Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

kamila-t łazienka ładniutka, prosta... nazwałabym ją "Schludna" bez tych wszystkich bajerów

prostota bez silenia się na oryginalność

piękne drzwi dodają uroku :D brawo!

bardzo ładnie, a w sumie chyba bez bankructwa, co?

 

Też mi się wydaje, ze bez bankructwa. Łazienka zrobiona prosto, niby ze "zwykłych" materiałów, nie ma w niej płytek za 3 stówy, ani kosztownych zabudów g-k, mebli na wymiar, itp. A jednak jest pięknie.

I to doskonały dowód na to, ze można elegancko i ze smakiem urządzić wnętrze nie wydając na nie kokosów. Ci, którzy często rzucają argumenty typu "zrobiliśmy tak, bo nie stać nas na to czy tamto" powinni w końcu przejrzeć na oczy i zrozumieć, ze się da. Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia i poczucie estetyki (a często jego brak).

 

Kamila-t, Twoja łazienka jest ponadczasowo elegancka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje do swojej dolnej lazienki umywalki 80 cm lub 100 cm. Ostatnio ogladalismy z mezem umywalki w IKEA i zastanawiamy sie nad umywalka ODENSVIK http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00193937/. Czy ktos z Forumowiczow ma jakies doswiadczenia z ta umywalka lub w ogole z umywalkami z IKEA, warto kupic? Dzieki ;)

 

Kamila-t - piekna prosta lazienka. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was ma w łazience ceramikę Cersanit ale miskę podwieszaną roca gap .Z roca podoba mi się tylko miska - wanny i umywaki nie znalazłam takiej która by mi sie podobala więc nie wiem czy będzie pasować odcieniem do ceramiki cersanit

 

Mam miskę Roca Gap, a 1,5 metra dalej umywalkę Cersanit Casia Sqare. Łazienka bez okna, różnicy w odcieniu nie widzę.

Wannę też z Cersanitu mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam miskę Roca Gap, a 1,5 metra dalej umywalkę Cersanit Casia Sqare. Łazienka bez okna, różnicy w odcieniu nie widzę.

Wannę też z Cersanitu mam.

Proponuję zapalic światło :-)

Ale na poważnie: zawsze trzeba się liczyc z ty, że ceramika różnych firm będzie miała inny odcień bieli, jeżeli chodzi o wanny to: akryle nie pasują do niczego (nawet roca do Roca, Koło do Koło itp), blacha i żeliwo z Roca pasuje do Roca, Olkusz w zasadzie pasuje do Cersanit, Kaldewei do Koła i Keramagu. Jednakże świadomoś tych różnic pozwala tak operowac światłem w łazience, żeby te różnice zniwelowac.

W najgorszym przypadku nie musimy przecież zapalac światła... prawda? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wątek: Gdzie kupię..... etc... Zapytaj tam i przy okazji wyjaśnij, czym ta miska (poza wysokością, o ile można cokolwiek wnioskować ze zdjęcia) ma się różnić od dostępnych na rynku. Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...