Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo zdecydowanie kolor czerwonokrwisty nie wchodzi w grę ;) A serial polecam :)

Wracając jednak do łazienki i płytek na podłogę. Nie udało się jednak Pani projektant załatwić bazy płytek do 3dstudio i niestety nie zrobi nam wizualizacji z tą kolekcją. Pytanie do was następujące, czy te płytki: Novabell HappyWood Avorio 15x60

http://www.novabell.it/collection/pavimenti/happywood/minimali/avorio.jpg

będą pasowały do takiej łazienki z płytkami ściennymi Paradyż Travena/Mogano/Trovan

http://www.paradyz.com/GetFile/482/travena_aranz.jpg ??

Czy lepiej jednak dać oryginalne podłogówki paradyża z tej samej kolekcji co na ścianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo zdecydowanie kolor czerwonokrwisty nie wchodzi w grę ;) A serial polecam :)

Wracając jednak do łazienki i płytek na podłogę. Nie udało się jednak Pani projektant załatwić bazy płytek do 3dstudio i niestety nie zrobi nam wizualizacji z tą kolekcją. Pytanie do was następujące, czy te płytki: Novabell HappyWood Avorio 15x60

http://www.novabell.it/collection/pavimenti/happywood/minimali/avorio.jpg

będą pasowały do takiej łazienki z płytkami ściennymi Paradyż Travena/Mogano/Trovan

http://www.paradyz.com/GetFile/482/travena_aranz.jpg ??

Czy lepiej jednak dać oryginalne podłogówki paradyża z tej samej kolekcji co na ścianie?

 

Ja też się zastanawiam nad tą kolekcją, ale kurcze na podłogę strasznie by mi pasowały ciemne... Może macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam dylemat w związku z wyborem miski WC, w mieszkaniu posiadam podejście pod sedes kompaktowy wolnostojący, odpływ mam skierowany do ściany (wyprowadzenie boczne) i pytanie czy mogę myśleć o podwieszanym WC do zabudowy ciężkiej lub lekkiej czy nie mam wy tym momencie wyboru i muszę wybrać WC kompaktowe. Nie rozmawiałem jeszcze w tej sprawie z wykonawcą narazie myślę nad urządzeniem toalety.

Z góry dziękuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie dla emjot27 - mogano brown+travena.

jeszcze niewykonczona, wiec wklejam tylko to, na co da się patrzeć (hmm, moim zdaniem...)

pozostało nam połozyć koło wanny drewno (pewnie teak), przechodzące w podest do siedzenia i szafkę pod zlew (będize na niewidocznej ścianie), zrobić szafkę na pralkę i różności lazienkowe.

nie ma jeszcze szyby do prysznica (się robi).

no i jeszcze jedno malowanie sufitu i wielkie uff. można będize zdjąć folię z wanny ;)

 

 

yummyyummy-Czy te płytki maja lekko rózowy odcien czy sa całkiem ecru??? I zastanawia mnie to dociecie płytek z lewej strony?? Przepraszam ale popusło to troche efekt tego pieknego motywu kwaiatowego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam problem z doborem ceramiki do ostatniej łazienki... Trochę się już spłukaliśmy i szukam tańszego rozwiązania :(. Pierwotnie w zamyśle miałam serię jazz z artceramu, ale niestety muszę znaleźć coś tańszego... I tak mam do wyboru- roca hall, hatria fusion q, globo stone i wpadł mi też w oko najtańszy z tych wszystkich cersanit, seria symfonia. Bardzo proszę o opinie tej ostatniej ceramiki lub sugestię podobnej, kanciastej :).

Trzecia łazienka, mało kasy i wybory coraz trudniejsze...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emjot dzieki za odpowiedz

 

Juz mam dosyć tych wszystkich wyborów, pojechaliśmy do wielkiego sklepu z mega wyborem płytek -tam akurat była zrobiona wizualizacja tej łazienki Travena/Mogano i przymierzaliśmy do nich przeróżne płytki podłogowe i zdecydowaliśmy sie na Nową Gale CN01 poler 30x60

Nawet nawet to wyglądało i w ogóle nie rzucało sie w oczy ze to nie do tej kolekcji

Ale zobaczymy jak to bedzie po zrobieniu

 

Oczywiście wkleje zdjecia jak juz łazienka bedzie gotowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

casse Spoko. Ja mam nie lepiej. Też już mam dosyć tego szukania, porównywania i zastanawiania się nad wyborami. Ostatecznie, zdecydowaliśmy się dać na podłogi te większe płytki NovaBell z serii NaturallWood o wielkości 15x90 Ja jednak mam obawy co do pomysłu mojej żony, żeby wszędzie dać te same płytki z tą różnicą, że do łazienki i do kuchni i części jadalni dać te jasne:

Acero: http://www.novabell.it/collection/pavimenti/nwood/minimali/acero/ntr415.jpg

a do wiatrołapu, korytarza i pozostałej części jadalni te:

Noce: http://www.novabell.it/collection/pavimenti/nwood/minimali/noce/ntr515.jpg

 

Reasumując, mam obawy, czy to dobre połączenie zwłaszcza w łazience :( Żona jest jednak nie ugięta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my z mężem jak te chorągiewki dwie- strasznie niezdecydowani jesteśmy :confused:

 

casse ja mam to samo - aktualnie projektantka robiła 3 wizualizację naszej łazienki i cały czas jest coś nie tak.

