Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wyskość tego pomieszczenia to około 2,70 tylko ze od obecnego sufitu w odległości około 9 cm znajdują się dwie rury do odpowietrzenia. Zaznaczam, że nie jest to kanał wentylacyjny i rur tych nie można przesunąć w górę ani w dół. Dlatego planuję opuśić cały sufit o około 35 cm ponieważ w suficie nad brodzikiem i nad WC chcę umieścić wentylatory.

Polek, wytłumacz mi, bo zgłupiałam... Ty chcesz zrobić sobie z łazienki norę wysoką na 235 cm???:o Pokaż gdzie idą te rury, domyślam się tylko, że wokół całej łazienki, bo inaczej po co oświetlałbyś halogenami kurz na rancie drzwi, czy kąt przy grzejniku...:rolleyes:

16 halogenów!!!:jawdrop: Ja mam mniej punktów świetlnych w całej 100 metrowej części dziennej...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ellaj to taka wąska szafka za lustrem na kremy, dezodoranty itp.

polek ja bym jednak takiego rozwiązania nie brała pod uwagę ...

 

agatah spokojnie korzystamy wszyscy, nie jest aż tak ciasno... chyba. My dajemy radę bez problemu, obcy z tego nie korzystają więc luzik hehe. Układ mógłby być inny przy takiej powierzchni łazienki ale wtedy musiałabym z czegoś zrezygnować, z wanny kabiny, albo drugiej umywalki.

 

cykinia ciepło i pzrytulnie w twojej łazience. Co do buteleczek, miałam w starej blokowej łazience taką półeczkę bedącą zabudową geberitu przez całą dł pomieszczenia. Naipierw stała tam świeczka zapachowa, potem doszły perfumy, potem maszynka elektryczna męża a potem to już stało wszystko. Nikomu już nie chciało się nic chować, a kurz powycierać koszmar. Teraz też mam półki w kabinie i obok umywalki, ale staram się ograniczyć to co tam stoi do zera prawie po poprzednich doświadczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cykinia ciepło i pzrytulnie w twojej łazience. Co do buteleczek, miałam w starej blokowej łazience taką półeczkę bedącą zabudową geberitu przez całą dł pomieszczenia. Naipierw stała tam świeczka zapachowa, potem doszły perfumy, potem maszynka elektryczna męża a potem to już stało wszystko. Nikomu już nie chciało się nic chować, a kurz powycierać koszmar. Teraz też mam półki w kabinie i obok umywalki, ale staram się ograniczyć to co tam stoi do zera prawie po poprzednich doświadczeniach.

 

No ja mam teraz niewiele nastawiane, bo bardzo praktyczne są te koszyczki w szafce pod blatem:) wrzucam tam wszystko jak leci, kosmetyki, maszynki, suszarke, prostownice, mydła i powidła. Łatwo się wrzuca, łatwo wyciąga, jak chcę podłubać to wyciągam cały koszyczek na blat i grzebię sobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polek, wytłumacz mi, bo zgłupiałam... Ty chcesz zrobić sobie z łazienki norę wysoką na 235 cm???:o Pokaż gdzie idą te rury, domyślam się tylko, że wokół całej łazienki, bo inaczej po co oświetlałbyś halogenami kurz na rancie drzwi, czy kąt przy grzejniku...:rolleyes:

16 halogenów!!!:jawdrop: Ja mam mniej punktów świetlnych w całej 100 metrowej części dziennej...;)

 

Na załączonych obrazkach chcę pokazać jak to w rzeczywistości wygląda.Te 235 cm to odległość od najniższego punktu sufitu tzn od tego co będzie nad wc i nad prysznicem, ale może ktoś miałby lepsze rozwiązanie bo ja niestety ale nie mam takiej wyobraźni przestrzennej niestety :)) a z tymi halogenami to mają być (tak sobie myślałem) jakieś tzw doświetlające a nie główne. Głównym światłem tak jak napisałem ma być kinkiet na środku i kinkiet nad lustrem :) ale to tylko teoretycznie :)

DSC02043.jpg

DSC02044.jpg

DSC02045.jpg

DSC02046.jpg

DSC02047.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moja łazieneczka:

http://images37.fotosik.pl/605/c113be47035d1471gen.jpg

http://images40.fotosik.pl/632/3456897d47b953cdgen.jpg

http://images38.fotosik.pl/642/2c95fe309aa712dbgen.jpg

http://images41.fotosik.pl/644/2b29d21ba55540e6gen.jpg

 

jest mała, więc nie chcielismy ciemnych kolorów, padło na taki układ :-)

 

Łazienka bardzo ładna, gustowna, Bianka pisze, że mała....

