Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bettka drzwi to Polskone Sempre w naturalnej okleinie. Tomkowa dzięki za miłe słowa, rzeczywiście po zamontowaniu akcesoriów te niezbiegające fugi nie są aż tak bardzo widoczne, aczkolwiek gdybym teraz robiła łazienki to bym pewne rzeczy zmieniła... no ale cóż następnym razem będę wiedziała na co zwracać uwagę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moja łazieneczka i WC. Pomieszczenia o typowo blokowych gabarytach a więc ciężko zrobić zdjęcia. Raz już wklejałam fotki wykonane zaraz po montażu i niestety niewpasowałam się w forumowe gusta :) Obiecałam, że dodam zdjęcia jak już wszystko ogarnę, a więc dodaję.....

 

co by nie mówić, mnie się bardzo podoba ...czy to może płytki hiszpańskie ? pięknie wyszło :wiggle:

pozdrawiam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka na górze

[ATTACH=CONFIG]306165[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]306166[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]306167[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]306168[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]306169[/ATTACH]

Kate199 czy mogłabym Cię prosić o informację jaki masz rozmiar kabiny? Czy ona wchodzi w głąb czy ma taką głębokość, jak widać? Drzwi otwierają się na tym węższym boku?

Bardzo ładnie wyszła całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Karolina po woli wykańczam z mężem nasz dom oto nasza łazienka: http://images68.fotosik.pl/551/3309e9b9282dd76dgen.jpg

Jest bardzo mała, brakuje w niej elementów dekoracyjnych ale jestem zadowolona z efektu końcowego.

 

witam, jakiej szerokości macie umywalkę, kupowaliście razem z szafką ? jaki to producent ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umywalka miała być większa, miałam już kupioną z Keramagu, ale okazała się za duża do tego kibelka, konkretnie to za szeroka :( I tę kupowałam na szybko. Jest kiepska i nie podoba mi się. No ale musi być, do najbliższego remontu ;) Ten blat z gk i płytek też kiedyś wyleci stąd, i w to miejsce pójdzie blacik drewniany.

Z lustrem też chyba za bardzo już nic nie zdziałam, bo jest wklejone..

 

Ściana vis a vis lustra jest taka pusta. Tylko nie mam niestety wyobraźni i nie wiem czy tam w ogóle jest sens coś dawać. No i na zabudowie geberitu myślałam żeby coś postawić. Kwiatki?

Edytowane przez oliwkawawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...