Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mundzia, Twoja łazienka chociaż nie w moim stylu (szczególnie kolorystycznie) przyciągnęła moją uwagę harmonią, spokojem i przytulnością. Podoba mi się i moim zdaniem wyróżnia sie na tle niektórych, trochę za mocno przekombinowanych, pokazywanych w tym wątku łazienek. Gratuluję umiaru i utrzymania stylu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

chciałabym zamontować baterie na rancie wanny od strony ściany, bo półki nie planuję ze względu na brak miejsca w łazience, ale trochę się boję , co będzie w razie awarii...

A co masz za sciana "na ktorej ma byc bateria"? Jest tam jakieś pomieszczenie?

 

Nie, nic tam nie ma, to jest ściana zewnętrzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundzia, Twoja łazienka chociaż nie w moim stylu (szczególnie kolorystycznie) przyciągnęła moją uwagę harmonią, spokojem i przytulnością. Podoba mi się i moim zdaniem wyróżnia sie na tle niektórych, trochę za mocno przekombinowanych, pokazywanych w tym wątku łazienek. Gratuluję umiaru i utrzymania stylu.

 

O własnie, spokój i harmonia. Też nie mój styl, też mi się podoba i też gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym zamontować baterie na rancie wanny od strony ściany, bo półki nie planuję ze względu na brak miejsca w łazience, ale trochę się boję , co będzie w razie awarii...

A co masz za sciana "na ktorej ma byc bateria"? Jest tam jakieś pomieszczenie?

 

Nie, nic tam nie ma, to jest ściana zewnętrzna.

Hmmm... no to kiepsko.

Miałem nadzieje że coś jest i wtedy jest alternatywa by dostać się do baterii.

a tak.... cóż.

A mam jeszcze pytanie.

Czy wanna będzie osadzana na zabudowie?

Jeśli tak, to w razie jakiejś awarii dot baterii możesz rozważyć ewentualne wyjęcie wanny bez dewastacji zabudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia&michał udało mi się obejrzeć te płytki na "żywo" :D cudo :D możesz napisac jeszcze co masz na podłodze?udało Ci się zgrać linie płytek podłogowych ze ściennymi czy nie zwracałas na to uwagi??bo mi zaproponowali te najmniejsze 32,5x32,5 wtedy w miarę idealnie się to uda, ale jakoś nie fajnie wyglądają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym zamontować baterie na rancie wanny od strony ściany, bo półki nie planuję ze względu na brak miejsca w łazience, ale trochę się boję , co będzie w razie awarii...

A co masz za sciana "na ktorej ma byc bateria"? Jest tam jakieś pomieszczenie?

 

Nie, nic tam nie ma, to jest ściana zewnętrzna.

Hmmm... no to kiepsko.

Miałem nadzieje że coś jest i wtedy jest alternatywa by dostać się do baterii.

a tak.... cóż.

A mam jeszcze pytanie.

Czy wanna będzie osadzana na zabudowie?

Jeśli tak, to w razie jakiejś awarii dot baterii możesz rozważyć ewentualne wyjęcie wanny bez dewastacji zabudowy.

 

Zawsze można dostać się z zewnątrz 8)

 

Zabudowa wanny będzie z bloczków betonowych i na to płytki. Nie wiem, czy udałoby się wyjąć wannę nie robiąc rozpierduchy :roll:

 

Chyba jednak zrezygnuję z baterii mocowanych na rancie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia&michał udało mi się obejrzeć te płytki na "żywo" cudo możesz napisac jeszcze co masz na podłodze?udało Ci się zgrać linie płytek podłogowych ze ściennymi czy nie zwracałas na to uwagi??bo mi zaproponowali te najmniejsze 32,5x32,5 wtedy w miarę idealnie się to uda, ale jakoś nie fajnie wyglądają.

 

na podłodze mam zupelnie inne plytki-"GATE GREY"2871 LS02 wymiar 60x60(mialam taka nazwe na fakturze)te oryginalne do luminorow jak dla mnie beznadzieja-fakt wychodzilyby rowno z linia plytek ale byly zbyt male.te 60x60 wyszly bardzo fajnie-kolor idealnie zgrany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabudowa wanny będzie z bloczków betonowych i na to płytki. Nie wiem, czy udałoby się wyjąć wannę nie robiąc rozpierduchy :roll:

 

Chyba jednak zrezygnuję z baterii mocowanych na rancie...

Uda się uniknąć, uda... wystarczy by wanna opierała się na płytkach i po sprawie.

Poza tym przez minimum kilka długich lat a czasem nawet wcale za naszego życia :p nie mamy potrzeby zaglądać do przyłączy a sama baterie (napraw/wymiana głowicy) zazwyczaj naprawia się bez demontażu. I tu nasuwa się pytanie, ile razy my użytkownicy baterii mieliśmy zaszczyt jej naprawy? Nie pisze tu o tanich marketowych wyrobach, które w razie usterki po prostu wymieniamy a o bateriach z wyższej choć i tak nie najwyższej półki.

Ja osobiście zastanowiłbym się czy warto poświęcać fakt mocowania baterii w miejscu jakie mi najlepiej odpowiada ty bardziej, że jak pisałem można łatwo uniknąć rozpierduchy przy demontażu wanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...