Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dus a są gdzieś zdjęcia Twojej łazienki, jeśli tak to przeszukam te 62 strony bo bardzo chętnie zobaczę jak u ciebie wyszło?

Sama mam obawy co do zostawiania tej wolnej ściany.

 

magda.o na też mam obawy co do lustra czy nie będzie za wysoko. Nie jesteśmy jacyś wysocy więc to jest znaczące. Blat skończy się na 85 cm razem z umywalką bo to taka wpuszczana. W sumie wysokość od jakiej miało zacząć się lustro miała być wynikiem blat + jedna płytka, ale w sumie bardzo ładna jest mozaika z tej kolekcji więc nie będę musiała się trzymać tego wymiaru.

Co do Twojej łazienki to mnie również najbardziej się podoba opcja z jedną cała ścianą czarną. A grzejnik ja bym dała koło kibelka - fajnie jest jak wychodzisz spod prysznica i ręką możesz dosięgnąć ręcznik , który wisi na grzejniku - w szczególności zimą wycieranie się w taki cieplutki to przyjemność.

 

I w sumie jeszcze jedno pytanko, poszukuję dobrego płytkarza - Katowice - Śląsk - może ktoś może kogoś sprawdzonego polecić?

A na jakich wysokościach zaczynają się u Was lustra?

 

Gormiti bardzo fajna ta szara łazienka. Ja również chętnie się dowiem co to za deszczownica. I jeśli wiesz to zdradź jakie masz elementy w ścianie - to czego nie widać, a musi być przy takim prysznicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gormiti też przyciemniła bym tę fugę. I żadnych dywaników plizzzz bo za dużo już będzie...Pomyśl o większych i takich samych z obu stron koszyczkach (szarych np.) żeby te duperele lepiej schować. Szara łazienka jest bardziej nowoczesna, więc powinna być bardziej "sterylna" . Ale łazienki są ładne i z pomysłem :) Edytowane przez Aleksandryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artmag Dziękuje za miłe słowa. Dobrze widzisz, że półeczka to inna płytka. Zabrakło nam :( a termin oczekiwania długasny. Fotka troszke przekłamuje bo kolor jest praktycznie tocka w tocke co grafitowych płytek na scianie. Na live spojna całosc :) O matko te kafle to chyba z opoczna są albo jakies hiszpanskie, zapytam mamy bo ona je zamawiała i napisze :)

W małej łazience na półeczce jest czekoladowa fuga, ja sama byłam w szoku co na focie wyszło, na live jak najbardziej ok :)

 

Dziobeczek jak będę u mamy sprawdze co to za bateria ta trój cos tam podtynkowa :D Deszczownica ma az 32 cm, troche mama przedobrzyła :D

 

queene Dziękuje. Mozaika jest w wiekszosci przezroczysta, na live absolutnie nie rzuca sie tak mocno w oczy, spójna linia. Na suficie te kwadraty to halogeny, tylko te większe po ok 60zł, w salonie mama mam tez je tylko owalne. Super mocno świecą, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandryta mama jest tydzien po przeprowadzce, w łazience to tak jest juz cacy w porónaniu do innych pomieszczen :rolleyes: Narazie kosmetyki stoja bo stoja, a koncepcja nad duperelami jest ciagle w toku :rolleyes:. Dywanik na dół chcemy dac bo boimy sie troszke o te panele. A na górze tylko jeden blisko wanny, dla osobistej wygody uzytkującej ;)

Miło mi, ze kibelki się podobają duzo nad nimi myslałysmy, jak i reszka lepianki :)

 

Normalnie ofoce wam tą czekoladową fuge w toalecie w swietle dziennym :)

 

Magdzialenka Dziękuje. Bede moze jutro u mamy to sprawdze co to za komplecik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magduska - dzięki za odp;) łazienka do ogromnych nie należy... ;) ale widziałam mniejsze .... ta ma 1,82 x 1,45 ...

opcja z całą ścianą mi też się podoba, choć jest najdroższa, ale chyba na nią się zdecydujemy... ;) dużo oświetlenia i będzie dobrze!:) musi być!

a grzejnik to już ustalone, że koło muszli:)

no rzeczywiście łazienka nie jest za duża..., nie jestem projektantem, ale moje skromne zdanie podtrzymuję ;) zrób na całej ścianie te czarne, lustrzane płytki i TYLKO tam.. ;) no chyba, że się ktoś jeszcze wypowie ;)

ja też się przymierzam do tych płytek, ale brązowych do swojego wc.. - tak myślę zrobić geberit i lustro w ciemnych płytkach a resztę w jasnych, dodatkami w łazience będą umywalka szklana ZŁOTA, bateria w kolorze ZŁOTA i rama lustra też w kolorze złota... mam nadzieję, że nie będzie bardzo tandetnie... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda o - Ty wiesz, że ja mam te płytki w niewielkiej łazience na dole i mam całą ścianę lustrzaną z czarnych... wygląda to zajebiście. i koniec. kropka. :D

 

kicikici chyba tez ostatnio tak zrobiła i zadowolona jest.

