Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jasne,

Te drewnopodobne to Paradyz kolekcja Noce by my way, odcien Naturale. Na zywo prezentuje sie super, te zdjęcia ciut przekłamuja kolor, wpadaja zbyt w pomarańcz. Na scianie sa duze plytki z tej serii, a na podlodze mniejsze. A te grafitowe to gres Forrest kupiony w Leroy Merlin, bardzo tani ale fajnie sie kladl i trzyma wymiary.

 

łazienka ma wymiary: 2,8m x 1,68m, jest nieduża - to nasza łazienka na parterze - tzw dla gości, obecnie i pewnie przez najbiższy długi czas będzie służyć nam jako rodzinna, gdyz mieszkamy na parterze a poddasze czeka na lepsze czasy ;-))

 

Ciesze sie, że sie podoba, gdyż jest zaplanowana i wykonana od A do Z przez nas samych, a nie jesteśmy budowlańcami (ostatnio z braku funduszy stajemy się na chwile glazurnikami, malarzami, stolażami, krawcową i jakos to wychodzi) W tym przypadku glazurę w tej łazience kładłam ja osobiście - czyli żona inwestor ;-))))

O tak:

20130603_152911.jpg

20130604_153715.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne,

Ciesze sie, że sie podoba, gdyż jest zaplanowana i wykonana od A do Z przez nas samych, a nie jesteśmy budowlańcami (ostatnio z braku funduszy stajemy się na chwile glazurnikami, malarzami, stolażami, krawcową i jakos to wychodzi) W tym przypadku glazurę w tej łazience kładłam ja osobiście - czyli żona inwestor ;-))))

O tak:

Jestem pod wrażeniem. Wielki szacun :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo każdy robi pod siebie ;-) te ciemne płytki sa grafitowe, no ale fakt ciemne.... przełamać planuję fototapetą na całą przeciwległą ścianę, ale z powodu braku funduszy ten element jako mało priorytetowy musi zaczekać w kolejce ;-))

 

tez myślałam o białej szafce, no ale... akurat ta była na wyprzedaży ;-)))

 

fajna ale ja bym ją przelamała szarością. Tzn te ciemne brązowe płytki zamieniłabym na szare i dała szare lub białe szafki.

 

Szacun , ze to robota samodzielna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo każdy robi pod siebie ;-) te ciemne płytki sa grafitowe, no ale fakt ciemne.... przełamać planuję fototapetą na całą przeciwległą ścianę, ale z powodu braku funduszy ten element jako mało priorytetowy musi zaczekać w kolejce ;-))

 

tez myślałam o białej szafce, no ale... akurat ta była na wyprzedaży ;-)))

 

Ja specjalistą nie jestem. Ale na mój gust te grafitowe płytki tak średnio pasują do brązowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo każdy robi pod siebie ;-) te ciemne płytki sa grafitowe, no ale fakt ciemne....

 

tez myślałam o białej szafce, no ale... akurat ta była na wyprzedaży ;-)))

 

mnie się bardzo podoba, szafka też! lubię pomieszane różne odcienie drewna:rolleyes: daje to efekt ciepła i przytulności

 

a co to za kabina prysznicowa? jakiej firmy? jakie wymiary ma brodzik w szerszym i węższym miejscu? coś takiego szukam do swojej łazienki:yes:

 

podziwiam zdolności, piękna robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...