Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Winniczko SUPER!!!! nietuzinkowa łazienka- coś innego!!!!!!!!! bardzo mi się podoba!!!!

 

Mam do was pytanko/prośbę: poszukuję kabiny prysznicowej z głębokim brodzikiem i otwieranymi drzwiami (na zawiasach/ nie rolkach) ktoś widział? wie gdzie mogę kupić w przystępnej cenie? dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Wam, które byłyście tak miłe, by skomentować moją łazienkę, gorąco dziękuję za dobre słowa. Ale krzesła i tak nie przemaluję na biało:) Wedle początkowej koncepcji miało być różowe, w kolorze ściny pralni (trochę ją widać na ostatnim zdjęciu). Nie miałam jednak wtedy czasu, wstawiłam surowe krzesło na próbę, żeby sprawdzić, czy nie będzie w łazience przeszkadzać i... tak zostało. Im dłużej stoi, tym bardziej mi się podoba. Właśnie takie z innej parafii. Chropowate i niedoskonałe. Gdyby mi jednak coś się odwidziało, to teraz machnęłabym je na kobaltowo, w kolorze jednego z plakatów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winniczko, bardzo mi sie podoba twoja lazienka (kuchnia zreszta tez :)). Czy mozesz zdradzic co to za biale plytki i mozaika? cikawi mnie tez jak masz wykonczone miejsce polaczenia najwyzszego rzedu plytek i sciany. Czy plytki sa szlifowane, czy wystaja w stosunku do sciany? Moze udaloby ci sie wstawic jakies zdjecie w zblizeniu?

z gory dziekuje.

ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MargulkaPrzejscie nie powinno byc juz waskie, bo ma juz 84cm, poza tym umywalka nie stoi naprzeciwko WC tylko obok, blizej wanny, tego nie widac na wizualce ale w rzeczywistosci powinno to miec rece i nogi. :)

Simari, jeżeli przejście ma 84 cm, to jest to szerokość rzeczywiście wystarczająca. Ale to się nie zgadza z planem, który wcześniej zamieściłaś. Tam łazienka ma w tym miejscu szerokość 170 cm. Odejmując od tego co najmniej 40 cm na blat pod umywalkę, 18 cm na obudowę geberitu, co najmniej 50 cm na miskę WC i 2 cm na kafelki na ścianach (= 110 cm), zostaje co najwyżej 60 cm, a to jest już zdecydowanie mało... Chyba, że zamieszczony plan jest nieaktualny.

 

A jak widziałabyś zabudowę wanny z hydromasażem? Ciekawa jestem ,bo nic innego nie przychodziło mi do głowy...

Beauty, kafle w takim kolorze jak są na ścianie.

 

BTW, wanna na lwich łapach też może wyglądać dobrze - wszystko zależy z czym się ją zestawi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simari, jeżeli przejście ma 84 cm, to jest to szerokość rzeczywiście wystarczająca. Ale to się nie zgadza z planem, który wcześniej zamieściłaś. Tam łazienka ma w tym miejscu szerokość 170 cm. Odejmując od tego co najmniej 40 cm na blat pod umywalkę, 18 cm na obudowę geberitu, co najmniej 50 cm na miskę WC i 2 cm na kafelki na ścianach (= 110 cm), zostaje co najwyżej 60 cm, a to jest już zdecydowanie mało... Chyba, że zamieszczony plan jest nieaktualny.

 

 

Beauty, kafle w takim kolorze jak są na ścianie.

 

 

 

BTWwanna na lwich łapach też może wyglądać dobrze - wszystko zależy z czym się ją zestawi. :)

 

niestety te panele nie nadawały by się ,mają20cm szerokości ,było by zbyt "kanciasto.Ewentualnie można by efekt"krągłości "uzyskać mozaiką w takim kolorze ,ale czy wtedy też nie było by "aż nadto"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winniczko

drugie chapeaux bas.

 

Nie podoba mi się tylko jedna jedyna rzecz - ten murek 'spuchniętypaluch' pod prysznicem. Rozumiem zastosowanie ale mając aktualny zasób doświadczeń uważam że jest zbędny.

 

 

P.S. przyznasz się skąd ta torebka na utensylia na umywalkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! A ja wlasnie szukalam podobych paneli i nie znalazlam. Znalazlam tylko takie bardziej angielskie prostokatne i wtedy rzeczywiscie cena jest taka sobie, a poza tym i tak takie panele nie pasowalyby mi do domu.

Gdzie mozna znalezc takie panele, jak na zdjeciu, ew. podobne? Bede bardzo wdzieczna za podpowiedz.

http://img225.imageshack.us/img225/9092/p1040580j.jpg

 

Widziałam sporo takich na Bartyckiej w warszawie, to co widziałam było chyba włoskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś pomysły na dziecięcą łazienkę - która przez jeszcze ładnych kilka lat pozostanie dziecięca. Synkowie 5 lat i 1,5 roku + w najbliższych planach 3 gagatek lub gagatka.... więc dzieciowa łazienka z 7-8 lat może być. Jakieś pomysły ??

 

Ja myślałam o takiej marynarskiej.. ale bez dekorów i płytek w tym temacie tylko płytki w jakimś błękicie, niebieskim, w bieli, do tego białe ściany (płytki do połowy) i na nich marynarskie obrazki....

 

Co Wy na to ??

 

A może jakieś inne pomysły , zdjęcia - wszystko mile widziane. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę pokazać moją łazienkę,nazwę ją prywatną ponieważ jest łączona z naszą sypialnią.Tutaj się relaksujemy ;)

 

http://images35.fotosik.pl/181/79e6ad04831c02a3.jpg

http://images40.fotosik.pl/322/d66ab118e36b16fa.jpg

http://images39.fotosik.pl/322/7b91d07bfdd22fa1med.jpg

http://images38.fotosik.pl/323/43fd3d289aa1d776med.jpg

Kafel pod wanną jest do wymiany -pękł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniutaJ, płytki po prostu wystają parę milimetrów, jedyne co kazałam zrobić, to pomalować ich górną krawędź tą samą farbą, co ścianę. W dolnej łazience, gdzie płytki mam w dużo większym formacie, okazało się, że na jednej krzywej ścianie odstawały prawie 2 cm - tam kafelkarz nad nimi położył płytę gips-kartonową i wyrównał różnicę. Bałam się, że płyta będzie pękać na łączeniu, ale minęło już półtora roku i wszystko jest ok.

 

efilo, na podstawie moich doświadczeń stwierdzam, że próg przy prysznicu jest absolutnie niezbędny-:) Różowe pojemniczki na umywalkach to seria z ikei, ale chyba już wycofana ze sprzedaży.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...