Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

nasz - bardzo ładna łazienka, ale gdzie tam trzyma się szczoteczki do zębów, mydło, ręczniki?

 

Jest to na szczęcie moja jedna z dwóch łązienek i jest to łazienka głównie dla gości. Mydło stoi w dozowniku na blacie, ręczniki wiszą na drabince łazienkowej po przeciwnej stronie a szczoteczki trzymam w swojej łazience na górze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja myślę, że rzeczywiście może się z tego zrobić bałagan - ale wszystko zależy od tego, JAK rozmieścisz te płytki, co będzie w łazience, czy jest mała, czy duża, czy planujesz dekory itd itd.

Generalnie bezpieczniej moim zdaniem wybrać dwa z tych trzech (ja bym się skłąniała ku połączeniu beż+szary)

:)

 

Nasz, super łazienka! "Moje" kolory ;)

Sami ją projektowaliście, czy korzystaliście z pomocy projektanta wnętrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu zebralam sie na odwage i wrzuce swoja lazieneczke! jeszcze wiele brakuje (np. prądu w mieszkaniu;) ale już prawie można mieszkać! :)

[ATTACH]31792[/ATTACH]

Niewiele widać a z tego co widzę jest ładnie. Ciekawie skomponowane płytki małe z dużymi, ale na tej brązowej podłodze zrobiłabym ciemną fugę. Myślę, że wyglądałoby to lepiej a już na pewno po kilkumiesięcznym użytkowaniu gdzie na obecnej fudze pojawią się ciemne zabrudzenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz, super łazienka! "Moje" kolory ;)

Sami ją projektowaliście, czy korzystaliście z pomocy projektanta wnętrz?

 

Skłamałabym mówiąc że sami, pomagał nam architekt. Kafle i ceramikę miałam wybraną, że prysznic ma byc w tym miejscy i takiej wielkości też wiedziałam, ale jak to ze sobą ładnie poskładac nie wiedziałam, więc poprosilśmy o pomoc fachowca :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele widać a z tego co widzę jest ładnie. Ciekawie skomponowane płytki małe z dużymi, ale na tej brązowej podłodze zrobiłabym ciemną fugę. Myślę, że wyglądałoby to lepiej a już na pewno po kilkumiesięcznym użytkowaniu gdzie na obecnej fudze pojawią się ciemne zabrudzenia..

 

nie wiele widac, bo jeszcze duzo do zrobienia :)

a z szarą fuga jakos sobie poradze (taka sama jest w calej lazience)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz ale zajebiaszcza łazienka! CUDO! Prysznic u siebie planuje bardzo podobny :)

 

Jeśli mogę doradzic to proponuję zamiast brodzika kafle z odpływem. Mniej czyszczenia i problemów z uszczelnieniem. A do tego kabina walk-in lub przynajmniej z huppe- mają duży wybór uszczelek do drzwi szklanych. Ja chciałam zaoszczędzic i teraz mam co chciałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że rzeczywiście może się z tego zrobić bałagan - ale wszystko zależy od tego, JAK rozmieścisz te płytki, co będzie w łazience, czy jest mała, czy duża, czy planujesz dekory itd itd.

Generalnie bezpieczniej moim zdaniem wybrać dwa z tych trzech (ja bym się skłąniała ku połączeniu beż+szary)

:)

 

 

Łazienka 2,80 x 2,60 . Podłoga jasna beżowa obudowa wanny szara ściana "kominowa" fiolet ściana murowanego prysznica od zewnątrz szara, dekor ewentualnie taki

558214..jpg

812344..jpg

001.jpg

Edytowane przez pablaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałam do swojej łazienki płytki firletka . jak myślicie, czy zestawienie wszystkich 3 kolorów gdzie beżowy będzie dominującym kolorem będzie "bezpieczne".

nie chciałabym stworzyć bałaganu...

 

Oto te płytki

 

Te płytki zaaranżowałam w pralni. Połączyłam kremowy i fiolet. Tutaj jeszcze przed fugowaniem

 

http://img254.imageshack.us/img254/7035/zdjcie0037s.jpg

 

jak dla mnie trzy kolory płytek to chyba za dużo jak na jedną łazienkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...