Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

reni1980 to i ja dołączę do wielbicieli Twojej łazienki. Piękna jest!

 

markoto super koszyki!

 

Ja u siebie pod prysznicem zrobiłam i deszczownicę i słuchawkę mimo że psuję mi ona efekt wizualny ale po kąpieli pod samą deszczownicą kiedy miałam problemy z hm.. że tam powiem z dotarciem i umyciem dokładnie wszystkim zakamarków :oops: olałam efekty wizualne bo nie mam zamiaru się u siebie wyginać, wypinać czy też urządzać inne akrobacje tego typu żeby się wszędzie domyć porządnie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja prawdopodobnie będę musiała kawałek wejść pod prysznic z moim dwu latkiem i pomóc mu przy myciu. Jakbym włączyła całą deszczownicę to pewnie prysznic bym i ja zaliczyła przy okazji, a tak go tylko opłuczę wężykiem i może ciut siebie zachlapię:D

 

Mój m też się stawiał żeby w naszej łazience przynajmniej nie robić wężyka, ale ja się jednak uparłam, stwierdziłam że jednak kobietka ma różne zakamarki gdzie najlepiej wypłucze się docierając wodą bezpośrednio;):cool:

 

 

edit. Korozja, pisałyśmy w tym samym czasie o zakamarkach:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię o trzymaniu cały czas.

Uchwyt, na którym wiesza się słuchawkę można zamonotować dowolnej długości i na wysokości jaka nam odpowiada. Jeśli chcemy żeby z prysznica korzystało dziecko, które ma np. 120 cm wzrostu, to robimy tak żeby mogło z tego prysznica korzystać.

IMO deszczownica może skutecznie zrazić dziecko do kąpieli pod prysznicem, bo woda lecąca z wysokości ok. 2 m może zrobić na dziecku niezbyt dobre wrażenie. Poza tym dzieci niekoniecznie lubią jak im woda na głowę leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az sobie wyobrazilam jakie akrobacje moglabys urzadzac :D :D :D

Ha! Akrobacje to ja już wyczyniałam będąc w gościach u siostry mojego M. w jednej łazience mają tylko deszczownicę i nieświadoma niczego poszłam wziąć prysznic. A nhajlepsze że naprzeciw prysznica mają wielkie lustro więc mogłam śledzić swoje poczynania :rotfl:po tym przeżyciu stwierdziłam jedno: u siebie będę mieć słuchawkę :D

 

MarJel :D

 

agatah osobiście nie znam żadnego, małego dziecka które lubi jak mu woda na głowę leci. Stawiam browara jak mi ktoś pokaże malucha który dobrowolnie da sobie głowę zmoczyć :lol2:

Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziecko 2 lata ma tylko przez rok. ani się obejżysz jak wyląduje w pierwszej klasie i będzie Ci opowiadać że ma ma swoje tajemnice, swoje i koleżanek oczywiście, a prysznic to już dawno nie będzie stanowił problemu, bo zacznie się "dorosłe" życie i :poważne" problemy

 

Ale na razie jest dzieckiem i zamierzam tak urządzić jego pokój, jego łazienkę, wysokie krzesełko do karmienia, stoliczek i krzesełka do jego wzrostu itp. itd.,tak a żeby czuło się dobrze, bezpiecznie i było mu wygodnie. Jak będą nastoletnie to się zmienia na inne, przynajmniej meble, chyba...? A wężyk pod prysznicem zawsze się przyda bo mam też córkę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

agatah osobiście nie znam żadnego, małego dziecka które lubi jak mu woda na głowę leci. Stawiam browara jak mi ktoś pokaże malucha który dobrowolnie da sobie głowę zmoczyć :lol2:

 

O tym właśnie piszę.

Sama deszczownica IMO niepraktyczna.

 

Moje dziecko uwielbia wszytsko co zwiazane z woda :) skakala do wody z zanurzeniem pod wode juz w wieku 6 miesiecy :D

 

Wyjątek potweirdzający regułę ;)

Takie małe dzieci faktycznie cżęsto lubią wodę. Problemy zaczynają się, kiedy dziecko staje się bardziej świadome. No i ukryć się nie da, że gro dzieci nie lubi kąpieli. A lejąca się z góry woda może je dodatkowo zniechęcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak byś miała czworo dzieci 10, 8,4, 2 to na przykład to trzeba myśleć inaczej

 

Ale właśnie mam taką rozbieżność wiekową 10 i 2 lata i nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa:lol2:, tym bardziej przez kilka lat będą mi służyć i dzieciom udogodnienia które zastosowałam dla nich i dla siebie:yes:

 

 

Tośmy se pogodały dziefczęta, nadal uważam że reni ma śliczną łazienkę, a wężyk to bzdeta, robi sobie każdy kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...