Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

l Łazienka cudo, z czy możesz napisać na jakiej wysokości jest zamontowana szafka pod umywalki oraz baterie ścienne. Życzę cudownych kąpieli :-)

 

Górna krawędź szafki jest na wysokości 75 cm. Wylewka baterii jest zamontowana na wysokości 115 cm.

 

Cube łazienka z wanną wolnostojącą rewelacja, gratuluję :)

 

Czy na okna coś planujecie?

W oknach mamy zamontowane białe plisy, zaciągane jedynie na noc, bo nam się średnio podobają :p, ale za to w naszym przypadku są bardzo praktyczne.

 

cube pięknie! pogratulować :yes:

daj jeszcze jakieś zdjęcie mniejszej łazienki

a turkus w niej mnie się baaardzo podoba :lol2:

taki fresh ożywiający szarości

na pewno w wolnej chwili zrobię zdjęcie i wrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło :)

 

O fugach nie pisałam.

To Mapei, najzwyklejsze, nie epoksydowe. Takie jak w całej łazience. Do ciemnych płytek kolor 114 antracyt http://www.castorama.pl/fuga-elastyczna-mapei-ultracolor-plus-114-antracyt-5-kg.html, a do jasnych kolor 113 szara http://www.castorama.pl/fuga-elastyczna-mapei-ultracolor-plus-113-szara-2-kg.html.

 

Po położeniu obie wydawały się za ciemne, zwłaszcza jaśniejszą chciałam wydłubywać :D tydzięń przed porodem.... :bash: ale po umyciu ładnie się wyrównały i teraz są dokładnie w kolorze płytek.

Jedno zastrzeżenie mam... w jednym miejscu jest szersza fuga (2mm),normalnie mamy 1 mm. Nie zauważyłam tego przy odbieraniu roboty. I tak jakby się wymywa przy myciu prysznica. Ale rzadko myję więc problem jakby nie istniał ;)

Przy codziennym użytkowaniu nic się nie dzieje. :)

 

 

Na łaczeniu podłogi ze ścianą wykończone silikonem Mapei w kolorze 114 antracyt http://www.castorama.pl/silikon-mapei-mapesil-ac-114-antracyt-310-ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuje pomocy w mojej lazience powstal defekt .Pekly mi dwie kafle podlogowe typu cersanit libro brovn terakota podlogowa 33,3x33,3 na ktore spadly ciezkie przedmioty , Na w/w zdjeciach zauważyłem u Panstwa takie same kafle.Nigdzie nie moge znalezc tych kafli, czy Panstwo moze maja w rezerwie tego typu terakote?Doslownie potrzebuje dwie kafle. Prosze o pomoc?:(:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź:)

U nas musiałyby chyba być epoksydowe, ze względu na podłogówkę.

Nasz prysznic ma ponad 3 lata, ale drażni nas do tego stopnia, że planujemy w jakiejś przyszłości bliżej określonej zmienić przynajmniej podłogę na ciemną.

 

U mnie tez jest podlogowka, a fuga nie jest epoksydowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...