Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni1980!!!!!!!!!

:jawdrop:

przecudna łazienka. Dawno nie widziałam piekniejszej! Jest taka w moim stylu, że gdybym nie miała juz wszystkich swoich gotowych, zgapiłabym bez chwili zastanowienia;)

Czerwienię się z zazdrości....

Gratuluję świetnego gustu!

 

aż się zawstydziłam, w każdym razie dziękuję

 

reni1980 bardzo fajna łazienka.

mnie z kolei zastanawia ta główka prysznica koło wc i wanny - ona służy do wanny jak mniemam?

fajne zestawienie kolorów i materiałów.

 

tak do wanny, pytasz z czego to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, bardzo ładnie, ale nie rozumiem dlaczego słuchawka prysznicowa jest obok wanny...

Szkoda, że w kabinie prysznicowej jest sama deszczownica, bez prysznica. Ale to Wy korzystacie :)

 

Napisz proszę, co to za białe drzwi (firma, model) i jaka jest odległość pomiędzy szafką umywalkową a wanną.

Edytowane przez agatah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :) ciesze sie, ze pomoglam :)

 

nawet nie wiesz jak bardzo!!!!!

 

Reni, bardzo ładnie, ale nie rozumiem dlaczego słuchawka prysznicowa jest obok wanny...

Szkoda, że w kabinie prysznicowej jest sama deszczownica, bez prysznica. Ale to Wy korzystacie :)

 

Napisz proszę, co to za białe drzwi (firma, model) i jaka jest odległość pomiędzy szafką umywalkową a wanną.

 

witam jest obok, bo służy aby ją opłukać,

w kabinie nie ma bo nie cierpię jak te węże zwisają, wystarcza mi tam tylko deszczownica i jest naprawdę ok, długo sie wykłócałam z moim mężem o to i wyszło że jak zawsze miałam rację, ha,ha

drzwi to model Modern z Pol skone, a odległoś to innym razem bo jestem w pracy! pozdrowionka

 

nie wyglada na bidette :) zwaszcza ze mieszacz jest przy wannie

pewnie tak zostalo rozwiazane zeby nie zaburzac sluchawka prysznicowa obudowy wanny ktora jest symetryczna

 

Markoto

tylko ty mnie rozumiesz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jest obok, bo służy aby ją opłukać,

w kabinie nie ma bo nie cierpię jak te węże zwisają, wystarcza mi tam tylko deszczownica i jest naprawdę ok, długo sie wykłócałam z moim mężem o to i wyszło że jak zawsze miałam rację, ha,ha

drzwi to model Modern z Pol skone, a odległoś to innym razem bo jestem w pracy! pozdrowionka

 

Do tej pory myślałam, że słuchawka prysznicowa służy również do spłukiwania ciała, a nie tylko wanny...

 

Brak słuchawki prysznicowej w kabinie to IMO nietrafiony pomysł, bo wzięcie prysznica wiąże się z koniecznością mycia również włosów. A nie zawsze włosy się myje przy każdym korzystaniu z prysznica.

I co z myciem kabiny? Jak opłukać ścianki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sluchawke bo tez wychodzilam z tego zalozenia ale jak sie kapie pod deszczownica spokojnie mozna sie kapac tak zeby nie zmoczyc glowy, kabiny nie myje woda z prysznica bo niby jak?? raz w tygodniu czasmi rzadziej :) spsikuje plynem do mycia szyb i wycieram, nie wiem tez po co oplukiwac scianki?? pod koniec prysznica sciagam wode z szyby sciagaczka do wody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sluchawke bo tez wychodzilam z tego zalozenia ale jak sie kapie pod deszczownica spokojnie mozna sie kapac tak zeby nie zmoczyc glowy, kabiny nie myje woda z prysznica bo niby jak?? raz w tygodniu czasmi rzadziej :) spsikuje plynem do mycia szyb i wycieram, nie wiem tez po co oplukiwac scianki?? pod koniec prysznica sciagam wode z szyby sciagaczka do wody

 

wyszłam dokładnie z tego samego założenia, szkoda było kasy na coś, co będzie używane sporadycznie, a wiadomo jakie te baterie drogie są, ja jak myję głowę to idę pod prysznic a jak nie myję głowy to wskakuję do wanny, tak dla odmiany, codziennie gdzie indziej, ha,ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...