Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

foksi, mnie również bardzo podoba się "marynarska" łazienka dla dzieci i uważam, że lustro na płytkach wygląda dobrze.

Ania i Bartek, wanna, umywalka i kibelek są z Cersanitu, wanna to Virgo 170cm, umywalka to Ontario. Wybrałam ceramikę jednego producenta, żeby wszystkie sprzęty nie różniły się odcieniami bieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta1210, markoto

Macie dobre oko. :)

Ławka i pozostałe drewniane akcesoria to MOLGER z IKEA (brzoza pojawiła się niedawno to jest orzech)

Szafka pod umywalkę, rama lustra i belka od dzwonu sygnałowego były zamawiane u stolarza i barwione pod kolor molgera

Dzieki dziewczyny za odpowiedź :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foksi urzekła mnie Twoja łazienka :D Taka niepowtarzalna.

 

Proszę powiedz od jakiego producenta jest umywalka i jak się sprawuje ( o ile już jest użytkowana), chodzi mi czy o to czy nie jest za mała i jak z rozchlapywaniem wody wkoło niej, ogólnie czy wygodna? Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casuall

Bardzo mi miło :oops:

Umywalka to konglomerat marmurowy. Producent MARMORIN model Claudia. Na pewno nie jest zbyt mała - ma aż 120cm długości, głębokość po bokach 33cm a na środku misy 52cm. Nic sie nie rozchlapuje na podlogę. Chlopcy mogą z niej korzystać jednocześnie i jest dość miejsca :wink:

 

formalina, ciotka klotka,

Cieszę się, że sie Wam spodobała. Moi synkowie najbardziej lubią kręcenie kołem sterowym i walą w dzwon aż w uszach dzwoni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o wannach excellent? model omega 160? okrągła wanna akrylowa. co to za firma? warta zachodu czy nie? A może ktoś z Was ją użytkuje? lub inną okrągłą? Przymierzam się do zakupu. dzieki

 

Ja mam Excellent narożną symetryczną. Moim zdaniem bardzo fajna: duża, wygodna, z siedziskiem, z wyprofilowanymi zagłówkami i podłokietnikami. I niedroga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foksi , czy żeby było wygodniej brać prysznic będziesz montowała jakąś kabinę na wannie?

http://i803.photobucket.com/albums/yy315/foksi_album/Lazienka%20goscinna/Pokoj%20chlopcow/Lazienka%20chlopcow/zeglarskalaz4.jpg

 

Czy wogóle są na takie wanny pod skosem takie rozwiązania? Dla mnie to duża wygoda i nie wiem jak to rozwiązać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaksie, duś

Miło mi...Mój starszak (5 letni) też ją baaardzo lubi :)

 

kijanka9

Brałam pod uwagę składany parawan dwuskrzydłowy, ale widzę że chlopcom wystarcza tak jak jest. W domu są jeszcze dwa natryski wiec spasuje.

 

aniaitomek

Dziękuję :oops:

Koło sterowe i dzwon znalazłam na Allegro. Tylko uważaj na ceny - rozrzut jest bardzo duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foksi i ja muszę dołączyć do grona och i ach nad twoja marynaska łązienką ,uwielbiam ten styl , mam identyczną latarenkę ,zakupiłam ją na jakimś staragnie nad morzem, pewnego czasu fajne gadżety tego typu były w Jysk ,mieli tam śiwietna mewę napewno by ci pasowała :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pasuje, w sumie trudno by było znaleźć idealnie dobraną kształtem umywalkę do tej wanny ;).

60 cm jest zupełnie wystarczające. Teraz mamy zwykłą wiszącą 60 i uważam, ze jest ok. Chyba, że zamierzają się myć dwie osoby jednocześnie, to rzeczywiście za mało :lol: . Miałam okazję ostatnio korzystać z 40-tki i teraz doceniam swoją.

My też do górnej łazienki wybraliśmy te umywalki, tyle, że z misą owalną, bo wanna będzie elipso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duś widzę, że masz podobne dylematy do moich i taką sama wannę :oops: Gdybyś chciała coś najbardziej zbliżonego kaształtem do wanny, to pewnie należałoby zainwestować w Roca Hall o taką:

http://www.roca.pl/produkt-hall-umywalka-65x42-cm/203/1/9

Wydaje mi sie, że Twins bedzie też pasował, przy czym ja wybrałabym ten z owalnym kształtem:)Ale to tylko moje zdanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...