Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aniula_bl

 

Umywalka:

 

[ATTACH=CONFIG]99901[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]99902[/ATTACH]

 

Muszę jeszcze dokupić jakieś kurzołapki, co by trochę ożywić przestrzeń. Myślałam o jakichś zapachowych brązowych świeczkach, które można by postawić na tej pseudo półeczce pod skosem i może jeszcze jakiś fajny kaktusik w białej doniczce na blat. Może być?

 

Femmee, a jakiej długości jest ta szafka pod umywalką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, pomocy :-) zakochałam się w gresie novabell rovere bianco i miele...zdecydowalismy ze musimy je miec na podlodze w lazience...no wlasnie...tylko teraz nam ciezko dobrac kafelki nad wanne itd...białe? matowe? podoba mi cie ceramiche grazia new classic no ale...za bardzo się świecą w stosunku do matowej podłogi...moze macie jakies pomysły? moze ktos ma taka podlogę i pomoze :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się popsuje śruba od deski kupionej np. w Castoramie, to tylko u nich możesz dokupić części. inaczej cała deska, gdzie też modelu u mnie nie dopasujesz, bo ma inny kształt, więc znowu zasuwasz do marketu kupić nową

[...]

jak się coś popsuje, to wiesz gdzie przychodzą???

tanio kupić to każdy umie i wie gdzie jechać, ale jak się coś spierdzieli, to do mnie przychodzą,

bo tam gdzie kupili, to im powiedzieli, że części nie mają i że się naprawić nie da

już mnie nerwy biorą jak sobie pomyślę, że codziennie mi ktoś przynosi uszkodzoną część i chce u mnie kupić, a oboje wiemy gdzie dokonał zakupu

no i niewielu wie, że dobry makrowy produkt (teoretycznie ten sam u mnie i w markecie) można kupić taniej w lokalnym sklepie - jak się człowiek zapyta o dobrą cenę oczywiście

 

rety... aniula_bl mogłabym to wstawić w jeden wielki cudzysłów i napisać po raz wtóry. mój tatko pracuje w branży i na pamięć już chyba znam opowieści o tych, tak bardzo poszukiwanych, śrubkach, uszczelkach, zawiaskach do np deski czy kabiny z 'wiadomego' źródła...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łazienka kolorystycznie w moim stylu.Fajna podłoga- super współgra z szarością. Ale- szafka pod umywalką z zupełnie innej kolorystycznie bajki... (to już 3 odcień drewna w tym pomieszczeniu), tak samo nie podoba mi się ta wisząca szafka z zielenią- o wiele przestronniej zrobiłoby się gdyby szafki nie było - zwłaszcza ze ma być na pierdółki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...