Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mam wielką prośbę, czy może mi ktoś podpowiedziec gdzie można kupić szklane drzwi do prysznica matowe, albo takie jakieś we wzorki, motywy roślinne?i to najlepiej w rozsadnej cenie ;-)

szukam i szukam, i ... gucio :-(

 

Np. na allegro firmy Dolphi, mam używam i myślę, że są fajne. Szkło carre jest matowe w lekkie wzorki (pobudza wyobraźnię :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Od kilku dni czytam wasze posty , ogladam aranzacje itd sa piekne i wlasnie w niedlugim czasie zabeiram sie za remont mojej lazienki i prosze o podpowiedz a mianowicie w lazience (w bloku) mam piecyk gazowy i niewiem jak to wszystko umiescic zeby bylo okej... juz wsumie zdecydowalem o przenosinach pralki do kuchni przez co zrobi sie wiecej miejsca ...

zd.nr.1 Lazienka nieposiadala umywalki a stara pralkej ak rowniez bardzo stary piecyk

zd.nr.2 Piecyk zostal zmieniony na nowoczesniejszy a pralka bedzie tez nowa i umieszczona bedzie w kuchni..

 

Mam kilka pomyslow na umieszczenie kompletu BE HAPPY po lewej stronie tej lazienki , ale najgorsze wlasnie mam co zrobic z tym piecykiem gazowym bo on musi byc tak jak jest... mozna go obudowac itd ale jak zagospodarowac miejsce podnim ...

 

Prosze o podpowiedz ..

Pozdrawiam

403747680..jpg

IMGP0529..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki radziejS za odpowedź. Wolałabym matową bez kwadracików, ale znalazłam nowy trop w moich poszukiwaniach dzięki twojej podpowiedzi.(Kwadraciki sa zbyt nowoczesna forma do mojej wsiowo sielskiej łazienki. Oni chyba nie maja jednak zwyczajnie matowego szkła, przynajmniej nie znalazłam w ich ofercie, ale też nie znalazłam w ofercie innych firm.... Sprawa jest very urgent, poprostu mam jutro pracownika który zaczyna działać, a ja musze wiedziec jakie wymiary na te drzwi ma zostawic no wiec przydało by sie cos wybrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o uwagi i ocenę projektów moich remontowanych łazienek, niewielkich niestety - domek z wczesnych lat 90. :(

dolna - planowane płytki ścienne HDC Kalahari beige, podłoga: Marconi Magma i Mozaika Ceramstic z fugą epoksydową - bezbarwną, ściany bez glazury - tynk ozdobny w kolorze ecru

lazienka glazienka g

i górna: dziecinna

płytki ścienne - Tubądzin Color, podłogowe: Nova Gala CN12 , ściany bez glazury - tynk ozdobny w kolorze szarym

lazienka poddasz&#10.jpglazienka poddasz&#10.jpglazienka poddasz&#10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod wrazeniem takiego wystroju łazienki.jak najmniej detali to jest to co mnie sie najbardziej podoba.

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=12511&d=1275564946

Mnie razi zabudowa wanny, jest po prostu kanciata, moim zdaniem zabudowa ta powinna być poprowadzona w parze z kształtem samej wanny. Na zabudowie proponuję zrobić poziomą fugę równo z fugą ścienną lub ewentualnie dać całą płytkę od góry zabudowy.

 

i górna: dziecinna

płytki ścienne - Tubądzin Color, podłogowe: Nova Gala CN12 , ściany bez glazury - tynk ozdobny w kolorze szarym

[ATTACH=CONFIG]12522[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]12523[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]12524[/ATTACH]

Osobiście powiększyłbym natrysk na całą długość wnęki.

 

Co do płytek się nie wypowiadam, bo to wyłącznie rzecz gustu.