 

W temacie o fugach w Mogano / Travena wrzuciłam swoje najnowsze wizualizacje - projektantka połączyła M/T z Zebrano (na podłodze) i nie wygląda to najgorzej. Chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

casse Spoko. Ja mam nie lepiej. Też już mam dosyć tego szukania, porównywania i zastanawiania się nad wyborami. Ostatecznie, zdecydowaliśmy się dać na podłogi te większe płytki NovaBell z serii NaturallWood o wielkości 15x90 Ja jednak mam obawy co do pomysłu mojej żony, żeby wszędzie dać te same płytki z tą różnicą, że do łazienki i do kuchni i części jadalni dać te jasne:

Acero: http://www.novabell.it/collection/pavimenti/nwood/minimali/acero/ntr415.jpg

a do wiatrołapu, korytarza i pozostałej części jadalni te:

Noce: http://www.novabell.it/collection/pavimenti/nwood/minimali/noce/ntr515.jpg

 

Reasumując, mam obawy, czy to dobre połączenie zwłaszcza w łazience :( Żona jest jednak nie ugięta ;)

 

Brawo dla Żony!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam problem z doborem ceramiki do ostatniej łazienki... Trochę się już spłukaliśmy i szukam tańszego rozwiązania :(. Pierwotnie w zamyśle miałam serię jazz z artceramu, ale niestety muszę znaleźć coś tańszego... I tak mam do wyboru- roca hall, hatria fusion q, globo stone i wpadł mi też w oko najtańszy z tych wszystkich cersanit, seria symfonia. Bardzo proszę o opinie tej ostatniej ceramiki lub sugestię podobnej, kanciastej :).

Trzecia łazienka, mało kasy i wybory coraz trudniejsze...

Pozdrawiam!

 

A nie myślałeś o jakimś tanim kamieniu naturalnym ? Czasami nawet w marketach budowlanych lub w internecie można kupić naturalny granit, marmur czy trawertyn w cenach od kilkudziesięciu do ponad stu zł za metr. Cena niewygórowana, a efekt wg. mnie dużo lepszy niż przy płytkach. Osobiście kupiłem ostatnio kilkanaście metrów kwadratowych bardzo efektownego, szarego granitu polerowanego za 59,99 za metr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak..mogłem się tego spodziewać ;P Ta kobieca solidarność ;)

A tak serio, to super, że wam ten pomysł się podoba. Ja jednak jestem nie wierny Tomasz i muszę pojechać do sklepu i zobaczyć te dwie kompozycję razem ;) ;) A co do obaw o trafność decyzji żony, to ostatnio projektantka przekonała nas, że decyzja o wyborze matowego przycisku do stelażu podtynkowego, nie była zbyt trafna, zwłaszcza jak się dowiedzieliśmy jakie to ustrojstwo jest delikatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam problem z doborem ceramiki do ostatniej łazienki... Trochę się już spłukaliśmy i szukam tańszego rozwiązania :(. Pierwotnie w zamyśle miałam serię jazz z artceramu, ale niestety muszę znaleźć coś tańszego... I tak mam do wyboru- roca hall, hatria fusion q, globo stone i wpadł mi też w oko najtańszy z tych wszystkich cersanit, seria symfonia. Bardzo proszę o opinie tej ostatniej ceramiki lub sugestię podobnej, kanciastej :).

Trzecia łazienka, mało kasy i wybory coraz trudniejsze...

Pozdrawiam!

A nie myślałeś o jakimś tanim kamieniu naturalnym ? Czasami nawet w marketach budowlanych lub w internecie można kupić naturalny granit, marmur czy trawertyn w cenach od kilkudziesięciu do ponad stu zł za metr. Cena niewygórowana, a efekt wg. mnie dużo lepszy niż przy płytkach. Osobiście kupiłem ostatnio kilkanaście metrów kwadratowych bardzo efektownego, szarego granitu polerowanego za 59,99 za metr.

A nie sądzisz, że kazek miał na myśli ceramikę sanitarną?

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić WC z naturalnego granitu, marmuru itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...