sprężynowy z ocynkowanymi sprężynami skrętnymi ze względów konstrukcyjnych

montowany z tyłu z zabezpieczeniami przeciw pęknięciom.

ZAMYKANIE: Zamek umieszczony po prawej stronie (patrząc od wewnątrz)z wkładką patentową,

czarna klamka z tworzywa sztucznego. Ryglowanie obustronne.

NAPĘD ELEKTRYCZNY: Novomatic 553-Głowica 800 N, radioodbiornik UHF 43 MHZ

- w cenie napędu 2 piloty 2-kanałowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne tulipany Amtluś :D.

Muszę poszukać takich jak Twoje i posadzić jedne obok drugich. Fajny byłby efekt, taki "na odwrót" :wink: .

 

A parapety mam zwyczajne, blaszane. Wtedy chciałam tanio, żeby mieć więcej pieniędzy na wykańczanie wewnątrz, ale dzisiaj pewnie bym zrobiła z granitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sonisiu :D

 

Dzisiaj kolejny dzień z parapetami, u kamieniarza nawet byłam takiego poleconego. Ale nie wiem, czy coś z tego będzie.

Wszystkie blaszki obejrzałam, aluminki, część ceramiki....i już mam dosyć :roll:

 

A to dopiero początek wyborów...I ja tak mam ze wszystkim :-? 8)

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak Cie stać , kup zaraz lepsze nie blaszane . Moi wileu znajomych tak zrobiło ze wzggledu na oszczedności , a pózniej żałowali

 

Nie wiem, czy na tym etapie mnie stać czy nie :wink: :wink: ale jak obejrzałam te wszystkie blaszki obok innych, to tylko mogę potwierdzić to co napisałaś powyżej...

 

Teraz zbijam ceny tych innych, ale na czym stanie?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana u mnie tez krucho z kasą , np. dzisiaj poszłam zamówić kuchnie i co ?

Zamiast kuchni kupiłam sobie na pocieszenie komplet do kawy . Jak mi facet mówi, że ta kuchnia bedzie kosztowac ponad 20 tys. to ja myslę, co tutaj robie , trzeba iść szukać cos tańszego i poszłam do innego i chyba wybrałam , tylko czy będą mi sie podobać na pewno , czy nie będę żałowała kiedyś. Zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba wybrałam , tylko czy będą mi sie podobać na pewno , czy nie będę żałowała kiedyś.

 

O matko- córko :wink: Te dylematy wyboru :-? i ceny...

Dlaczego to co mi się podoba, to zawsze z górnej półki - nawet jak cen nie widzę 8)

 

A jaką kuchnię chciałaś ? A co wybrałaś? Może dobry kompromis Ci się trafił :roll:

 

Aha, a komplet kawowy zawsze się przyda :wink:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo sie zastanawiałam nad kuchnią ,czy nowoczesna czy klasyczna . Jednak chyba bedzie klasyczna , ostatecznie w sobotę mam dokonać wyboru, jak przyjdą na pomiar. Miała byc na pewno wanilia i wyobraź sobie ,że nie bedzie. Pochwaliłam sie znajomej,że taki kolor i ona zdążyła już zrobić własnie w kolorze wanilii .

Mamy tych samych znajomych i trochę mi teraz jest głupio ,żeby obie miałyśmy takie same kuchnie . Więc bedzie chyba kolor orzech, cos od venge ,z dodatkami jasnymi.Trudno , na przyszłość nie warto nic wcześniej mówić.To tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwaliłam sie znajomej,że taki kolor i ona zdążyła już zrobić własnie w kolorze wanilii Mamy tych samych znajomych i trochę mi teraz jest głupio ,żeby obie miałyśmy takie same kuchnie .

 

Ja bym się specjalnie znajomą i znajomymi nie przejmowała :evil: Jeśli uważasz, że to kuchnia Twoich marzeń i będziesz się w niej cudownie czuła to zrób też WANILIOWĄ. W końcu to Ty będziesz tam żyć....

 

Więc bedzie chyba kolor orzech, cos od venge ,z dodatkami jasnymi.

 

Orzech też ładny, ale podejrzewam, że wtedy musisz całkowicie zmienić styl kuchni w stosunku do wanilii....Ale pewnie się już z tym przespałaś i przemyślałaś....więc nie będę mieszała :roll:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :lol:

 

Amtla, czemu Cię jeszcze na liście zlotu nie ma? Co?! :evil:

 

Tu linka i lecę dalej krzyczeć :x

 

Kochana,

 

bo ja kobieta budująca i pracująca jestem (jak wszyscy zresztą) :roll: Ale jak będzie konkretny termin to dopiero mogę się określać.

Na pewno mnie przyjmiecie, chociaż na liście mnie nie będzie - prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE, SŁUCHAJCIE!!!

 

Zlot 27 czerwca 2009 roku w Wiosce Budowlanej w URZUCIE :lol:

 

Jeszcze jest ankieta, głosujcie proszę - link w stopce :roll:

 

Wszyscy zaproszeni, proszę się wpisywać na listę :roll:

Praca, budowa itd... czasem trzeba odpocząć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...