Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pavis masz piękną łazienkę, ja mam pytanko od strony technicznej, czy w zimie po kąpieli woda Ci się nie skrapla po oknie połaciowym? Ja mam podobny układ i mi fachowcy radzą kaloryfer.:rolleyes:

 

 

Ja zaryzykowałam - wiem, że powinno się dawać kaloryfer pod oknem. Nie mam żadnego problemu ze skraplaniem się wody. Być może jest to efekt wielkości łazienki w połączeniu z odpowiednią wentylacją. Nie wiem, nie jestem fachowcem. W każdym razie woda się nie skrapla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mozaika Dune do le rablowej łazienki moim zdaniem pasuje idealnie. Kolory mozaiki niemalże pokrywają się z kolorami krateczek w dekorach. Nawet w bliskim sąsiedztwie dekorów ta mozaika wygląda super. Polecam

 

Pavis a możesz napisać która to mozaika Dune? Przeglądałam i mają kilka podobnych. Możesz podać nazwę albo linka, please :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałam - wiem, że powinno się dawać kaloryfer pod oknem. Nie mam żadnego problemu ze skraplaniem się wody. Być może jest to efekt wielkości łazienki w połączeniu z odpowiednią wentylacją. Nie wiem, nie jestem fachowcem. W każdym razie woda się nie skrapla :)

 

dzięki , dobrze wiedzieć :), a łazieneczki Ci zazdroszczę , naprawdę śliczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavis - ja mam pytanie co do blatu - jaki to materiał i skąd i kto montował blat i oczywiście ile kosztował. Oraz umywalka - jakiej firmy i wymiarów.

 

Bardzo ładna łazieneczka :)

 

 

Blat jest z olejowanego merbau - namiary na wykonawcę przesyłam na priv. Umywalka to Memento z Villeroy&Boch - wymiary 600x420 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...