Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Droga Konstancjo. Pierwszy raz podjełam się takiej dyskusji i od razu taka gafa z mojej strony z tym czerwonym, chyba jestem daltonistką. W każdym bądz razie chodziło mi o bordo, które masz na innych płytkach. A tak pozatym to nie przejmuj się naszymi szpileczkami. Najważniejsze gdy ktoś wie czego chce, co mu sie podona i umie tego bronić. Głowa do góry.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana lili07 ........nie uwierzysz ale .....do dziś leży na strychu opakowanie bejcy w kolorze bordo własnie ........oddam gratis :) ..........to była katastrofa ....

pokazane zdjęcia w zasadzie objeły tylko górna częśc scian .....dół jest jasny ...nie jest mroczno i naprawdę dziękuje za troske ale lubie to pomieszczenie :)

...pomimo wad ....fatalne drzwi do kabiny prysznicowej ........bordowe pałeczki ...które wydłubie albo pomaluje przy najbliższej okazji :)

nie chce zmieniać jej charakteru .............i wiesz widzialam gorsze :)

 

co do uwag ..to padły ...przeczytałam ...ale nie każdy umie zabrac głos w ramach tzw konstruktywnej krytyki i tam zareagowałam ........

 

mysle że pomieszczenie 2x2 miało juz swoje 5 minut i zakończmy to .......starym ....o gustach się nie rozmawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba154 Szafka z umywalką jest z Cersanitu model Iryda-kupiony od razu komplet :) Natomiast szafkę po drugiej stronire zrobił mi brat męża,wyszła super choć tutaj tego nie widać. .Obie szafki są w kolorze wenge, tworzą fajny komplet :) Brat męża tworzy cudeńka. W sypialni zrobił mi np szafę wnękową,a nagimnastykować się musiał,bo szafa na poddaszu i jest ze skosem.

 

duluni ślicznie! co to za kafelki?

 

moniag74 bardzo ładna łazienka....napisz mi prosze co to za szafki i umywalka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstancjo30 konstruktywna krytyka owszem,ale jeśli uważam coś za brzydkie, to co mam na siłę wymyślać uwagi w stylu :" lepiej byłoby to czy tamto ..."

Jakoś nijak ma się ta łazienka do wypowiedzi w twoim wnętrzarskim temacie. Choć przyznam się, że zagladałam tam tylko początkowo.

Dobrze jest umieć przyjąć krytykę na klatę. Moje wnetrza też się wszystkim nie podobają, ale cóż, pokazałam, muszę być gotowa również na gorzkie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda krytyka powinna miec granice .........dobrego smaku też ..........korzystam z tak zaaranżowanej łazienki 4 lata .........i zapewniam cie że nawet przez chwile nie poczułam sie w niej skrzywdzona :)

Konstancjo, słowo "straszne" w przypadku Twojej łazienki nie jest chyba aż takie straszne. :)

Ta aranżacja naprawdę wykracza poza granice dobrego smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko 13 - a ja mam pytania o Twoją lampę nad lustrem w łazience. Jaki to model i jakie daje światło? Jesteś z niej zadowolona?? Pisałam na priv, ale nie mam pewności, czy doszło..Z góry dziękuję za odpowiedź!

 

Nic nie doszło. Musiałaś cos źle wysłać.

Lampa to kinkiet Fascia, kupowany tutaj:

http://swiatswiatla.pl/product_info.php/info/p7995_Fascia-galeria-380-1x8W.html

 

O dziwo daje bardzo dobre i w miarę jasne światło ale to zależy od świetlówki oczywiście, jaką się tam włoży. Ta w zestawie nam wystarcza w zupełności.

Światło jest jaśniejsze od tego co mamy na suficie :D Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej lampy i szczerze mogę ją polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...