Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No niestety jest to akurat w przestrzeni między lustrem a umywalką, troche z boku, chciałam tam przkleić jakiś haczyk na ręcznik do rąk, ale ni da rady... całą resztę mieszkania zrobił super a tu takie coś :( w ogóle powinien kafle kłaść od góry i takie coś ew. przy podłodze, a nie na centralnym widoku :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Płytek nam na szczęście zostało trochę, rozmawiać o tym będziemy w poniedziałek, ale kucie traktuję jako ostateczność.. Myślicie że jest taka opcja, żeby dołożył fugi, tak żeby była na równi z kaflami? bo jest mocno wklęsła i to dodatkowo uwydatnia te szarpania... Ja nie jestem jakoś wybitnie czepialska i perfekcyjna, chciałabym żeby to chociaż zamaskował... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytek nam na szczęście zostało trochę, rozmawiać o tym będziemy w poniedziałek, ale kucie traktuję jako ostateczność.. Myślicie że jest taka opcja, żeby dołożył fugi, tak żeby była na równi z kaflami? bo jest mocno wklęsła i to dodatkowo uwydatnia te szarpania... Ja nie jestem jakoś wybitnie czepialska i perfekcyjna, chciałabym żeby to chociaż zamaskował... :(

 

Aduska, to ja chyba jestem upierdliwa, bo ja kazałam wymieniać płytki uszczerbione :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim też kazałam kuć, a odpryski były może 4 i dało się je przykryć np. ramą lustra. :(

 

Aduska pomyśl, że będziesz na to patrzeć przez kilka następnych lat (do kolejnego remontu), więc myślę, że warto od razu mieć z tym spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz moi mieli chyba taką nadzieję. I mało tego jak im pokazałam co spartaczyli to jeden z "fachowców" stwierdził, że to nie ich wina, tak wyszło. A płytek zostało im półtora opakowania. Możesz sobie wyobrazić moją reakcję. :)

 

Na szczęście do wymiany była 1 płytka, więc nie zadomowili się u nas na kolejny miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduska, nie czekaj na propozycje, tylko każ wymienić. U nas po kilku dniach odkryliśmy, że na podłodze sa dwie wyszczerbione płytki i glazurnik bez problemu wymienił. Niestyty łazienkę dziecka robil nam wcześniej inny "fackman", który skopał wszystko co sie dało. Niestety w tym przypadku nie było mowy o wymianie pojedynczych płytek, łazienka wymagałaby gruntownego skucia, a na to nie mieliśmy już ani pieniędzy, ani czasu, ani siły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img560.imageshack.us/img560/4683/modernbathroomvanities4.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mam prośbę - czy ktoś z Państwa robił asymetryczne fronty- chodzi mi o namiary na fachowca (może być z całej Polski) który jest w stanie zrobić taki mebelek do łazienki. Moje poszukiwania fachowca który by się podjął na terenie Rzeszowa -bez powodzenia.

 

Tu masz kontakt. Gość jest genialny i masz do niego niedaleko.

 

http://www.zsw.com.pl/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie brakuje mi spójności w tej łazience :( chciałabym uzyskać efekt eleganckiej, prostej, nowoczesnej łazienki, ale mocno się pogubiłam. To jest duża powierzchnia i mi ciężko jest ją fajnie zagspodarować żeby nie wyszedł korytarz w kaflach, a przytulne pomieszczenie. Problemu z kosmetykami racze nie będzie bo jest jeszcze jedna łazienka, piętro wyżej obok sypialni. Spróbuje opisać co mnie gryzie, ale to może po kolei :

 

- zastanawiam sie czy ten ściany gdzie są drzwi po prostu nie wymalować i częsciowo tam gdzie jest okno - tak jak Elfir radzi :)

- czy dekory nie zamienić po prostu na mozaike (na razie jest tylko w podłodze pod prysznicem)

- nie dać jednak owalnej wanny i obudować ją właśnie mozaiką

- dać tylko jedną umywalkę, jak uda mi się przekonać męża :)

- i cały prysznic wyłozyć mozaiką..

 

co o tym myślicie?

