Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nasze łazienki czekają na drobne dokończonie, impregnacje, szafki, umywalki. I z tej okazji mam pytanie - szklarz robił nam kabiny na zamówienie - i kojarzę że któraś z dziewczyn podpowiadała co zrobić żeby na kabinie nie osadzała się woda itp. Kojarzę że to była aniula_bl. Proszę podpowiedzcie jak zabezpieczyć kabinę bo nie mamy na niej żadnej powłoki zabezpieczającej przed zabrudzeniami. :)

 

Przed pierwszym kontaktem szyby z wodą polecam nałożyć preparat impregnujący firmy HAGESAN

Tworzy on taką niby tłustą powłokę, co powoduje, że woda spływa po szybie jak po przysłowiowej "kaczce"

Potem czynność należy powtarzać co kilka miesięcy

polecam :yes:

 

Co to jest "cukiernicze"?

Myślałam, że cukier trzymam w cukiernicy, ew. cukierniczce... ale chyba źle myślałam :D

I chyba nie "nieformalnym", ale "niereformowalnym"... choć jedno i drugie do kontekstu wypowiedzi średnio pasuje :)

Co za ludzie tu piszą? Przedszkole?

 

kamila płoszysz ludzi, nieładne jest takie wytykanie :no:

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kamila, ja popieram. Przykro się czyta a w zasadzie wcale nie da się przeczytać wypowiedzi, która jest pełna błędów. Nie mam na myśli literówek, każdemu się może zdarzyć...było by miło, gdyby forumowicze trochę bardziej zwracali uwagę na formę, bo niekiedy kompletnie zaciemnia treść.

a co do ipada - o matko, co to cholerstwo potrafi zrobić z tekstem! znam ten ból...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na temat Radawaya mogę powiedzieć tyle, że na etapie zakupu sami sprzedawcy mnie skutecznie zniechęcili (a to był mój pierwszy trop, bo wybór rozmiarów i wariantów mają solidny). Choć ostateczną opinię powinni wydać sami użytkownicy.

 

Mi się udało zmontować 3 - ścienną kabinę w rozmiarze 120 x 90 z polskiej firmy Sanplast i po pół roku jestem bardzo zadowolona - wszystko trzyma się kupy :p. Okazuje się, że wybór był. I firma poprzez infolinię udzieliła mi szczegółowych wskazówek jaki model będzie wybrać. No i zapłaciłam blisko połowę tego co dałabym za Radawaya :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie polecacie drzwi prysznicowe do montażu bez brodzika? radaway? sanswiiss? co lepsze? czy inna marka?

 

ja mam w jednej łazience drzwi sanplast, a w drugiej sanswiss . z obydwu jestem zadowolona :yes:

myślę, że dodatkowo przystępne cenowo jest Koło i czeski Ravak. klienci po kilku latach nadal sobie chwalą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czepiacie się.

U mnie znamy słowo cukierniczka.

Czyli trzymamy cukier w cukierniczce

 

Cukiernica? hmmm chyba coś od cukierków......

 

Co kraj to obyczaj, co rejon to trochę inna nazwa i znaczenie.....ale to naprawdę fascynuje i można się czasami pośmiać.

 

Nie kraj co obyczaj tylko ludzie nie znają słów w swoim języku.

Cukiernica to naczynie do trzymania cukru, a cukierniczka to zdrobnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikuje za poradę :) Tak zrobimy. My mamy kabiny robione przez szklarza. Na razie jestem zadowolona i cenowo porównywalnie - przynajmniej tak mi wyszło na moichy wyliczeniach. Co do użytkowania to wypowiem się za rok może i więcej. Na razie jestem zadowolona wizulanie i z wykonania.

 

Justyś to Ja poproszę namiary na szklarza a jednocześnie pochwal się swoimi ślicznymi łazienkami :) bo są boskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...