Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Skrzętnie wszystko notuję i będę dopieszczała do skutku-choćbym miała się wykończyć:D Ja osobiście uwielbiam połączenie białego,żółtego i różowego złota.Nie zastanawiałam się nad tym ale chyba intuicyjnie wybrałam nawet kolor różowy do galerii nad wanną.Wszystkie damulki,które tam zawisną będą w odcieniach różu.

Nie w temacie troszkę ale strach pokazać w przyszłości moją galerię ścienną z ramami w cały świat-od miedzi po złoto,srebro i zieleń:D Gdzieś kiedyś na forum pisałam,że im więcej struktur i materiałów tym lepiej się czuję.Miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga bardzo fajna , klimatyczna łazienka. Razi mnie trochę złoty grzejnik i nóżki od wanny a srebrne baterie. Ale skoro Ty lubisz taki misz masz to ok. Lepiej wyglądałoby lustro centralnie nad szafką. Bardzo podobają mi się płytki , boazeria , szafka pod umywalkami,.... Ogólnie łazienka na duży plus:rolleyes: A już rewelacją są dla mnie drzwi:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wingerman a ja mam pytanko, co to dokładnie za fajny delikatny przycisk spłuczki??

i czy coś takiego współpracuje z stelażem geberitu??

 

Nie do końca mój styl ale na prawdę ładnie.

Dwie rzeczy wg. mojej oceny skopane.

1. gniazda powinny być klimatyczne, poza tym, kto wam doradził gniazda w tym miejscu. Po co eksponować, coś co powinno być zdecydowanie na drugim planie? Nie dość, że psują cały efekt (strasznie rażą przynajmniej mnie), to jeszcze ten majtający się centralnie nad umywalkami kabel, brrr...

2. Przycisk miski wc. Szkoda, że nikt wam nie doradził innego przycisku choćby takiego jak na tej inwestycji:

[ATTACH=CONFIG]255946[/ATTACH]

 

Poza tymi uwagami, jak pisałem ładnie i klimatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wingerman a ja mam pytanko, co to dokładnie za fajny delikatny przycisk spłuczki??

i czy coś takiego współpracuje z stelażem geberitu??

Tak współpracuje z geberitem (jest ich produkcji), nie wiem jak się nazywa, ale spokojnie jak zapytasz przy zakupie stelaża o mały okrągły przycisk spłuczki to znajdą w katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach jedna z naszych łazienek. Jeszcze nie jest dopieszczona w 100%, ale kiedyś na pewno będzie :yes:

 

Życzę wszystkim dobrych, radosnych Świąt Wielkanocnych.

 

 

[ATTACH=CONFIG]255775[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]255774[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]255776[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]255777[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]255778[/ATTACH]

 


Moja galeria:

 

http://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=5924

 

 

Co to za grzejnik????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kobieta no wygląda to niezbyt ciekawie.... Ja bym to Zerwała!

 

Pokaże Wam moja dwie prawie odbiegające końca łazienki.

Łazienka na gorze w szarosciach:

- na ścianach loft tech Grey 31x62

- podłoga loft tech soft Grey 31x62

- mozaika 30x30

- profil niedzewny

 

20140425_132607.jpg

 

 

Łazienka mamy:

- na scianach płyty ceramiczna Royal Marfil 25x60

- dekor Malaga Ex

- podłoga Wood style brown 15,5x62

 

20140408_142648.jpg

 

20140408_142627.jpg

 

20140403_174231.jpg

 

20140423_135206.jpg

 

20140423_135137.jpg

 

20140423_135119.jpg

 

20140423_135103.jpg

Edytowane przez Ladybird76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na linii fugi za wysoko by było a tym samym ta chromowana listwa by nie była wyeksponowana. Na dniach wstawię nowe zdjęcia tej szarej łazienki a w nieco późniejszym czasie ostatniej 3, która jest w trakcie robienia i w trakcie wielu dylematów. Jak wyjdzie ostatecznie nie wiem ale może być różnie! Edytowane przez Ladybird76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że mi to nie przeszkadza a wiem dobrze, że z czasem człowiek się przyzwyczają do takich detali i ich nie zauważa...

 

Najgorszy temat i najbardziej mi przeszkadzający na tę chwilę to ilość dylatacji i przycinanie pod nie gresów.... to nic w porównaniu z niedotrzymaniem linii fugi na równi z wysokością geberitu :)

 

Najbardziej mnie jednak martwi ostatnia trzecia łazienka... tam wiele rzeczy nie zostało do końca przemyślanych i z wielu powodów muszę improwizować :(

Za blisko obsadziliśmy przy kabinie umywalkę, która ogranicza otwieranie drzwi z tego też tytułu będziemy ją przesuwać ale nie poprzez wykuwanie i przeprowadzanie wody i odpływu ale poprzez przesunięcie rurek w szafce na której będzie stała umywalka... Niestety muszę mojego wykonawcę poprosić aby zmienił mi układ lustra, która nie powinno zostać obsadzone w kafelkach ale np w ładnej ramie na kafelkach... daje mi to zawsze możliwość dopasowania się do umywalki gdybym chciała ją jeszcze zmienić i przesunąć w innym kierunku... Zdjęcia może uda mi się jutro wstawić jak zrobię zdjęcia...

Edytowane przez Ladybird76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że nie jestem fanką szarości, które od kilku miesięcy królują na forum, to łazienka zapowiada się fajnie. Bardzo ciekawa mozaika, świetnie komponuje się z tymi stonowanymi płytkami. Natomiast druga łazienka już bardziej w moich beżowo-brązowych kolorkach, ale jakoś mi nie leży - te kafle na ścianie jakoś tak mi się kojarzą z toaletą w podstawówce do której chodziłam :) ale może wyglądają tak tylko na zdjęciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...