Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łazienka efilo to już forumowy hicior. :D

yyy.., a ja Wam powiem, że.. może jest i ładna, może jest hiciorem, ale.. ja właściwie jej nie widzę.., może to te zdjęcia? sama nie wiem.., nie jestem w stanie ocenić.. - pewnie zrobiłaby na mnie wrażenie jakbym tam weszła..., a na pewno jest inna niż większość łazienek ;)

..a może nie umiem jej ocenić, bo po prostu dla mnie jest przytłaczająca.., chyba wolę jaśniejsze kolory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EFILO!

 

Twoja łazienka jest śliczna! Nie myślałam, że ciemne łazienki mogą być takie fantastyczne! Ten prysznic jest boski!!! Aż chce się tam wejść i pluskać bez końca...

Dzięki za rady na forum udzielone mi w wątku ,,Delicate Touch - Paradyż Ktoś je ma?"

 

Cytat Napisał kriso81 Zobacz post

Em_zetka - na podłodze płytki woodentic brown, a te jasne to delicate paradyża

 

Cudnie dobrane masz te płytki. Zastanawiam się nad Twoją radą odnośnie podłogi u mnie w łazience... Może zrobię tego woodentica?

Edytowane przez Marmichkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projektantka zaprojektowała mi w ten sposb łazienke...twierdzi,ze jest mała i nie ma co w niej kombinowac. Ja chcałabym chyba jakies półki gipsowe dodatkowo i wc wiszace...co o niej sadzicie?/

 

Co to za projektant, który mówi, że nie ma co w niej kombinować. Jak nie ma weny, pomysłów niech zmieni pracę. Popros o inne wersje, bo chociaż ta jest ok, to jednak tylko ok. A chyba po to się płaci projektantowi, by było coś więcej niż OK :p Trochę przypomina mi kuchnię przez te wiszące wielkie szafki, a poza tym kibelek wiszący jest łatwiejszy w utrzymaniu w czystości (wokół niego) masz rację, że chcesz to zmienić. Ja też bym zmienila. Masz super ustawna lazienke i warto to fajnie wykorzystać !

Edytowane przez Róża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zołzo ;) szafka to zwykły lakierowany na wysoki połysk mdf. ja na odwrót - bałam się kontrastu :D

 

duś - to colombo design

 

Hej mam pytanie co do Twojej baterii, cóż to? Mega bajer jak i cała reszta :D I jeszcze jedno praktyczne pytanie: czy z takiego prysznica się chlapie (nie moknie reszta łazienki)?

Jakiej wielkości jest prysznic? W "pewnym sensie" to walk in, prawda? Uwielbiam walk in, ale mąż nieprzekonany, stąd pytanie :)

Edytowane przez Róża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to bateria firmy newform seria morpho (chyba)

 

prysznic miał bez okładziny chyba 110 cm. z prysznica się nie chlapie. jak luby (jest wysoki) używa deszczownicy to trochę kropel wypada poza brodzik. wtedy mokną (:o) kafle. można temu zapobiec rozkładając ręcznik (jak widać na zdjęciach) albo olać (ten drugi wariant preferuje luby :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projektantka zaprojektowała mi w ten sposb łazienke...twierdzi,ze jest mała i nie ma co w niej kombinowac. Ja chcałabym chyba jakies półki gipsowe dodatkowo i wc wiszace...co o niej sadzicie?/

 

Zastanawiam się czy to żart ?Czy to tworzyła "projektantka"....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie przyłączę do peanów na cześć łazienki Efilo ;) Owszem, dopracowana, z głową pomyślana. Tu moje ukłony. Natomiast ta czerń przytłacza. Za mroczno jest w tym pomieszczeniu. Być może w realu jest inaczej, gdy ma się rozeznanie w przestrzeni, ale na fotkach wygląda nieszczególnie. Jak u Adamsów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martwią mnie Wasze wpisy. bo oznaczają że mimo dwóch dni prób i usilnych naszych starań nie udało nam się oddać tego pomieszczenia. nie ma mowy o przytłoczeniu ani ponurym wyglądzie. kocham jasne przestronne wnętrza i najlepiej się w takich czuje. a mimo to ta łazienka jest moją ulubioną. jest mimo wszechobecnej czerni przytulna.

 

należy pamiętać że jest to łazienka przysypialniana - korzystamy z niej głównie w nocy. z perpektywy czasu wiem że ciemna w takiej sytuacji jest zdecydowanie lepsza niż jasna, dająca po oczach.

 

trudno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efilo a ja myślę sobie tak: ważne jest to jak Ty się czujesz w swoich wnętrzach, bo są Twoje, od początku do końca, każdy szczegół, i Ty będziesz w nich głównie przebywać.

Nam również nie udało się i nie uda pokazać małej łazienki (zbyt mała, żeby zrobić porządne zdjęcie) i przedpokoju, który jest zbyt ciemny, a zapalone światło i lampa aparatu odbija się na ścianach i fototapecie. Żałuję bardzo, bo całość wygląda dokładnie tak jak chcieliśmy i robi wrażenie (pozytywne) na wszystkich, którzy nas odwiedzają. I tym właśnie chciałam się pochwalić, ale się nie udało (nawet Tobie nie spodobała się nasza zdjęciowa zieleń:) )

 

Teraz, po przeczytaniu Twojego posta, ta łazienkowa czerń już wydaje mi się cieplejsza:) A po dodatkach i pojedynczych dekoracjach można sobie wyobrazić jaki w niej panuje klimat. No, nie da się nie zauważyć, że magiczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...