Wytłumaczcie mi drodzy forumowicze, czy dwie umywalki w łazience to konieczność, moda, wygoda?

Pozdrawiam, Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu wszystko zalezy od preferencji uzytkownikow, jesli wstaja 2 osoby o tej samej godzinie i za nic nie potrafia sie pogodzic przy jednej umywalce to trzeba robic dwie :) My mamy jedna ale troche wieksza i nie ma specjalnie problemu , zreszta myc zeby mozna kolo umywalki nie koniecznie tuz nad nia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cikyna bardzo ładna łazienka, chociaż tej kolorystyki nie preferuję Twoja robi bardzo pozytywne wrażenie. W szczególności na tych zdjęciach już z użytkowania. Wszystko się super zgrało, te koszycki i akcesoria łazienkowe fajne.

 

Mam pytanie odnośnie tej listy pod lustrem nad umywalką

- jaki producent i jak się nazywa?

- jakiej jest długości?

- gdzie kupiłaś?

- drogie to to było?

 

Bardzo dziękuję za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tej listy pod lustrem nad umywalką

- jaki producent i jak się nazywa?

- jakiej jest długości?

- gdzie kupiłaś?

- drogie to to było?

 

Bardzo dziękuję za wszelkie informacje

 

Nie wiem jakiego producenta kupowała cikyna, ale popatrz sobie tu: http://www.nokaut.pl/szukaj/led-pasek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cikyna bardzo ładna łazienka, chociaż tej kolorystyki nie preferuję Twoja robi bardzo pozytywne wrażenie. W szczególności na tych zdjęciach już z użytkowania. Wszystko się super zgrało, te koszycki i akcesoria łazienkowe fajne.

 

Mam pytanie odnośnie tej listy pod lustrem nad umywalką

- jaki producent i jak się nazywa?

- jakiej jest długości?

- gdzie kupiłaś?

- drogie to to było?

 

Bardzo dziękuję za wszelkie informacje

 

Kupiłam po prostu w Castoramie kawałki dwa taśmy ledowej, nie wiem jak to firma, cieli mi to z rolki: jeden pod lustro(1,10 m) i jeden koło wanny(1,50m) i mój majster podłączał mi to pod akumulatorki. W sumie dałam za to niecałe 100zł.

A ta listwa wygląda mniej więcej tak:

http://allegro.pl/tasma-listwa-smd-led-5m-300-led-12v-i1458900479.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka bardzo ładna, gustowna, Bianka pisze, że mała....

Wytłumaczcie mi drodzy forumowicze, czy dwie umywalki w łazience to konieczność, moda, wygoda?

Pozdrawiam, Joanna

 

Joasia u nas wstają na raz 4 osoby w tym dwoje dzieci. Z racji wiecznego przepychania przy umywalce i walki o kawałek miejsca, które prowadziły dzieci zdecydowaliśmy się na 2 umywalki. A mycie zębów poza umywalką kończyło się na tym, że dzieciaki potrafiły upstrzyć wszystko kropkami z pasty. I druga rzecz: na razie nie dorobiłam się toaletki, wszystkie gadżety do malowania mam w szafce z lustrem, więc nawet jak maluję rano oko, to zawsze pozostała część domowników może skorzystać z drugiej umywalki.

Konieczność to absolutnie nie jest, sama się długo wahałam jedna czy dwie, stanęło na dwóch i chyba dobrze. Wszystko zależy ilu osobowa jest rodzina, czy to jedyna łązienka w domu ( ja mam jeszcze na dole tylko kibelek z mini umywalką do wymycia rąk) itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...