 

ja na tę czarną lustrzaną ścianę od 1.5 roku patrzę i napatrzeć się nie mogę :)

 

wersja no. 1 jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi piękna łazienka !!!

czy ta wanna to Balexim czy z jakiejś innej firmy?

prośba o info czy jesteś z niej zadowolona, bo ja mam podobną zaplanowaną w swojej łazience ale nigdzie nie mogę ich namierzyć w realu więc prośba o info jak się sprawuje

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokaze niedawno wykonczona:

 

http://lh3.ggpht.com/_6pMIjwb3xfM/TCpjnsNaQvI/AAAAAAAAAIc/zdICJ9C9XY8/s576/Mewia-06-2010%20124.jpg

 

http://lh3.ggpht.com/_6pMIjwb3xfM/TCpjth2OPsI/AAAAAAAAAIk/qH1bmWOW_s4/s576/Mewia-06-2010%20125.jpg

 

http://lh6.ggpht.com/_6pMIjwb3xfM/TCpjzLXrdSI/AAAAAAAAAIs/xu_D7rL5GMY/s576/Mewia-06-2010%20127.jpg

 

Z kilkoma niedociagnieciami ale jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monah - czekałam na Twój decydujący głos :D

dzięki wszystkim za rady!

 

magduska - znalazłam 2 łazienki w tych płytkach:

http://deccoria.pl/galeria/foto,id,12333,117093

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?115791-%C5%81azienka-Czy-kto%C5%9B-uk%C5%82ada%C5%82-glazur%C4%99-FRAGRANCE-z-Leroy-Merlin/page3

ale w żadnej nie ma złotych dodatków. Może w LM na ekspozycji mają takie zestawienie.. Ja jak czegoś nie zobaczę to ciężko mi się wypowiadać:p ale jak te baterie są w klimacie retro i całą łazienkę tak zrobisz i w tych kolorach to będzie dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi piękna łazienka !!!

czy ta wanna to Balexim czy z jakiejś innej firmy?

prośba o info czy jesteś z niej zadowolona, bo ja mam podobną zaplanowaną w swojej łazience ale nigdzie nie mogę ich namierzyć w realu więc prośba o info jak się sprawuje

z góry dzięki

 

nea- bardzo dziękuję :D

Tak, to jest wanna Balexim, model Retro 170 cm. Muszę Cię rozczarować, bo jeszcze nie mieszkamy- wprowadzamy się za tydzień, ale z tego czego udało mi się dowiedzieć przed jej zakupem, to wanny Baleximu nie sprawiają żadnych problemów i inni byli zadowoleni.

Miejmy nadzieję, że i tym razem tak będzie;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tymi otoczakami :) Tylko czy na tym się nie wybije zębów jak się się człowiek porządnie wyżeluje/wymydli? Jak się to czyści? Czy nie zmieniają one po czasie swojego kolorku? Wiem, wiem, że to dość praktyczne pytania, ale dobrze wiedzieć, czy nie tylko fajnie wyglądają, ale też, czy nie jest to uciążliwe ? Edytowane przez Róża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzadko komentuję ale ta łazienka jest fajna. Podoba mi się. Pewnie dlatego, że jest bardzo podobna do naszej :) Ten sam układ. Identyczne ustawienie wanny, umywalki i wc. My nie mamy tylko półek z gipsówek tylko słupek ale na drugiej stronie.

Mamy też podobną wannę lub taką samą :) (Koło), wc Roca Hall :) Szafki Kwadro :)

Nie mamy wklejonego lustra tylko lustro Kwadro.

 

Bardzo podobna jest do naszej :)

 

Nasza też szaro-biała :D:D:D Pokażę w tym tygodniu jak zdążę.

 

Nad tymi płytkami też się zastanawiałyśmy ale w końcu stanęło na innych ale tu wyszło świetnie moim zdaniem. U nas pasy poziome tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...