Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

rasia dziękuje za radę. Blat już kupiony... najpierw będę go olejować na próbę, a jak będzie zbyt czerwony to potraktuje go bejcą. W sklepie, w którym kupowałam sprzedawca mówił, że przychodzą w trzech odcieniach. Wybrałam ten najmniej czerwony. Na razie surowy blat jest bardziej właśnie taki bursztynowy, jak pierwsze zdjęcie które wkleiłaś. Marzył mi się teak. Niestety przekraczał moje możliwości finansowe. Utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że powinno być ok.

 

Czy oba drewna, które wkleiłaś to merabu?

Edytowane przez Ankie83
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam! Czy ma ktoś w swojej łazience płytki INVERNO z Tubądzina? Jak one się sprawują? A może jakieś zdjęcia? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za każdą pomocną wskazówkę.

 

Jest wątek o tych płytkach

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?95992-poka%C5%BC-mi-swoj%C4%85-%C5%82azienk%C4%99-Tub%C4%85dzin-inverno

 

My mamy Inverno w kolorze czekolada/ecru z dekorami, wieczorem wkleję zdjęcia.

Jedyne co bym zmieniła, to ciemne płytki na podłodze. W kolekcji nie ma kremowych, tylko brązowe i pomarańczowe. Ale ten brąz to pomyłka, wszystko widać i cały czas sprawiają wrażenie jakby były zakurzone, matowe, używane od lat! A leżą 6 miesięcy i naprawdę o nie dbamy.

Edytowane przez Ania i Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktoś z was w łazience lustro podgrzewane matą grzewczą ( lustro wklejane miedzy płytki ) ?? Jak się takie rozwiązanie sprawuje , bo zastanawiam się czy warto ?

 

U mnie właśnie coś takiego zostało zamontowane. Jak będzie wyglądało w praniu to nie wiem - napiszę pewnie za jakiś czas, ale podczas montażu pojawił się kłopot. Mata ma ok. 0,5 cm grubości (może nawet mniej), lustro 4mm, a moje płytki wraz z klejem prawie 2 cm. Więc pod i częściowo na matę została nałożona dość gruba warstwa kleju do montażu luster i nie wiem, czy to po prostu nie zniweluje częściowo skuteczności działania maty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pytal parę stron wcześniej o wizualizjacje bądż zdjecia gotowej łazienki z kaflami Zebrano z Pilch Ceramiki....

To chyba nowość ,bo niewiele na necie na ich temat .Wczoraj zobaczyłam je w Krak Flizie na Węgrzcach (koło Krakowa) no i.... się zakochałam!:)

Czy ktoś moze ma te płyteczki .Mam pytanie jak się sprawują zwłaszcza te szklane zielone,baardzo prosze o zdjecia jesli ktoś taką łazieneczkę posiada .Dziękuję:)

Nie mogę przestać o tych kafelkach myśleć....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze mam pytanko o płytki na podłoge Woodentic bo chciałabym je zestawić z Zebrano .Zzy one są łatwe w uzytkowaniu ,czy nie znać na nich brudu i czy nadają się do położenie pod sedes ,pytam bo mam 3 małych synków i nie zawsze wszystko trafia tam gdzie powinno...;)może możecie polecic jeszcze jakieś inne plytki do łazienki ,drewnopodobne? Będę wdzieczna bardzo:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariko ucieszyłam sie z Twoich fotek, bo tez planuje Imolę z tą dokładnie ceramiką łazienkową. Nawet o wannie takiej myślałam. Niestety gdy zobaczyłam 2 porcje fotek...z wanny rezygnują. Strasznie trumiennie to wyszło, do tego drewno wokół z tym podestem wrrrrrrrrrr . Mąż zerknął i powiedział, ze nie wszedłby do tej wanny.

ale pierwsza część Łazienki ok, .

 

Chyba do mnie ?

