Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

reni1980, pięknie tam u Ciebie w Twoich wnętrzach, bardzo mi sie podoba.

 

gdyby mnie było stać na drewno też bym je położyła, ale w życiu jak to w zyciu trzeba się liczyc z kompromisami.

Na szczęście mi ciśnienie nie skacze kiedy muszę sie na nie godzić

 

Ale u Ciebie na prawdę fajnie, masz super gust. Szczerze.

 

maggieQ bardzo dziękuję za komplement, najważniejsze , że z ciebie super babka z klasą, bez dąsania się:yes::yes::yes::yes:

 

annNs2 tak na marginesie, czytaj ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałam , że owe płytki są nie modne, tylko, że miałam nadzieję , że już stały się nie modne a to róznica:hug::hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czytam ten wątek w poszukiwaniu odpowiedzi, ale jednak chyba szybciej będzie jak zapytam:D

Zamiast typowej kabiny 90x90 w rogu łazienki marzy mi się zwykła szklana ścianka (kabina bez drzwi). I pytanie: jaką minimalną długość powinna mieć taka ścianka żeby nie chlapało za bardzo na łazienkę? Wystarczy ścianka 100cm? Ktoś ma doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nic sie nie zaczyna...a cisnienie to mi skacze jak czytam takie komentarze...nikt nikomu nie kaze ich 'cierpiec' ani tym bardziej klasc w swoich domach. kazdy robi co mu sie podoba lub/i na co go stac. nic wiecej mnie nie obchodzi. ale denerwuja mnie stwierdzenia typu ''o bosz...ale przecie to juz niemodne'...na forum jest wiele 'modnych' i 'katalogowych' wymuskanych wnetrz, ale to nie ma nic wspolnego z dobrym gustem...i zeby nie bylo - nie pije ani do twojego domku ani do zadnej konkretnej osoby - ot luzne moje wlasne prywatne nic nie znaczace dla pozostalych spostrzezenie ;)

 

zgadzam się w 100% http://emotikona.pl/emotikony/pic/0wink.gif:yes: też mnie to straszliwie denerwuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również nie moja.

kolory ładne, ale ułożenie płytek (tj. kolorów) - wydaje mi się mocno przypadkowe.

 

A konkretnie to gdzie "przypadkowe"? Jakoś nie widzę gdzie mogłoby takie być.

 

@kinka

 

Kwestia gustu. Mnie się szerokie lustra bez ram nie podobają. Podobnie białe szafki. Mało praktyczne. Poza tym zlewałyby się z resztą wnętrza a miały się wyróżniać.

 

@fajna kobieta

 

Za dużo już tu widziałem koszmarków po eksperymentach z "kompetentnymi" projektantami. ;-)

Edytowane przez Mikolaus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...