Edytowane przez wingerman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie do tych którzy maja juz za soba etap poszukiwań baterii lazienkowych, a mianowicie szukam baterii umywalkowej-jednootworowej , jednouchwytowej ale z ruchomą wylewka, takie niestety są tylko kuchenne, a umywalkowe z ruchomą wylewka znalazlam tylko z dwona kurkami, bez mieszalnika/regulatora. Czy ktos z Was moze w trakcie poszukiwań natknął sie na taka baterie? Bedę wdzięczna za kazdy namiar.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

jestem w trakcie planowania łazienek, jedną łazienkę większą mam już zaplanowaną z wanną, niestety mam problem z drugą jest bardzo mała 150x210 ma okno i komin na jednej ścianie grubości 30cm i szerokości 65cm, murarz chce mi to okno zamurować bo uważa że będzie lepiej układać sprzęty a jak uważacie??? łazienka ma mieć tylko kabinę z brodzikiem, kran i ubikację podwieszaną, jak zaplanować czekam na podpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie do tych którzy maja juz za soba etap poszukiwań baterii lazienkowych, a mianowicie szukam baterii umywalkowej-jednootworowej , jednouchwytowej ale z ruchomą wylewka, takie niestety są tylko kuchenne, a umywalkowe z ruchomą wylewka znalazlam tylko z dwona kurkami, bez mieszalnika/regulatora. Czy ktos z Was moze w trakcie poszukiwań natknął sie na taka baterie? Bedę wdzięczna za kazdy namiar.

Pozdrawiam

 

Kupowałam dzisiaj baterię do łazienki umywalkową i widziałam takie z krótkimi ruchomymi wylewkami, z mieszalnikiem - chyba o takie ci chodzi. Kupowałam w Castoramie - był bardzo duży wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

jestem w trakcie planowania łazienek, jedną łazienkę większą mam już zaplanowaną z wanną, niestety mam problem z drugą jest bardzo mała 150x210 ma okno i komin na jednej ścianie grubości 30cm i szerokości 65cm, murarz chce mi to okno zamurować bo uważa że będzie lepiej układać sprzęty a jak uważacie??? łazienka ma mieć tylko kabinę z brodzikiem, kran i ubikację podwieszaną, jak zaplanować czekam na podpowiedzi...

 

Trudno coś sensownego doradzić jak nie wiadomo w którym miejscu jest komin, drzwi, okno i na jakiej wysokości, nie ma podanych wymiarów pomieszczenia. W małych pomieszczeniach okno rzeczywiście utrudnia rozmieszczenie sprzętów, ale czasami się udaje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

jestem w trakcie planowania łazienek, jedną łazienkę większą mam już zaplanowaną z wanną, niestety mam problem z drugą jest bardzo mała 150x210 ma okno i komin na jednej ścianie grubości 30cm i szerokości 65cm, murarz chce mi to okno zamurować bo uważa że będzie lepiej układać sprzęty a jak uważacie??? łazienka ma mieć tylko kabinę z brodzikiem, kran i ubikację podwieszaną, jak zaplanować czekam na podpowiedzi...

 

Jak napisała Magda 34 za mało danych, a jeszcze jak byś do tego dołączył zwymiarowane rzuty, to byłoby już bardzo dobrze. Daj nam materiał a już my coś z niego uszyjemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat z wyborem płytek. Doradźcie proszę jakie płytki do łazienki na poddaszu ze skosem i oknem dachowym wybrać, co sądzicie o tych płytkach - zależy mi na klasycznej łazience z odrobiną elegacji ;)

 

http://www.pilch.pl/137-krem%2C+be%C5%BC%2C+br%C4%85z.html

kolor beż z brązem, jako dekory beżowe nenufary na samym dole stronki

 

http://www.pilch.pl/106-Atena.html

wersja z tymi delikatnymi ciemnobrązowymi gałązkami

 

http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/otylia-dessous

przy czym stylizacja łazienki nie byłaby tak "antyczna"

 

http://plytki24.pl/opoczno/plytki-scienne-30x45/aleksandria/cat_376.html

opoczno

 

dzięki za opinie

Edytowane przez STEFANY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...