Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

moim zdaniem nie ma takiej potrzeby.

z bidetów ludzie raczej korzystają w zaciszu własnego mieszkania. gość wpadający na kawę z pewnością zza uchylonych drzwi nie będzie cię wzywał o wskazanie ręczniczka po zakończonym podmyciu

 

jeśli pomieszczenie jest ci za duże - zmniejsz je kosztem któregoś z sąsiednich

 

Nie pomyślałam o tych ręcznikach hehe, a przecież to bardzo ważne. Tylko, żeby on tam stał, to nie musiałabym ewentualnie latać na pięterko ;) Z prysznica czy wanny korzysta się przeważnie rano i wieczorem, a w ciągu dnia do szybkiego podmycia :rolleyes: mogłby służyć bidet na dole, gdzie się spędza więcej czasu. Na pewno mysl o tym, ze maja to robic goscie to rzeczywiscie blad. Dzieki duś Szkoda tylko, że nie mogę tego zmniejszyć tej kwadratowej powierchni (bo z jednej strony wiatrołap, z drugiej przejście z garażu do domu ) ale to by było najlepsze rozwiazanie mimo że właśnie schną tynki :):wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Róża to ja bym nie wstawiała bidetu tylko pisuar z deską...wiem ze są na forum diametralnie różne poglądy jeśli chodzi o ten "przyrząd" ale ja jestem "za" :)

 

:) Całkiem niezła myśl, ciekawe co na to moja polowka, :) :) Widziałaś u kogoś w domu pisuar? Pytam z ciekawosci (i bynajmniej nie dlatego, ze jak ktos sobie tego nie montuje, to i ja nie bede czy odwrotnie), bo ciekawa jestem takich aranzacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my pisuaru nie mamy ale uznajmy że nie było takiej potrzeby.

 

natomiast mamy łazienke na dole i nie ma w niej bidetu i bardzo żałuję. bez przerwy muszę Kruszkę z opuszczonymi spodniami targać na piętro po schodach. niestety nie wcisnęłabym go prawdopodobnie. no i co tu dużo ukrywać - zanim się przeprowadziłam 'z bloku' to nie bardzo wiedziałam co się dokładnie z tym bidetem robi a już na pewno nie przypuszczałam jak jest przydatny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my pisuaru nie mamy ale uznajmy że nie było takiej potrzeby.

 

natomiast mamy łazienke na dole i nie ma w niej bidetu i bardzo żałuję. bez przerwy muszę Kruszkę z opuszczonymi spodniami targać na piętro po schodach. niestety nie wcisnęłabym go prawdopodobnie. no i co tu dużo ukrywać - zanim się przeprowadziłam 'z bloku' to nie bardzo wiedziałam co się dokładnie z tym bidetem robi a już na pewno nie przypuszczałam jak jest przydatny;)

ja myję moją Majkę w umywalce...trzeba sobie jakoś radzić :) a przyszły dom bedzie parterówka, wiec skoro bidet bedzie w jednej łazience to może w drugiej faktycznie taki mały pisuar ;-)

 

Jacki mogę prosić o fotkę tej łązienki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokażę wizualizację swojej łazienki dolnej. Łazienka ma byc czarno biała. Ta ścianka, która wygląda na szarą jest biała.

Nie podoba mi się docinany ostatni rząd na ścianie, ale nie mnie ma się to podobać :). Sugerowałbym jednak rozmierzyć tę wysokość nieco inaczej, tek by ostatni rząd kończył się pełną płytką. No chyba, że z jakiś względów jest to po prostu niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myję moją Majkę w umywalce...trzeba sobie jakoś radzić :) a przyszły dom bedzie parterówka,

 

kruszka ma już ponad metr i waży ponad 15 kilo. nie wiem czy umywalka by to wytrzymała ;) ja na pewno nie ;)

 

parterówki zazdroszcze - u nas nie było takiej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest projekt łazienki z projektem okładziny dokładnym bo docinka wypada nie wtylko na górze ale również na dole. To troche bez sensu robić 2 docinki i jakie straty materiału.

 

to pewnie wynika z ograniczen programu. podejrzewam że autorowi raczej chodziło o odwzorowanie generalnej wizji pomieszczenia niż szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, to jest generalna wizja łazienki bez wgłębiania się na razie w szczegóły , a tej docinku to szczerze powiedziawszy nawet nie zauważyłam :) To pierwsze wizualizacje które dostaliśmy od projektanta tak do oswojenia :)

Trzeba będzie jednak popracowac nad detalami. Np zastanawiam się czy nie zmienić okładziny okna na białą, kontrowersyjna jest też umywalka, fajna ale prawdopodobnie bardzo niepraktyczna. Niestety chyba jednak zostanie bo maż się w niej "zakochał" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu? bo jak sie coś robi za pieniądze to powinno się do tego podchodzić profesjonalnie. a to powyżej to zwykłe niedbalstwo. oczywiście że liczy się koncept. z tym że dla osoby która na codzień posługuje sie takimi narzedziami to tylko jedno klikniecie wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, przeczytaj uważnie to co przed chwilą napisałam.

Zresztą nie rozumiem po co ta cała dyskusja, ja zgodnie zresztą z tematem wątku chciałam tylko pokazac projekt swojej łazienki a Ty ropoczynasz jakas czczą dyskusję na temat profesjonalizmu mojego projektanta, nie wiem o co Ci chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...