Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Miesiąc Miodowy (C03a) forum


Recommended Posts

  • 3 weeks później...

Ech - te poczatki.

Łza się w oku kręci jak przypomnimy sobie z żońcią jak biegaliśmy po fundamentach i cieszyliśmy się jak dzieci że się już zaczęło.

Potem przyszło zmęczenie ekipą a w zasadzie wlokacymi się przestojami jak ekipa robiła gdzie indziej.

 

Życzę Ci powodzenia no i zapraszam do siebie abyś pooglądał sobie co i jak w Miodowym Miesiącu jest.

Nasz domek przed obsypaniem fundamentów był zupełnie nieproporcjonalny - dopiero po ich obsypaniu nabiera formy.

Na samym początku myślelismy że okną są np. za małe - teraz okazuje się że proporcje są ok.

I tak dalej i tak dalej.

 

Jeszcze raz zapraszam do siebie - wiem jak nam brakowało i brakuje już postawionego domku abyśmy mogli go ocenić i ewentualnie coś zmienić.

 

Pozdrawiam

Staszekl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeszcze raz zapraszam do siebie - wiem jak nam brakowało i brakuje już postawionego domku abyśmy mogli go ocenić i ewentualnie coś zmienić.

właśnie takie słowa miałem na myśli. W dobie internetu część trudności życiowych można uprościć.

Dzięki za zaproszenie, będę na pewno. Umówimy się w jakiś ciepły, zimowy, wolny dzień.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Witam

Odświeżę trochę temat - ile stopni ma dach? 25? Bo ja zastanawiam się nad 30, mógłby Pan wkleić zdjęcia stryszku i podać wymiary mniej więcej? będę bardzo wdzięczny ;]

i co na podłogach będzie z ogrzewaniem podłogowym w pokojach - panele? Bo niby płytki są najlepsze przy takim ogrzewaniu ale dawać je wszędzie nawet w pokojach? hmm

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 3 months później...

Witam i nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "jak się sprawuje".

Ogrzewanie podłogowe powinno być w obiegu zamkniętym. Podłączenie pieca wysokotemperaturowego z obiegiem zamkniętym musi być przez jakiś wymiennik ciepła. Ja zdecydowałem się na bufor. Bufor jest mały a jeszcze nie mam elektroniki do sterowania podłogówką więc co mogę napisać? Dla mnie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...