Bez przesady dziewczyno, bez przesady, Twój mąż ma jakieś smutne skojarzenia ...bez komentarza,

takie rzeczy powinien zatrzymać dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, To ja pisałam wcześniej o płytkach Pilch zebrano -brąz z zielonym.Nikt na t5en temat mi nie odpisał i sama z mężem zaprojektowałam swoją łazienkę i już zamówiliśmy płytki tylko się na nie dość długo czeka ,ponieważ idą prostą z fabryki trzeba czekać ok. 2 tygodni .jeszcze tydzień i zobaczę je , ponieważ widziałam tylko po 1 nej szt, w sklepie .To fakt nie ma nic w internecie o nich ,żadnych zdjęć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny. Mam 3 wersje łazienki a w zasadzie wc i nie mogę się zdecydować na jedną z nich.A może w ogóle najlepsza by była ta której jeszcze nie ma ;-) Rzućcie okiem bo mi samej trudno podjąć decyzję....łazienka jest nieduża 1.66x2.2m.

W wersji pierwszej czarna , jeszcze nieokreślona płytka, z woodenticem na posadzce i marmurem forest green http://images39.fotosik.pl/465/e825656e44ebe113gen.jpg http://images50.fotosik.pl/471/e0347a69a4bbda05gen.jpg

Druga wersja to płyka beż z mozaiką kamienną http://images41.fotosik.pl/465/de9e480f4d4bd9cagen.jpg

Trzecia z fototapetą liście http://images35.fotosik.pl/305/37c7d192407b866agen.jpg http://images46.fotosik.pl/451/430032e8006eea8fgen.jpg

Proszę o opinie i z góry dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne są wszystkie trzy, ale chyba ta z fototapet a mi się najbardziej podoba, leciutka jest i fajna. Tylko ten woodentic nie wyjdzie tak łądnie w rzeczywistości, bo ma trochę bardziej ordynarne kolory. zainwestowałabym w płytkę z Porcelanosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, ze pierwsza mogła by być, ale z jaśniusieńką prawie białą płytką, ale ja mam zboczenie na punkcie foresta.

Nie lubię osobiście drewnopodobnych płytek, no nie lubie, głownie dlatego, ze nie podoba mi się ich sposób układania w cegiełkę, ale tu widzę, ze są jakieś takie długie i dają efekt deski z fugą poziomą. To będzie ładnie wyglądać, zwłaszcza jeśli poszerzysz tą fugę. Podoba mi się też wizualka z listkami.Jeśli znajdziesz dlugie płytki "drewniane" to będzie ładnie. Podoba mi się jajowata umywalka. Ta kwadratowa chyba za płaska i nie widzi mi się kibelek-jesli to wybrane docelowe elementy. Blat oczywiście z szufladami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do mnie ?

Bez przesady dziewczyno, bez przesady, Twój mąż ma jakieś smutne skojarzenia ...bez komentarza,

takie rzeczy powinien zatrzymać dla siebie.

 

Trudno aby trumna wywoływała wesołe skojarzenia:rolleyes:, moje odczucia są podobne, wiec mąż nie jest odosobniony. Ale najważniejsze, ze Wam się podoba, to przecież Wasza łazienka. Nie rozumiem czemu opinię muszę zatrzymać dla siebie? chyba po to wstawiłaś fotki, aby otrzymać opinie postronnych osób? chyba, ze spodziewałaś się samych zachwytów, to już Twój problem. Płytki w łazience fajne, niestety rozwiązanie zabudowy wanny, popsuło cały efekt. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny! Ta wersja z fototapetą byłą pierwszą.Tylko mąż mnie sprowadził na ziemię, gdyż stwierdził, ze nikt mi nie zamontuje kibelka do szyby(bo fototapeta ma być za szkłem).

Myszko połączyć białą płytkę z forestem będę próbować dopiero teraz bo komputer sprawny mam od wczorajszego wieczora .

Irmo nie upieram się przy woodenticu , wolałabym naturalne drewno, tylko jak widzicie nie mam brodzika a w wersji z forestem posadzka cała jest a'la drewno a w wersji z liśćmi fragment ściany w prysznicu ma być "drewniany". Myślałam też o serenissimie a porcelanosy jeszcze nie widziałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...