Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A kto z was ma drewnianą podłogę w łazience i może coś na ten temat powiedzieć?

Nasza córka strasznie mocno nas namawia na drewnianą podłogę i dlatego chcę się więcej o takim rozwiązaniu dowiedzieć.

 

mam na scianie i podłodze, pare stron wczesniej jest kilka zdjęć jeszcze roboczych,

 

drewno jatobe, ważne żeby były lite klepki, nie jakieś sklejane i nie trzeba niczym impregnować, tylko jest jeden minus, jest miekkie i w szpileczkach biegać nie bardzo, ale wody jako tako sie nie boi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wer_onika bardzo przyjemne łazienki. Mam jednak parę spostrzeżeń :oops:

Lustro w małej łazience ładne ale chyba troche za małe jak dla mnie

Czy kosmetyki w dużej łazience zawsze stoją tak na wierzchu? Nie chowacie ich do tych szuflad pod umywalką? Bo mnie to chyba by drażniły że są tak porozstawiane wszędzie :oops: ale ja już taka jestem więc na mnie uwagi nie zwracać ot takie zboczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, w końcu mam trochę czasu dla siebie, koty posnęły, dziecko też, mąż na wyjezdzie to można sobie poklikac :)

Agatah - można, można... cieszy mnie to bardzo :) ma troche małą deskę klozetową, ale rzeczywiscie jest fajny i kompaktowy :)

Leaat - na przeciwko miski jest wnęka prysznicowa, niestety nie mam teraz aparatu zeby cyknąć zdjęcie, blat to merbau, olejowany olejem Osmo do blatów kuchennych, balkonu nie mam, tylko barierkę, w projekcie miały być potrójne luksfery, a że ja ich nie trawie to zmieniłam na wieeelkie okno :)

Korozja - ja łazienkę czy kuchnie traktuje bardzo uzytkowo i choć dobrze wiem o czym piszesz to szczerze nie chce mi sie chowac wszystkiego do szuflad... ale tez lubie jak jest sterylnie :) łazienka na dole słuzy czesciej gosciom niz nam, wiec większe lustro było zbędne i szkoda było mi zmniejszac kafle :)

ciesze się, że łazienki się podobają, nam też, bardzo :) pzdr

Reni jak bede miala aparat to zrobię zdjęcie.

Edytowane przez Wer_onika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

craft Odwiedziłam Twoją galerię...Będziesz miała takie długie okna w łazience??? i to 3 sztuki??????????

 

Nie, to tylko fantazja, ale nie ukrywam,że mi się podoba( szczególnie jak za oknem na przykład jest okropny widok,albo okna sąsiadów).

 

Wracając do łazienki w domu z bali-wiele inspiracji można znaleźć na zagranicznych portalach-często w tym stylu urządza się zimowe domy (odwrotność naszych letniskowych:yes

 

Trzeba wpisać sobie" bathroom country style"

 

 

Oto przykład

lazienka_country&#46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto z was ma drewnianą podłogę w łazience i może coś na ten temat powiedzieć?

Nasza córka strasznie mocno nas namawia na drewnianą podłogę i dlatego chcę się więcej o takim rozwiązaniu dowiedzieć.

Ja mam teak/dechy, moi Rodzice mają teak/dechy... jest rewelacyjny! Polecam.:) A, i ja mam na ogrzewanie podłogowe. Moi Rodzice-nie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...