Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mi się bardzo podoba ten układ - prosty, czysty, lekki. zamiast tej zasłonki - czarne żaluzje z drewna i zamiast lustra proponowała bym coś niewklejanego. widziałabym tam coś prostokątnego, w retro klimacie, czarnego... :)

 

fajny pomysł z tą szafką z żaluzją, ale gdzie taką nabyć?

wnęka nad wc nie jest głęboka...

na all?jak tego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nemi – baterie Virginia mnie akurat się nie podobają, do tego mam pewne skojarzenia ;). Natomiast seria Boston bardziej do mnie przemawia albo bateria, którą pokazała Rasia.

Chciałam dodać, że moje kwadratowe baterie Nord absolutnie nie wyglądają ciężko. I my od początku widzieliśmy, że w naszej łazience będę kanciaste baterie, bo raz, że takie nam się podobają, a dwa, że do naszej łazienki tylko takie pasowały :)

Aaa, sprawdź czy umieszczenie baterii w 1/3 długości wanny będzie ok względem parawanu, bo jak patrzyłam u siebie, to w takim przypadku u mnie skrzydło parawanu zahaczyłoby o wystający kran.

 

Muszelek – u mnie łączenie wanny z płytkami jest przeciągnięte białym silikonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemi – baterie Virginia mnie akurat się nie podobają, do tego mam pewne skojarzenia ;). Natomiast seria Boston bardziej do mnie przemawia albo bateria, którą pokazała Rasia.

Chciałam dodać, że moje kwadratowe baterie Nord absolutnie nie wyglądają ciężko. I my od początku widzieliśmy, że w naszej łazience będę kanciaste baterie, bo raz, że takie nam się podobają, a dwa, że do naszej łazienki tylko takie pasowały :)

Aaa, sprawdź czy umieszczenie baterii w 1/3 długości wanny będzie ok względem parawanu, bo jak patrzyłam u siebie, to w takim przypadku u mnie skrzydło parawanu zahaczyłoby o wystający kran.

 

Boston byłby ok, gdyby nie bateria wannowa, która mi się nie bardzo podoba. Juniorka pytałam bardziej o jakość baterii BISK (znaczy trzeba wymieniać co 2 lata czy nie) - jesteś z nich zadowolona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcę się pochwalić i poczekać na konstruktywną opinię. Brakuje paru elementów: blat pod umywalkę i zabudowa pralki. To będą drewniane elementy, które ocieplą wnętrze. Zastanawiam się nad kolorem forniru. Nad lustrem szukam kinkietu w prostym stylu.

 

Bardzo fajna łazienka. Super dobrane kolory - a raczej ich brak ;). W podobnym stylu chcielibyśmy łazienkę u nas na poddaszu. Bardzo podobają mi się te srebrne listwy. Napisz mi jak się spisały płytki. Słyszałem wiele negatywnych opinii na temat Rako. Druga sprawa, gdzie kupowałaś kabinę prysznicową i za ile? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juniorka pytałam bardziej o jakość baterii BISK (znaczy trzeba wymieniać co 2 lata czy nie) - jesteś z nich zadowolona?

 

Ja z baterii BISK jest baardzo zadowolona, drugi raz też bym je kupiła :). Używamy je od 1,5 roku i nic się z nimi nie dzieje, nie są z tych co trzeba wymieniać co 2 lata, mam nadzieję ;). A i stal szczotkowana jest super, bo nie widać tak na nich kropli jak na chromie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z baterii BISK jest baardzo zadowolona, drugi raz też bym je kupiła :). Używamy je od 1,5 roku i nic się z nimi nie dzieje, nie są z tych co trzeba wymieniać co 2 lata, mam nadzieję ;). A i stal szczotkowana jest super, bo nie widać tak na nich kropli jak na chromie ;)

 

No to super. Dzięki Juniorka za info. W takim razie zamawiam. :) Do tej Virginii (kurcze mnie się jednak podoba) wynalazłam zestaw prysznicowy LOGE. A zależy mi na szczotkowanych właśnie przez te krople, ktróre na chromie wyglądają tak sobie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juniorka Virginie wypatrzyłam w Leroy - nie wygląda źle. :) Widziałam tez BOSTON i z 10 innych szczotkowanych, ale nic nie zrobiło na mnie wrażenia. :? Tej Twojej nie widziałam, ale u mnie wszystko okrągłe w łazience jest i razem z projektantką i moim małżem doszliśmy do wniosku, że dobrze by było, żeby bateria była raczej nie "kanciasta"... Dzwoniłam nawet do Armatury żeby dopytać czy mają serię Diament w wersji szczotkowanej - nie mają :(

 

O ile stosunkowo łatwo jest znaleźć ładną baterię umywalkową, o tyle połowa wannowych wygląda niezbyt ciekawie. Nawet na forum nic nie znalazłam... Ale Virginii też jeszcze nie zamówiłam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z pytaniem o wykonczenie laczenia wanny i plytek - czy macie to miejsce przeciagniete silikonem - a jesli tak to czy jest to silikon bezbarwny czy w kolorze plytek?

chodzi mi o to ze wydaje mi sie ze sprzedawca w cAstoramie przestrzegal przed uzywaniem do tego kolorowego silikonu, bo moze odbarwic wanne akrylowa.

natomiast nasz spec wlasnie kolorowym to laczenie pociagnal?

czepiac i kazac zmieniac - czy to naprawde nie ma znaczenia??

 

w (szarej:) laznience mam silikon w kolorze fugi (szary;). nic sie nie odbarwilo (moze zalezy od silikonu - polecam SOPRO). poza tym na bialym silikonie po pewnym czasie ZAWSZE pojawiaja sie takie czarne plamki - na tym kolorowym - nie powinny sie pojawic w ogole!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna łazienka. Super dobrane kolory - a raczej ich brak ;). W podobnym stylu chcielibyśmy łazienkę u nas na poddaszu. Bardzo podobają mi się te srebrne listwy. Napisz mi jak się spisały płytki. Słyszałem wiele negatywnych opinii na temat Rako. Druga sprawa, gdzie kupowałaś kabinę prysznicową i za ile? :)

 

Płytki mimo że rektyfikowane okazały się ciut krzywe, więc zamiast fugi 1 mm, musiała być 1,5 mm. Są twarde, dla nas lepiej, majster klął przy cięciu. Po ułożeniu sprawują się b. dobrze. Listwy to nie konkretne dekory. Są wyprofilowane odpowiednio na 2 płytki. Mają 2,5 m długości, więc nie ma dużej ilości łączeń, co jest ich plusem.

Kabina, a dokładnie parawan z firmy Sanplast kosztował 1200 zł. Szyba ma powłokę, która jest pomocna przy spływaniu wody. Niestety i tak zostają jakieś krople, które widać po wyschnięciu. Szyba grubości 6 mm. Ta firma ma bardziej wypasione parawany z szybą grubości 8 mm, ale 2 razy droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...