Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

szkoda że grzejnik nie jest biały, ale i tak mi się podoba. faaaaajnie!

 

Elena76 naprawdę wyszło pięknie! tak minimalistycznie! wszystko fajnie współgra:)

 

duś, ostatnio mam ochotę powtarzać za toba jak papuga :D

Dokładnie tak, łazienk abardzo mi się podoba, grzejnik mógłby się zlać z tłem.

 

Dziewczyny, dzięki za miłe słowa :)

 

Ale ja się tyle z małżem musiałam szarpać o ten chromowany grzejnik, bo też chciał biały, a Wy mówicie, że nieteges? dobrze, że małż tego nie czyta, bo usłyszałabym "a nie mówiłem?!" :p Od przeprowadzki zastanawiałam się, jakie zaślepki dać do kibelka bo w komplecie były i białe i chromowane, to teraz przynajmniej w tej kwestii decyzja jasna ;)

 

AJa - tylko na zdjęciu wygląda minimalistycznie, bo nie ma tego całego codziennego bajzlu w postaci buteleczek z kosmetykami, ręczników, szczoteczek do zębów itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elena76 podoba mi się Twoja łazienka. Piękna w swojej prostocie :) moim zdaniem grzejnik jest ok, pasuje do baterii i przycisku wc ;) poza tym nie przepadam za białymi grzejnikami bo wyglądają...tandetnie (zaraz tłum mnie zlinczuje :p) albo ja nie trafiłam na ładnie wyglądający biały grzejnik łazienkowy :)

możesz zdradzić co to za szafka pod umywalką? :> ze sklepu, neta czy stolarz wyczarował? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena76 podoba mi się Twoja łazienka. Piękna w swojej prostocie :) moim zdaniem grzejnik jest ok, pasuje do baterii i przycisku wc ;) poza tym nie przepadam za białymi grzejnikami bo wyglądają...tandetnie (zaraz tłum mnie zlinczuje :p) albo ja nie trafiłam na ładnie wyglądający biały grzejnik łazienkowy :)

możesz zdradzić co to za szafka pod umywalką? :> ze sklepu, neta czy stolarz wyczarował? ;)

 

Korozja, dzięki :)

 

szafka pod umywalką jest z kompozytu (kerrock), podobnie jak biała szafka we wnęce w ściance kolankowej, natomiast wykonanie mojego brata, który jest stolarzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pytałam na wątku o kuchniach, ale to chyba płytki i do łazienki, więc pytam i tutaj.

Czy ktoś może mi powiedzieć co to za płytki na zdjęciu? Znalazłam zdjęcie na necie i bardzo mi się podobają - znak szczególny fajne listki:

http://lh3.ggpht.com/_vYBzsJi1Ps4/TTwUa9wPBMI/AAAAAAAAC3M/ZJiMye6qpcw/s640/kuchnia45h_plytki.jpg

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pytałam na wątku o kuchniach, ale to chyba płytki i do łazienki, więc pytam i tutaj.

Czy ktoś może mi powiedzieć co to za płytki na zdjęciu? Znalazłam zdjęcie na necie i bardzo mi się podobają - znak szczególny fajne listki:

http://lh3.ggpht.com/_vYBzsJi1Ps4/TTwUa9wPBMI/AAAAAAAAC3M/ZJiMye6qpcw/s640/kuchnia45h_plytki.jpg

Z góry dzięki

 

http://www.sklep.glazurastrzelin.pl/527,splendor/6523,dk-14a-splendor-bambus-brown-60x180-dekor-gres-gat-1-kpl-6elem-dostepny-po-21-grudnia

to chyba to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...