Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

RSP mi się Twoja łazienka podoba, większość z nas wybiera kolory neutralne, ty miałaś odwagę na zieleń i masz coś innego!

U mnie będą brązy , beze czyli ... Jak powiedziała mi koleżanka na ładnie ale prawie każdy tak ma.

Co do okna w łazience to fajna sprawa jeśli nie masz za oknem sąsiadów, którzy będą Was podglądać (ja miałam tylko delikatną firankę w starej łazience) teraz mam zamontowana roletę zew. bo postawili mi blok za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na odpowiedź :)

 

PS: ponowie prośbę która już padła, jak cytujecie post ze zdjęciami to wywalcie te zdjęcia albo chociaż zostawcie tylko to na którym jest coś o co pytacie, dzięki

 

Dzięki wszystkim za dobre słowo i propozycje kolorów!!! w sumie wymieniłyście wszystkie o jakich myślałam, więc dalej mam dylemat :) ale nic to - trzeba będzie kombinować (może od tego wysiłku nie urodzę...) Jakoś póki co najbliższy mi fiolet (obok na klatce schodowej też jest), ale przemyślę inne..

 

@ aniak25, magda_lew @

Wyposażenie łazienki to wszystko Cersanit - szafki z kolekcji Sevilla + umywalka Omega do kompletu

Szafka pod umywalką: http://www.cersanit.com.pl/katalog.php?mod=prod&id=2152&dzial1=112&nr_dz_gl=2&lang=pl

Szafka wąska (na razie nie wisi): http://www.cersanit.com.pl/katalog.php?mod=prod&id=2162&dzial1=112&nr_dz_gl=2&lang=pl

 

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakrzów a ja mam jeszcze pytanie - jakiej wielkości masz wannę ?? Bo wygląda na krótką. Wygodna jest ??

Ja do dziecięcej łazienki będe wstawiać nie za dużą wannę i zastanawiam się jaka dlugość jest jeszcze wygodna w użytkowaniu.

 

aha i szafki pod umywalki masz gotowe czy robione na zamówienie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakrzów a ja mam jeszcze pytanie - jakiej wielkości masz wannę ?? Bo wygląda na krótką. Wygodna jest ??

Ja do dziecięcej łazienki będe wstawiać nie za dużą wannę i zastanawiam się jaka dlugość jest jeszcze wygodna w użytkowaniu.

 

aha i szafki pod umywalki masz gotowe czy robione na zamówienie??

 

Wannę mam krótką, 160cm. My nie korzystamy z wanny, tylko dla dzieci jest wstawiona. W sumie mogła być większa o 10-15cm, bo miejsca było wystarczająco dużo, ale dzieci nie narzekają:)

 

Szafki pod umywalki mam robione na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marfa wielkie dzięki :), chodzę po sklepach i oglądam te szafki ale nie widzę tego w mojej łazience dopóki nie zobaczę u kogoś na zdjęciach, ciężko mi jakoś to sobie wyobrazić a teraz już wiem dzięki tobie :)

 

Anulek2005 super pomysł, ja popieram i będę tam zaglądać, szkoda tylko, że nie umiem zrobić takich wizualek jak niektórzy tutaj. ułatwiłoby mi to sprawę bo na architektów nie mam kasy :( i jak już pisałam wyżej niby wiem co chce ale nie potrafie sobie rozplanować gdzie jakie kafelki, gdzie dekor czy mozaika i jak to do kupy będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marfa wielkie dzięki :), chodzę po sklepach i oglądam te szafki ale nie widzę tego w mojej łazience dopóki nie zobaczę u kogoś na zdjęciach, ciężko mi jakoś to sobie wyobrazić a teraz już wiem dzięki tobie :)

 

@aniak25@ - nie ma sprawy :) Ja też czasem mam problem, żeby sobie wyobrazić jak coś będzie u nas w domu wyglądało i muszę sobie narysować !!!! Albo czasem kupić, przymierzyć i potem oddać do sklepu jak nie pasuje :)

 

A jeśli chodzi o projekt łazienki to też nigdy nie robiłam w żadnym programie - zawsze rysowałam sobie na kartce albo w Paint'cie.

 

Pozdrawiam - M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...