 

Łazienką ma 5x3 m niestety nie mam tego rysunku zwymiarowanego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kivi25

ależ ty masz gigantyczną łazienkę!

rozmieszczenie sprzętów jest całkiem poprawne, przeniesienie kibelka obok drzwi i dodanie tam bidetu to moim zdaniem bardzo sensowne pomysły. masz na to miejsce.

masz już upatrzone kafle? kolorystykę? styl łazienki? piszesz, że chcesz aby było elegancko - tu wiele tak naprawdę zależy od kafli.

ale miałam nie o tym - rozważałaś wannę wolnostojącą? masz miejsce na takie rozwiązanie, a wydaje mi się, że coś takiego wyglądałoby całkiem bajerancko. ponieważ stałaby pod oknem - na okno drewniane żaluzje (w zależności od kolorystyki możesz je pomalować np. na biało). wrzucam ci zdjęcie, które bezpośrednio mnie zainspirowało.

http://www.edmix.com.pl/lazienki/poolspa/wolnostojace/nostalgy.jpg

http://aranzacje-lazienek.com.pl/wp-content/uploads/2009/11/wanna-wolnostojaca.jpg

(tu akurat bardziej retro-klimaty, ale nowoczesne wolnostojące wanny też wyglądają pięknie)

 

a ze ścieżki na podłodze kategorycznie bym zrezygnowała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Drodzy forumowicze:)

Czy mozecie mi pomoc i powiedziec czy mahoniowe korpusy mebli beda pasowac do fioletowej lub takiej rozowo-biskupiej sciany?

Mam okazje kupic w baaardzo atrakcyjnej cenie mebelki do swojej lazienki,ale nie wiem czy to nie bedzie sie gryzlo?

Czy lepiej szukac polaczenia wenge z bialym? A moze czarne meble?.Widzialam takie sliczne:) Choc pozniej moze byc problem jak bedziemy chcieli zmienic kolorystyke scian.

Dodam,ze wiekszosc plytek bedzie przewaga bialego a tylko akcenty czarne lub grafitowe/ciemno szare/?Sama nie wiem co bedzie lepsze do malej i waskiej lazienki w takich kolorkach scian?

Czy te kolorki scian beda pasowc tez do bezo-ciemno brazowych plytek?

Prosze poradzcie,bo decyzje musze podjac szybko:(

Dziekuje z gory

meble lazienkowe&#4.jpg

lustro od zestaw&#1.jpg

fioletowa lazien&#1.jpg

lazienka czarno_c&.jpg

jezynowo_zielony&.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy ten ściany gdzie są drzwi po prostu nie wymalować i częsciowo tam gdzie jest okno - tak jak Elfir radzi :)

- czy dekory nie zamienić po prostu na mozaike (na razie jest tylko w podłodze pod prysznicem)

- nie dać jednak owalnej wanny i obudować ją właśnie mozaiką

- dać tylko jedną umywalkę, jak uda mi się przekonać męża :)

- i cały prysznic wyłozyć mozaiką..

 

co o tym myślicie?

Różne inspirację na łazienkę w mozaice i pod prysznicem można zobaczyć

na tej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciemno trudno to stwierdzić - wenge i fiolet mają bardzo różne odcienie, jedne ze sobą grają inne nie. no i nie wiem, co masz na myśli przez różowo-biskupi (ten też co najmniej w kilku odcieniach)

 

Kolory korpusu mebli jak na lustrze,a scian jak na zalaczonych zdjeciach w poscie wyzej:)

Edytowane przez elliz76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widzę 5 załączonych zdjęć i 3 różne oscienie fioletu. wenge z ramy lustra pasuje moim zdaniem tylko do ostatniego odcienia, ale szału nie ma.

 

@aduska

nie dalej jak w ubiegłym tygodniu miałam wykuwaną kaflę - pękła przy montażu wieszaka na papier. przyszedł pan rafał, wyciął żyletką fugę, skuł 1 kafel, wkleił na to miejsce nowy, po 3 dniach wpadł zafugować a za kolejne 2 powiesić wieszak. i cacy. kłopot to jest, bo bajzel, bo czas, bo wiadomo. ale da się to zrobić bez totalnej rozpierdziuchy w postaci likwidacji połowy ściany.

czyli bezwzględnie skuwać :)

Edytowane przez duś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...