Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja pamiętam jak mój brat miał 1,5 roku i tak się obfajdolił że masakra! Zagoniłam go do łazienki i jakimś cudem wsadziłam do wanny. Prysznic w łapę i płukałam go z odległości 2 metrów aż co większe kawałki poodpadały :D nie wyobrażam sobie teraz żebym musiała go takiego zasranego trzymać i wykręcać na wszystkie sposoby żeby deszczownica go dobrze obmyła. No ale podobno matka własnych dzieci się nie brzydzi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Takie dyskusje jak najbardziej sa potrzebne, bo a nuż ktoś zwróci uwagę na coś, nad czym w zachwycie nad łazienką zaprezentowaną na zdjęciach nigdy by nie pomyślał.

 

Tak jak ja nie wyobrażam sobie prysznica z samą deszczownicą. Ktoś mógłby zobaczyć, zachwycić się i pomysleć, że tak ma być i to jedyna możliwa opcja.

 

no właśnie

ja właściwie mam trzy łazienki do wyboru: dzieci mają wannę z prysznicem nad nią

my mamy ogromną wannę i maciupeńką słuchawkę

tzw publiczna posiada tylko deszczownicę

i tym sposobem wszystkim dogadzamy:)

 

Zazwyczaj jednak każdy ma do dyspozycji jedną, max. dwie łazienki. I musi myśleć o wszystkim i o wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, nuuuda normalnie ;)

 

znowu siedzę z otwartą buzią i podziwiam - weź w końcu pokaż coś mniej idealnego :p

 

i może załóż jakąś galerię, bo porozrzucane te fotki w różnych wątkach, ciężko potem odnaleźć :rolleyes:

 

Elena moja kochana wierz mi, sypialnia moja jest mniej idealna, tapeta do zerwania, mam chyba dwie lewe ręce do tapetowania, o galerii myślę ale nie wiem jak się zakłada, jeszcze do tego nie doszłam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Od 2 m-cy podglądam Wasze łazienki, niektóre są piękne, każda ma swój urok. Przebrnęłam przez wszystkie strony tego wątku:D Jesteśmy na etapie budowy stan surowy, niebawem okna montują.

Rozglądam się za łazienkami i mam wstepne 2 wizualizacje. Hanabi hiro nero/bianko z czerwona listwą i czerwone elementy na suficie lub może lepiej biały sufit lub czarna listawa . Następna wizualizacja to woodentic + nowa gala signum 12.

Proszę wyraźcie swoje opinie.

Ta jest świetna! :) Oczywiście z ty, czerwonym.:D Ta druga wizualizacja mdła i bez "jaj" zupełnie...;):) Nie przejmuj się tym, że ktoś Ci mówi: czarne płytki beee... jak dużo wylewa się wody z umywalki? I jak bardzo twarda i zawapniona musi być, żeby wysychając tworzyła jasne plamy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem jak, może ktoś podpowie

 

wchodzisz w zakladke http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?24-Galeria-zdjęć-domów-Forumowiczów i klikasz nowy temat,

zapodajesz sobie jakis słitaśny tytul galerii i juz ;)

masz SWOJĄ, JEDYNĄ, WŁASNĄ, UPRAGNIONĄ GALERIĘ :rotfl:

(ten sarkazm to tylko z zazdrości;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni1980 bedę co dzień oglądać i puchnąć z zazdrości :p a łazienka, hmmm już załuje że mam takie ciemne szare, bo twoje są piękne ! no i jesteś do przodu z urządzaniem więc mam się kim inspirować

 

ciemne szare tez są piękne, a jak naogląda się czlowiek tyle ciekawych aranżacji czy też innych łazienek to chcialby mieć wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...