Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Otóż zastanawiamy się nad sprowadzeniem i sprzedażą w Polsce mozaiki kryształowej imitującej powierzchnię popękanego lodu, takich jak na zdjęciach poniżej.

 

http://img218.imageshack.us/img218/9671/1272592610954481.jpg

 

 

 

Co sądzicie o tych płytkach ? Czy zastosowałybyście je w swoich łazienkach ?

Może...

na zdjęciach nie widać, ale piszesz że jest to mozaika kryształowa, rozumiem że powierzchnia jest gładka? Faktura na prawdę ciekawa i w moim przypadku od ceny za to "cudo" uzależniona byłaby decyzja zastosowania w mojej łazience ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mnie sie nie podobają, wyglądają nieładnie i moim zdaniem nie sprawdzą sie w łazience - czy faktura jest gładka czy tylko wydaje sie taka porowata ? te nierówne boki też mi sie nie podobają

a ze reklama sklepu - duś - oni tego nie ukrywają ;) mają płatny profil..moim zdaniem takie coś jest do przyjęcia na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, te kafle beton imitują bardzo kiepsko, ale łazienka całkiem fajna. wyszło prosto i schludnie.

tylko ten pasek lustra przy podłodze mi się nie podoba - aż się prosi, żeby na niego chlapnąć po każdym umyciu rąk no i przykuwa uwagę do każdego włosa, kropli wody czy kłaczka kurzu etc., który spadnie na podłogę (+ to sięganie żeby go umyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę wymiarów WC nie pamiętam, to V&B Subway, rozmiar standardowy. a umywalka Duravit Vero, najmniejsza wersja. myśleliśmy że większa będzie dominować, i tu się pomyliliśmy bo ta nie dość że jest za mała to jeszcze za mało wygląda, nic to, może zmienimy na większe Vero, chociaż pewnie nie będzie nam się chciało :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta lampa strasznie "kościelnie" wygląda ;]

piękne kafle i obudowa wc (to chyba fornir, czyż nie?), ale poza lampą, zupełnie nie podoba mi się to dziwactwo z g-k na suficie (zastanawiam się czy to sugestia inwestora czy pomysł przeforsowany przez projektanta) i ciasne obudowanie umywalki - zupełnie zakrywa nietypowy kształt tego wnętrza, który podkreślony byłby niewątpliwie atutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...