Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Też planujemy taką kabinę tylko o wymiarach 90x90:) Ładnie wygląda ale powiedz czy jesteście zadowoleni, czy z montażem było ciężko? A najbardziej interesuje mnie ta umywalka, możesz napisać co to za model?:)

Czy będziemy zadowoleni z kabiny to się okaże. Montaż był bardzo prosty. A umywalka to:

Koło Quattro

 

mr6319 plan był fajowy i widzę że i realizacja super wyszła :)

Dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam:) Znalazłam wczoraj taką oto łazieneczkę i bardzo spodobały mi się plytki w niej położone.Czy orientujecie się moze co to za płytka na ścianie? Będę ogromnie wdzieczna za podanie jej nazwy i producenta lub ewentualnie czegoś podobnego.Dziękuję:)

lawendowe wzgórze 01.jpg

Edytowane przez Kallula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magduska ciekawa łazienka. Ale stanęłabymna rzęsach, by dać tam jakiś kaloryfer z charakterem ;)

..wieeeeem, dałam plamę z tym kaloryferem..., ale jak na razie musi taki zostać.., mam nadzieję, że kiedyś go wymienię ;)

 

Magduska ... a ja bardzo lubie takie lazienki ktore maja w sobie to cos i Twoja to ma, jest niestandardowa i o to chodzi !

chciałabym jeszcze kilka fajnych dodatków tam umieścić, nie wiem jeszcze czego dokładnie mam szukać..., ale łazienka ma 25m2 w podłodze i jak na razie jest dla mnie... pusta...

najdłuższa ściana (nota bene kolankowa) ma ponad 6 metrów, wysokość 1,2 i.. myślę, żeby na niej zawiesić może jakieś fajne obrazy w drewnianych ramach, nie wiem..., przydał by mi się jakiś super parawan, może jakaś fajna pufa na nóżkach? może wieszak drewniany wolnostojący? Jeszcze nie wiem dokładnie, ale coś koniecznie muszę tam zrobić ;)

 

Niemniej jednak - dziękuję dziewczyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.n.k.a ogromnie dziękuję! :)Może to nie te same ale baardzo podobne i śliczne ,cudnie się zapowiada Twoja łazienka.Te plyteczki ktore ja wkleiłam chyba są większe,albo tylko takie wrazenie jest ze zdjęcia.Bardzo podobają mi się też Twoja podłoga w łaZIence czy to drewno czy płytka drewnopodobna?Jeśli tak zdradz prosze jej nazwę i kolor .Dziękuję i pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Doradźcie proszę jakiego producenta ceramiki wybrać jeśli chodzi o umywalkę w kwestii różnicy w odcieniach dobierając do wanny Villeroy & Boch. Spodobał mi sie jeden model umywalki z Koła, ale zauważyłem że jest to zupełnie ten odcień bieli. Zastanawia mnie jaka ceramika (oczywiście oprócz V&B) będzie pasować, z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thewizzo nie wiem czy pomogę, ale u siebie mam połączenie ceramiki V&B serii Memento z brodzikiem Pacyfik z Koła i jakiejś dyrastycznej różnicy koloru nie zauważyłam. Przykładowe zdjęcia poniżej, zaznaczam tylko że na zdjęciu brodzik pokryty jest jeszcze folią ochronną więc nieco beżowy, ale generalnie nie ma tragedii choć dużo zależy od oświetlenia. Pozdrawiam

 

http://img87.imageshack.us/img87/3592/brodzik.jpg

 

http://img209.imageshack.us/img209/6272/brodzik1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thewizzo nie wiem czy pomogę, ale u siebie mam połączenie ceramiki V&B serii Memento z brodzikiem Pacyfik z Koła i jakiejś dyrastycznej różnicy koloru nie zauważyłam. Przykładowe zdjęcia poniżej, zaznaczam tylko że na zdjęciu brodzik pokryty jest jeszcze folią ochronną więc nieco beżowy, ale generalnie nie ma tragedii choć dużo zależy od oświetlenia. Pozdrawiam

 

http://img87.imageshack.us/img87/3592/brodzik.jpg

 

http://img209.imageshack.us/img209/6272/brodzik1.jpg

 

Kasia śliczna łazienka

I brodzik rewelacja

Ja dopiero przymierzam sie do łazienki więc będę śledzić wątek w poszukiwaniu inspiracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thewizzo nie wiem czy pomogę, ale u siebie mam połączenie ceramiki V&B serii Memento z brodzikiem Pacyfik z Koła i jakiejś dyrastycznej różnicy koloru nie zauważyłam. Przykładowe zdjęcia poniżej, zaznaczam tylko że na zdjęciu brodzik pokryty jest jeszcze folią ochronną więc nieco beżowy, ale generalnie nie ma tragedii choć dużo zależy od oświetlenia. Pozdrawiam

 

http://img87.imageshack.us/img87/3592/brodzik.jpg

 

http://img209.imageshack.us/img209/6272/brodzik1.jpg

 

Wiesz tak się składa że różnicę w odcieniu o której wspomniałem zauważyłem w hipermarkecie Castorama, i nie wiem czy tam trafiają ceramiki z odrzutu czy tak to już jest z tymi odcieniami bieli, w salonach łazienkowych tego akurat modelu nie znalazłem, ale w tej Castoramie było widać wyraźnie że w porównaniu np. do Cersanitu umywalka z Koła (Twins) wydawała się szarawa, żółtawa, coś w tym stylu...

U Was faktycznie tego nie widać no ale brodzik jest wykonany z akrylu, nie wiem czy umywalka to tez Koło ?

 

Korzystając z okazji spytam co to za płytki ? :)

Edytowane przez thewizzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umywalka i wc to V&B Memento, tylko brodzik mam z Koła bo mi akurat kształtem pasował do reszty ceramiki i ogólnej koncepcji łazienki. Zdjęcia łazienki nie są "najświeższe" bo sprzed kilku miesięcy ale widać na nich połączenie ceramiki o której była mowa dlatego je zamieściłam.

Płytki to Bastille z kolekcji Zienia dla Tubądzina mozaika na ścianie za kibelkiem też.

Z odcieniami bieli tak już jest że zawsze będzie minimalna różnica w zależności od producenta. W górnej łazience mam położone białe płytki dwóch różnych producentów i różnica w odcieniach też jest ale ze względu na różną fakturę płytek nie razi to tak w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...