Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak Reni, to pol skone, ale czy heban? Chyba tak.. nie pamiętam.

 

Pokazałam Wasze wpisy mężowi, chyba to go ostatecznie przekonało. Żeby anonimowi ludzie z forum mieli większy wpływ niż własna żona, to ja nie wiem.

 

jesli pol skone to na pewno heban, uwielbiam ten kolor, pozdrawiam, z tym wpływem to tak zawsze!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mam posdobny dylemat , łazienka na parterze, glownie dla gosci, mała. Jest miejsce tylko na wc, małą umywalkę i wnęka na prysznic. Bardzo podobają mi sie płytki imola antares, ciemne. Ale taki kolor przytłoczy ją na 100%. Więc zostają mi białe, plytki, lub jasny szary. Tu znowu boję się białych fug, bo z doświadczenia wiem, ze mimo impregnacji brudzą się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostajemy przy białych, może jutro uda się zamówić. Na dole pod blatem chcę zrobić taką suwaną, jak szafa wnękowa, bo chyba inna nie pasuje, natomiast przy piecyku stolarz proponuje składaną, jak drzwi harmonijkowe - chyba inaczej nie da się zabudować, ewentualnie można taką szafką z żaluzją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isiu baaaaardzo ładnie ! drewno zawsze ociepla i uciebie efekt osiągnięty :lol2:

 

... i już jest szafka w łazience jest ale jeszcze nie dokończona, trzeba zlew podłączyć i oczywiście pralkę wybrać ale to juz jest duży problem żeby pasowała kolorystycznie może ktoś ma pomysł na PRALKĘ 60x45x85. Zdjecia robione tel. :D

 

 

<a href=http://images46.fotosik.pl/601/230ad61e489bdaebm.jpg' alt='230ad61e489bdaebm.jpg'>

 

może taka? są jeszcze Beko ale nie wiem jak ta firma się spisuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona m - te białe fugi rzeczywiście nie wyglądają najlepiej, mimo impregnacji. Moja lazienka jest użytkowana od 2 miesięcy i póki co nie wygląda najgorzej. Słabym punktem są fugi pod prysznicem, w niektórych miejscach lekko pożółkły. Nie rzuca się to mocno w oczy, ale jednak.

Coś będę musiała na to poradzić, ale nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję Absolute Stone Nero. Cena mnie tez trochę przeraziła,ale...jak już coś w oko wpadnie to nie ma mocnych.Czy mozna prosić link do tych zdięc z szarymi płytkami???

 

A jaka to cena ? Bo jezeli więcej niz 229 zł za metr, to proponowałbym Ci kupić czarny granit Star Galaxy lub Absolute Black w płytkach 30 x 60 cm lub 60 x 60 cm za 249 zł/ metr.

Wyglądać to będzie na 100% dużo bardziej ekskluzywnie niż płytki - w końcu naturalny kamień to jednak najbardziej szlachetny materiał do wykończenia wnętrz.

 

Gdybyś była zainteresowana, mogę podesłać namiary na firmę pod Warszawą gdzie mają teraz te (i inne) kamienie w bardzo dobrej cenie.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i już jest szafka w łazience jest ale jeszcze nie dokończona, trzeba zlew podłączyć i oczywiście pralkę wybrać ale to juz jest duży problem żeby pasowała kolorystycznie może ktoś ma pomysł na PRALKĘ 60x45x85. Zdjecia robione tel. :D

 

Isiu - a Twoja super szafka to pewnie na zamowienie robiona?

Mozesz podac jakie ma wymiary?

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie pisaki mapei można fugę odświeżyć , ja mam kafle położone prawie bezfugowo , 1mm , nie brudzi się

A zresztą , sadzę że w małej łazience czarny się o wiele bardziej sprawdza niż w dużej , na dużej przestrzeni czarny kolor jak dla mnie dopiero byłby przytłaczajacy , sa tu forumki które własnie w małych łazienkach mają czerń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże, ja nie rozróżniam tych materiałów i chyba zawsze używam tych nazw zamiennie:) Trudno Ci będzie coś u mnie znaleźć, Eleno:) To takie płytki:

 

IMGP4259.JPG

 

A okno wąskie - chyba 60 cm.

 

Projekt%20%C5%82azienki%2004.jpg

 

dobrze, że napisałaś, bo już myślałam, że szukać nie potrafię ;)

 

Mazo, płytki ładne, proste i ładne. Teraz kiedy wiem jak wyglądają, to zaczynam myśleć, że wcale źle na parapecie nie wyglądały :rolleyes: Jeśli nie dobierzesz kompozytu, albo stwierdzisz, że gra nie warta świeczki (bo mogą Cię skasować za całą płytę materiału, chociaż potrzebujesz tylko kawałka) to chyba nie ma co komplikować sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia4444 dzięki za info nt tych pisaków, nie słyszałam o czymś takim. Teoretycznie też mam małe fugi, ale pod prysznicem jest tego więcej, może można było dać na to silikon - byłoby jakieś zabezpieczenie.

Co do ciemnych łazienek - to może i masz rację. Ale jakoś obawiam się czarnego, wszystko kwestia gustu.

 

ŻonaM - ja mam same jasne w małej łazience i nie wiem, czy nie jest za jasno. Coś ciemnego powinno być, może Gosia ma rację.

Edytowane przez spinacz
skleroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...