Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

LYRECO7 jak dla mnie te płytki są nie szare,a czarne. Mnie się osobiście bardzo podobają sama się nad nimi zastanawiałam, ale mam za małą łazienkę.

Co do ceramiki to popieram, że te szare podesłane retro nie pasują stylistyką, natomiast te co podesłała atika będą świetnie pasować.

 

Powodzenia w urządzaniu i koniecznie wklej fotki jak zrobisz łazienkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azalka, u mnie obrobione wszystko karton gipsem. po prostu dajesz profile koło geberita do samego sufitu zamiast robic z nich klocek.

wyszła mi taka wąska półka, bo ściany były hmmm, mało rowne ;) więc wiekszość geberitu schowała się w ścianie właśnie (karton gips na profilach koło wanny jest odsunięty około 5-6 cm od ściany, żeby zniwelowac nierówności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to łazienka "dolna"...biało-szara....ciepła dodają elementy drewna

Brakuje jeszcze ramy lustra-(oczywiście z drewna) oraz "koszyczków " na kosmetyki:)

 

http://images38.fotosik.pl/347/4493169ce6306b37m.jpg

 

http://images41.fotosik.pl/347/44424ca54af297e1m.jpg

 

http://images39.fotosik.pl/347/447c421dcebac92em.jpg

 

Świetna łazienka! Możesz napisać jaki masz kolor na ścianie? To jakaś złamana biel szarością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że jak czytam ten wątek to wszyscy tu dyskutują i komentują zakupione lub planowane do zakupu płytki ścienne czy terakotę, czyli ogólnie ceramikę, natomiast praktycznie nikt nie bierze pod uwagę wykorzystania w łazience naturalnego kamienia, podczas gdy można obecnie znalezć na przykład płytki z trawertynu czy marmuru w cenach sporo niższych niż markowa ceramika.

 

A naturalny kamień wg. mnie zawsze będzie ciekawiej wyglądać niż ceramika, ze względu na swoją niepowtarzalność - każda płytka jest inna i ma własny unikalny wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast praktycznie nikt nie bierze pod uwagę wykorzystania w łazience naturalnego kamienia, podczas gdy można obecnie znalezć na przykład płytki z trawertynu czy marmuru w cenach sporo niższych niż markowa ceramika.

 

A naturalny kamień wg. mnie zawsze będzie ciekawiej wyglądać niż ceramika, ze względu na swoją niepowtarzalność - każda płytka jest inna i ma własny unikalny wzór.

 

 

podpisuję się pod tym:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że jak czytam ten wątek to wszyscy tu dyskutują i komentują zakupione lub planowane do zakupu płytki ścienne czy terakotę, czyli ogólnie ceramikę, natomiast praktycznie nikt nie bierze pod uwagę wykorzystania w łazience naturalnego kamienia, podczas gdy można obecnie znalezć na przykład płytki z trawertynu czy marmuru w cenach sporo niższych niż markowa ceramika.

 

A naturalny kamień wg. mnie zawsze będzie ciekawiej wyglądać niż ceramika, ze względu na swoją niepowtarzalność - każda płytka jest inna i ma własny unikalny wzór.

e tam, nie prawda, ze nikt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiałam na łupkiem do kabiny prysznicowej, znalazłam piękny czarny. Jak zaczęłam szperać, pytać to okazało się, że trzeba go nieźle zaimpregnować bo jest nasiąkliwy (czynność powtarzać). Porównałąm sobie w sklepie z perondą domus (gres) i okazało się, że płytki wyglądają identycznie a perondy nie trzeba impregnować. Coprawda ten piękny łupek był nieco tańszy, ale wybrałam jednak ten łatwiejszy w utrzymaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie dla emjot27 - mogano brown+travena.

jeszcze niewykonczona, wiec wklejam tylko to, na co da się patrzeć (hmm, moim zdaniem...)

pozostało nam połozyć koło wanny drewno (pewnie teak), przechodzące w podest do siedzenia i szafkę pod zlew (będize na niewidocznej ścianie), zrobić szafkę na pralkę i różności lazienkowe.

nie ma jeszcze szyby do prysznica (się robi).

no i jeszcze jedno malowanie sufitu i wielkie uff. można będize zdjąć folię z wanny ;)

 

łazienka super, jakie robiliście fugi?

co to za panel prysznicowy ?

dobrze widzę, że podłoga jest w karo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...