Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniula_bl bardzo elegancka łazienka. Prosta, klimatyczna, ponadczasowa i taka... uporządkowana. Mam nadzieję, że nie planujesz jej na siłę zapełnić całą serią kosmetyków i "kurzołapów". Jak dla mnie bomba, a metalowa listwa w niczym mi nie przeszkadza, ba... nawet trochę "ostrzega" przed stopniem. Gratuluję dobrego smaku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniula_bl bardzo elegancka łazienka. Prosta, klimatyczna, ponadczasowa i taka... uporządkowana. Mam nadzieję, że nie planujesz jej na siłę zapełnić całą serią kosmetyków i "kurzołapów". Jak dla mnie bomba, a metalowa listwa w niczym mi nie przeszkadza, ba... nawet trochę "ostrzega" przed stopniem. Gratuluję dobrego smaku :)

 

wow :D

dziękuję bardzo za miłe słowa

STEFANY...wiesz co? nie wiem czy widać dokładnie na zdjęciu, ale po prawo od umywalek mam wielką szafę, w której mam zamiar wszystko upchnąć

no i szuflady pod umywalkami mają służyć do schowania wszystkiego, co tylko możliwe :)

chcę, żeby widać było tylko szczoteczki do zębów z pastą w komplecie i mydło w płynie - i też się zastanawiam, czy obu nie powiesić i tak na ścianie, żeby mi moich cudnych umywalek nie zagracały.

te stare nasze łazienki aż kipiały od nadmiaru kosmetyków - wszystko stało na wierzchu i kolorowo jak na jarmarku :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafę oczywiście wypatrzyłam i domyślam się, że będzie to przechowalnia sprzętów łazienkowych włącznie z ręcznikami, papierami itp., ale wiem, że niektórzy lubią mieć jeszcze to i owo pod ręką. Mnie osobiście denerwują zbędne sprzęty bo przypominają mi właśnie stragan z kosmetykami, no i jest to siedlisko kurzu, utrzymanie tego w czystości graniczy z cudem. A tak ścierka i dawaj po blacie, trzy minuty i wszystko lśni. Ja osobiście szczoteczki i pastę też pochowałam do szafek (galeria w podpisie), bo mimo wszystko niewypłukane idealnie szczoteczki są chyba mało atrakcyjne.

Generalnie łazienka na wielki +, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytki co prawda Tubądzin, ale nazwa to Bosco Wenge i Sasso Crema, przepraszam za ewentualne błędy w pisowni:D

miska wisząca i bidet ROCA MERIDIAN-N ... ładne i wygodne :p

 

Łazienka rzeczywiście niczego sobie, ale ja pozwolę dodać od siebie: nie polecam serii Tubądzin BOSCO obiema ręcami.

Fakt faktem mieliśmy kiepskiego glazurnika, dodając do tego te okropne koszmarnie łódkowate płytki wyszedł koszmar - akurat u nas w wydaniu BOSCO crema (nawiasem mówiąc chyba już wycofane bo na stronie producenta nie widziałam).

 

Mam nadzieję, że seria sasso trochę lepiej im wyszła, bo jasne fugi w łazience po kilku miesiącach użytkowania, na tych górach i dolinach myje się koszmarnie. Jeszcze raz odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam po siedmiu miesiącach mieszkania przybyły takie sprzęciorki w łazience na dole:

http://foto3.m.onet.pl/_m/625321abb296eb30f6c91016364c5e43,10,19,0.jpg

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/9aac7a7b8b135a8f9319c3d8f482c54e,10,19,0.jpg

 

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/ab36cacb6c41f2cc977bc0297e7627d5,10,19,0.jpg

 

Czyli pojawił się uchwyt na papier i reling na ręczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o dobranie kolorów ręczników i chodniczków do tej łazienki

pomożecie???

Piękna :). Faktycznie - każdy kolor się obroni - byle byłby jednolity. Co jakiś czas, dla odmiany można zmienić kolorystyczny aranż. Ja zaczęłabym od oliwki (coś podobnego jak wisi na zdjęciu z prysznicem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annja, u mnie :lol:

 

Faktycznie trochę podobne :-) Na ścianach dokładnie te same płytki, tylko podłoga trochę inna. U Ciebie płytki są chyba prostokątne, a ja mam 60x60, ale kolor i faktura tych płytek też takie same. Ale mamy inną armaturę, baterie, układ, ja mam dodatkowo mozaikę i dekory przy lustrze... Ale co do zasady łazienki rzeczywiście podobne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...