Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[...]

Jednak przyznam że i mnie nie podoba się armatura i "biały montaż" :oops:. Nie chodzi tu o wybór producenta, ale o wybór "stylu" tych "sprzętów" do

tego marmuru, moim zdaniem, nie pasuje. Nie podkreślają piękna tego marmuru ale są ...obok, jakby znalazły się tam przypadkowo. [...]

Fakt że umywalki nie bardzo pasują.

Wiem również jak trudno dobrać coś co pasuje i się podoba (u mnie pewnie zjedziecie różnorodność kształtów szczególnie kabiny prysznicowej i wanny)

Hisiu jak ci dzieciaki albo kot utłuką przypadkiem to sobie wymienisz na bardziej pasujące (nie koniecznie dużo droższe) i już nikt się czepiać nie będzie.

No chyba że dla ciebie wszystko gra to nie ma sprawy. Najważniejsze jest zadowolenie inwestora.

 

Edit:

izabel-25 Łazienka piękna. Jak wszystkie będą w szarościach to zanim swoją skończę to mi się opatrzy :p

Edytowane przez Doriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kori - bateria jest 5 otworowa kupowana już dawno dawno temu na allegro więc niestety nie mam nawet pudełka. Montowaliśmy ją na specjalnie robionej szynie z nierdzewki ( długi kawał grubej blachy oparty o cegły od obudowy wanny) i dopiero do niej były przyklejone płytki od góry. Rewizje mamy normalnie w obudowie wanny więc jeśli bedziemy chcieli dostać się do baterii to musimy wyjmować wannę.

 

Doriko - jest to druga, większa łazienka w moim domku. Z tą mniejszą poszalałam bo mam ją biało- szaro-czerwoną więc tą drugą chciałam bardziej stonowaną i najpierw miała być w brązach ale że kobieta zmienną jest to wyszła szara :)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oto moja mała łazienka, połączenie bieli i płytek drewnopodobnych, mała ale wszystko co mi trzeba mieści :) Pozdrawiam

 

http://images64.fotosik.pl/758/58d83076036090d8.jpg

http://images63.fotosik.pl/756/8d7c192c52dafbb3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doriko - jest to druga, większa łazienka w moim domku. Z tą mniejszą poszalałam bo mam ją biało- szaro-czerwoną więc tą drugą chciałam bardziej stonowaną i najpierw miała być w brązach ale że kobieta zmienną jest to wyszła szara :)

 

I o tę zmienność się martwię bo materiały w tym płytki kupione a do realizacji jeszcze daleko.

 

Emka11 zdjęcia mało pokazują ale na tyle co widać to ładnie.

Obie trafiłyście w mój gust idealnie. Druga mniejsza łazienka będzie biała z podłogą drewnopodobną, nie tak ładną jak ma emka11 ale mam nadzieję że całość wyjdzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o tę zmienność się martwię bo materiały w tym płytki kupione a do realizacji jeszcze daleko.

 

Ja na swoją drugą łazienkę czekałam 4 lata i w między czasie kupowałam do niej różne rzeczy jak wanna czy umywalka, miałam w głowie co chcę ale w ostatniej chwili zmieniła mi się koncepcja i całe szczęście nie kupiłam wcześniej płytek które wybrałam na początku. Miała być biało-brązowa, później biało-szara a wyszła cała szara :) Nie mam płytek na wszystkich ścianach i moim zdaniem to był strzał w 10, nie jest przez to przytłaczająca i zimna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izabel, ładnie :)

 

A zobacz że jeszcze mniej przytłaczająca by była gdyby nie było płytek nad lustrem ;)

 

 

Trochę by to się kupy nie trzymało bo lustro jest wpuszczone w płytki i ściana obok pociągnięta jest płytkami do sufitu. Dziwnie by to wyglądało - jedna ściana cała w płytkach, a druga do połowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emka11 śliczna łazienka :) mi się tylko nie podoba ten kosz na bieliznę... to plastik? Rozmiarem pasuje idealnie, ale coś mi w nim nie pasuje.

witaj. Nie Ty pierwsza mi to mówisz :) wymienię go ale na żywo nie wygląda tak źle a jest z tworzywa ale nie plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julianna

 

dziękuję za namiary, piękne rzeczy :)

a ta łazienka jest przepiękna

 

http://czasnawnetrze.pl/i/dz02ODMmaD05MDA=/743d747c/9060-_szafki_kolekcja_Aveo.jpg

 

Mi też się ta kula bardzo podoba, bardzo chciałąbym ją w swoim mieszkaniu ale nie mogę jej nigdzie znaleźć. Ja odkryłam ją na stronie producenta paneli które zamawiałam i wydaje mi się że jest ona wykonana z drewna. Jak ktoś wie gdzie można takie cudo kupić proszę o info.

 

jak myślicie, z czego jest ta kula obok wanny ?

kula.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...