Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

grenadina według mnie, to Ty masz szczęście!

Ja zbyt mało czasu poświęciłam na aranżowanie swojej łazienki przed jej zrobieniem, a zbyt dużo czasu spędzam teraz, po zakończeniu budowy, wpatrując się w cudne wnętrza na FM (zwłaszcza te szaro-drewnopodobne, achhhhh......).

Mogłabym zacząć od nowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Eloa-wszystko do siebie pasuje, czuć taką harmonię i spokój w twojej łazience, świetna:)

Nie wiem czy pamiętacie moją łazienkę "inspirację", powolutku przygotowuję się do realizacji, kupno płytek będzie rozłożone w czasie, bo trochę drogo sobie liczą, poza tym będę poszukiwała (i tu prośba o wasze rady-pomoc),

 

mam jeszcze pytanie-założyć swój nowy wątek odnośnie postępów w realizacji łazienki czy dziennik budowy (to chyba tylko jak dom ktoś buduje), jestem nowa więc potrzebuję rady co będzie lepsze

Edytowane przez magnetissm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUS faktycznie, bardzo wazne beda dodatki, mam nadzieje ze uda sie znalezc cos odpowiedniego

 

Synthia bardzo dziekuje za mile slowa, sciana jest czarna, ale rzeczywiscie do tej lazienki pasowalaby rowniez sliwka albo nawet granat... zdecydowalam sie na czern z tego wzgledu ze latwiej bedzie znalezc odpowiednie dodatki, o ktorych wspomina dus

 

Darcy dzieki Darcy, na pewno cos jeszcze wrzuce, poki co wciaz szukam jeszcze innych inspiracji na szafke pod umywalke - umywalka Roca Bol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja tez poproszę o pomoc przy włącznikach :) . Potrzebuję podwójnej ramki-włącznik + gniazdo z klapką (najlepiej klapka nieprzezroczysta) ,które pasuje do mojej mikroskopijnej szalonej łazienki .Myślę o czarnych -w każdym razie takich żeby nie rzucały się oczy. Ja jakoś nie mogę nic znaleźć oprócz berkera antracyt i nie wiem czy tam jest gniazdo z klapka.Biel chyba tu bedzie za bardzo się wyróżniać.

http://img638.imageshack.us/img638/6352/img1116av.th.jpg

 

Dzięki za odpowiedzi :) Ciagla sie zastanawiam ale w oko wpadły mi te berkery b.7- Sama nie wiem co innego by tu pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum, jestem świeżaczkiem :)

 

Zaczynam myśleć o remoncie łazienki, już jej się należy, więc patrzę na Wasze łazienki i szukam inspiracji :)

 

Czy remontując swoje łazienki mieliście ich projekt, czy tak sami wszystko projektowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli rzeczywiście bedzie to co opisane w ofercie, to można brać.

Ewentualnie można zobaczyć jeszcze jakie płytki mają w sklepie i czy coś stamtąd bedzie Ci pasować.

 

Joliska a jaka to różnica?

tam gdzie gratis dają projekt rónoważą to ceną płytek

zawsze jest jeszcze takie niebezpieczeństwo, ze tam gdzie jednocześnie projektują i sprzedają płytki nafaszerują projekt maksymalną i najczęściej zupełnie niepotzrebną ilością dekorów

Edytowane przez joliska
Scalenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo,

GK robi projekt gratis, a jeśli zrobi się u nich zakupy za określoną kwotę, to drukują projekt - tak było jakiś czas temu, można to sprawdzić. Ceny płytek zawsze można porównać z innymi sklepami i przekonać się, czy warto kupić w GK :)

 

Piumetta chce i tak kupić projekt od sprzedawcy płytek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...