Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

foksi........"tak krawiec kraje,jak mu materii staje"........wyszlo naprawde dobrze....

gdyby zamiast kabiny postawic zwykly murek lazienka bylaby idealnie"w charakterze"...

co do nowoczesnych minimalistycznych wnetrz wiekszosc ludzi je wybiera ze wzgledu na latwosc utrzymania porzadku....nie kazdy ma cierpliwosc odkurzac bibeloty,wycierac niezliczona ilosc stoliczkow czy prasowac firanki....zamyka sie calosc balaganu w najblizszej przepastnej szafie czy szufladzie i czesc piesni....:-P

Edytowane przez prawdziwy.anika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję "co do nowoczesnych minimalistycznych wnetrz wiekszosc ludzi je wybiera ze wzgledu na latwosc utrzymania porzadku....nie kazdy ma cierpliwosc odkurzac bibeloty,wycierac niezliczona ilosc stoliczkow czy prasowac firanki....zamyka sie calosc balaganu w najblizszej przepastnej szafie czy szufladzie i czesc piesni.... " PODPISUJĘ SIE POD TYM NOGAMI I RĘKAMI I RZĘSAMI I CZYM TYLKO SIĘ DA :rotfl::rotfl::rotfl:. JA NIENAWIDZĘ SPRZATAĆ WIEC MINIMALIZM JEST DLA MNIE STWORZONY I SKROJONY NA WYMIAR. :lol2::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję "co do nowoczesnych minimalistycznych wnetrz wiekszosc ludzi je wybiera ze wzgledu na latwosc utrzymania porzadku....nie kazdy ma cierpliwosc odkurzac bibeloty,wycierac niezliczona ilosc stoliczkow czy prasowac firanki....zamyka sie calosc balaganu w najblizszej przepastnej szafie czy szufladzie i czesc piesni.... " PODPISUJĘ SIE POD TYM NOGAMI I RĘKAMI I RZĘSAMI I CZYM TYLKO SIĘ DA :rotfl::rotfl::rotfl:. JA NIENAWIDZĘ SPRZATAĆ WIEC MINIMALIZM JEST DLA MNIE STWORZONY I SKROJONY NA WYMIAR. :lol2::lol2:

My również podpisujemy się pod tym wszystkim czym tylko można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię sprzątać, aż za bardzo, co doprowadza całą rodzinę do szewskiej pasji ;). I właśnie z tego mojego umiłowania porządku wybieram minimalizm - w łazienkach nic nie powinno stać na zewnątrz tylko dlatego, że się kurzy, a skoro sprzątam często - niefunkcjonalnie jest te wszystkie "bibeloty" podnosić, obmywać, z powrotem układać na miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm

ogolny rozgardiasz a brud to tez dwie rozne sprawy

latwiej jest przeleciec sciera po blacie szafki,niz powycierac wszystkie stojace na niej bibeloty i na dodatek posprzatac otwarte polki...

oczywiscie jak jest bajzel w szafce,to nie oznacza,ze go nie ma,ale wszystko zdecydowanie mniej sie kurzy....i sprzatania jest zdecydowanie mniej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaksie, Irma, prawdziwy.anika dziękuje za przychylne komentarze:)))

Myślałam że wszyscy wyśmieją mój przedpotopowy gust...;)

 

Kabina nie pasuje stylem kompletnie ale taka zostanie aż do nastepnego dużego remontu - czyli na lata.

Poza wadami ma też kilka zalet. Siedzisko jak dla mnie jest niezbędne, bicze wodne są bardzo przyjemne, a mąż uwielbia słuchać radia pod prysznicem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, taka przyjemna :) tylko... mi się osobiście nie podoba ta wkładka niebieska na podlodze...

 

a mnie bez wkładki było "łyso" :D

 

nie przepadam za biało-turkusowymi lazienkami, ale strasznie spodobały mi sie te pasy. aż chciałoby sie wiecej ;)))

 

łazienka jest beżowo - turkusowa :) ja sie zakochałam w tych płytkach i na dół do łazienki inne mi nie pasowały hihi...

 

łazienka jest dosc mała i trudno robi się zdjęcia. ale jak tylko wszystko wykonczymy bede dokładniejsza

 

 

dziekuje za opinie

 

ups... przepraszam za powtórki

Edytowane przez joliska
Seria postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno aby trumna wywoływała wesołe skojarzenia:rolleyes:, moje odczucia są podobne, wiec mąż nie jest odosobniony. Ale najważniejsze, ze Wam się podoba, to przecież Wasza łazienka. Nie rozumiem czemu opinię muszę zatrzymać dla siebie? chyba po to wstawiłaś fotki, aby otrzymać opinie postronnych osób? chyba, ze spodziewałaś się samych zachwytów, to już Twój problem. Płytki w łazience fajne, niestety rozwiązanie zabudowy wanny, popsuło cały efekt. Pozdrawiam .

 

a juz myślałam ,że ze mną cos nie tak ,bo patrząc na wannę też miałam takie skojarzenia .Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ czytając ten wątek zauważyłem, że w 90% toczy się on wokół płytek łazienkowych, postanowiłem zapytać was drogie forumowiczki o wasze zdanie i opinie :)

 

Otóż zastanawiamy się nad sprowadzeniem i sprzedażą w Polsce mozaiki kryształowej imitującej powierzchnię popękanego lodu, takich jak na zdjęciach poniżej.

 

http://img218.imageshack.us/img218/9671/1272592610954481.jpg

http://img823.imageshack.us/img823/3433/1272592723294074.jpg

http://img843.imageshack.us/img843/2978/1272592802043684.jpg

http://img543.imageshack.us/img543/7820/1272592921112190.jpg

http://img843.imageshack.us/img843/6061/1272593412353786.jpg

 

Co sądzicie o tych płytkach ? Czy zastosowałybyście je w swoich łazienkach ?

 

Dzięki z góry za odpowiedzi :)

Edytowane przez wyposaza*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...