Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mi się tam podoba, ale wiadomo, że gołym okiem, ewentualnei ubranym w soczewki bądź okulary ;P, więcej człowiek widzi. z tego co się zorientowałam to mozaiki bardzo ciężko położyć równo.

no i fajnei że kibelek jest symetryczny. w sumie i kibelek sam też fajny.

 

czekam na zdjęcia jak już będzie skończone :)

 

No tragedii nie ma, może ja po prostu trochę nadgorliwa jestem. Fakt, dobrego fachowca od kafelków ciężko znaleźć, a moja mozaika równiutka jak lustro, ale tylko dlatego że mam najlepszego fachowca na świecie, teścia, który mi tą mozaikę układał ze 2 tygodnie chyba, po 5 kosteczek z poziomicą za każdym razem :-)

Kibelek jest super, choć na początku miałam wątpliwości co do wygody użytkowania takich kanciastych kształtów. Teraz z czystym sumieniem polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrówko łazieneczka bardzo fajna, tylko przekombinowaliście z tym podświetleniem Geberitu. Ogólnie nie czaję po co to jest, taki bajer? Często na prezentacjach fotek, widać też, ze ludzie lubią zaznaczać trasę do wc innym kolorem płytek....dziwne to jak dla mnie. Czy miska wc zasługuje az na takie wyróżnienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy żona m - w wc tak, bo głównie tam wchodzisz po to by właśnie skorzystać z TEJ podświetlonej miski ;)

mrówka75, śliczna ta Twoja łazienka, na prawdę ;) Mnie się strasznie podoba.. i gdybym nie miała pomysłu to na pewno byłaby inspiracją do jednej z moich łazienek ;)

 

Miałam podobny pomysł z podświetleniem geberitu (tak jak u mrówki) ale.. po wielu kombinacjach z tym moim wctem w końcu inaczej będzie podświetlona moja zabudowa... ;)

U mnie miało być tak, że na czujnik ruchu w wc miało zapalać się podświetlenie geberitu (zresztą tak będzie) a jak komuś będzie brakowało oświetlenia, znaczy się będzie za ciemno to przy lustrze będzie miał możliwość doświetlenia pomieszczenia....

Gdybym nie miała takich przejść z płytkami - brakowało mi, później problem z kupnem, bo fabryka wycofała już kolekcję z produkcji, później szukanie po całej Polsce, ściąganie, kombinowanie to mój geberit w wc wyglądałby dokładnie jak u mrówki.., niestety płytek w kolorze zabudowy już nigdzie nie mogłam domówić (bo ich nie było) to musiałam zrobić inną zabudowę i wymyślić inne oświetlenie...

..może kiedyś Wam pokażę co z tego wszystkiego wyszło.. ;)

Edytowane przez magduska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , wam wszystkim, mam prośbę i dylemat. Robię aktualnie dużą łazienkę- tylko 9m2, wanna, podwójna umywalka, bidet i wc, I mam tu dylemat.

WC i bidet są na jednej ścianie, sprzęt- do zabudowy kupowałam bardzo dawno i okazało się ,że stalaż do bidetu i wc są różnej wysokości a w planie są na jednej ścianie.

Może macie w zasobach propozycje pogodzenia tego.

Jakieś sprytne rozwiązanie?'

Projekt?

Zostaje mi zabudowa tego do wysokości wyższego stelażu -tylko jakoś tak wysoko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabudowac oba na wysoko tj do samego sufitu? rezygnujesz z poleczki nad muszlami ale myśle ze z uwagi na higienę i wszystkie "zwierzaki" wyfruwajace z muszli przy każdym splukiwaniu - kompromis do przeżycia

 

duś aby zapobiec temu co sie unosi podczas spłukiwania, mamy klapę, którą powinno się zamykać. Tak uważam.

 

to zależy żona m -

U mnie miało być tak, że na czujnik ruchu w wc miało zapalać się podświetlenie geberitu (zresztą tak będzie) a jak komuś będzie brakowało oświetlenia, znaczy się będzie za ciemno to przy lustrze będzie miał możliwość doświetlenia pomieszczenia....

 

magduśka żartujesz prawda?

 

Może jakaś firma produkuje szklane , przezroczyste muszle , które podświetlają się diodowo gdy ktoś zrobi siusiu....może to byłoby dobrym rozwiązaniem dla was?Jak siusiu robi facet muszla świeci na niebiesko, gdy kobieta, na różowo.:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duś aby zapobiec temu co sie unosi podczas spłukiwania, mamy klapę, którą powinno się zamykać. Tak uważam.

owszem. większość ludzi ma tego świadomość i pewien nawyk hej zamykania, ale dzieciaki nie zawsze o tym pamiętają. dlatego zawsze oponuje przeciw umieszczeniu (w miarę możliwości) wieszakow na ręczniki w bezpośredniej okolicy. podobne zdanie nam co do poleczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img560.imageshack.us/img560/4683/modernbathroomvanities4.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mam prośbę - czy ktoś z Państwa robił asymetryczne fronty- chodzi mi o namiary na fachowca (może być z całej Polski) który jest w stanie zrobić taki mebelek do łazienki. Moje poszukiwania fachowca który by się podjął na terenie Rzeszowa -bez powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem. większość ludzi ma tego świadomość i pewien nawyk hej zamykania, ale dzieciaki nie zawsze o tym pamiętają. dlatego zawsze oponuje przeciw umieszczeniu (w miarę możliwości) wieszakow na ręczniki w bezpośredniej okolicy. podobne zdanie nam co do poleczek

 

Przy malych dzieciach najlepszym rozwiązaniem jest deska samo-opadająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...