Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wg mnie łazienka ok - tylko okno szpeci - przynajmniej na tym zdjęciu ... IMHO jak powiesisz tam jakieś ładne coś - może żaluzje - to będzie bardzo fajnie .... Aha - wannę masz "wypasioną" i sporo miejsca - nie masz powodów do narzekania, że skromnie ....

 

Gate[ /B] Anulek ma zdecydowanie racje że okno szpeci. Ładna żaluzja, tylko dość wyraźna - np ciemne drewno i szerokie listki choćby z ikea. Bo biała, beżowa będzie wyglądała nijako i mdło, a taki mocniejszy kolorek będzie wg mnie ładniej wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób rozróżniacie ręczniki domowników w tych łazienkach gdzie dla zachowania spójności wsio ma być w tym samym kolorze czyli zazwyczaj również w tym samym wzorze?

 

Ja planuję naszyć jakieś znaczniki (tasiemki?), bo w jednej łazience czwórka lub piątka. Ręczniki będą na drabince,wiec wieszaczki jak w przedszkolu nie wchodzą w grę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wątek jest odpowiedni do zadania takiego pytania ale zaryzykuje:

 

W jakich programach robicie wizualizacje własnych łazienek? Pobrałam 2 darmowe netplus ze strony eplytki.pl wszystko ok. bardzo duza baza płytek. ale albo jest jakiś błąd albo nie wiem bo nie daje się ich kłaść na ściany. na podłogach wychodzi ok. a na ścianach płytki nie pojawiają się albo pojawiają wewnątrz ściany (jak pod pewnym kątem widać przekrój).

 

pobrałam netplus 2010. tutaj płytki z kolei układają się bez problemu ale baza płytek jest bardzo mała. nie ma ani jednej serii którą chciałam użyć w swojej łazience. jest to program on-line więc nie ma jak "wgrać" dodatkowej bazy.

 

Poradzicie coś :( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo super.Napisz mi prosze czy ona wpada w niebieski czy jest szara bez domieszki? Porównuję Nową Gale (powyżej) i rako i mam wrażenie przebijającego błękitu

 

Reni a możesz pochwalić sie zdjęciem białej łazienki? napewno jest tak samo dopracowana jak Twoja szara

 

To essentia (ta jasniejsza)

 

IMGP3864.JPG

 

IMGP3861.JPG

 

Lapato oczywiście bardziej się błyszczy,tak nierównomiernie. Sandstone plus, jak pisałam, są bardzej jednolite. Ten szary jest taki prawdziwie szary, nie beżowy, dlateo wydaje się niebieskawy, ale moim zdaniem to po prostu czysty szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo kupowalaś gdzieś na miejscu te płytkę czy można przez neta zamówic 1 sztukę? Na drugiej fotce jest zblizenie essencji lappato a co to za płytka na pierwszej fotografii? (ta ciemniejsza)

 

Posiadam dolną łazienkę w Essenci lappato - szara i jasno szara, a kolor płytek jest dla mnie cudny !

 

Posiada je Ceramed w Bielsku -Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sd***dn mozesz pokazac zdjecie swojej lazienki i ewentualnie zblizenie na plytki (kolor faktura) Ponoc ta essencia jest ciemniejsza od Sandstone (widzialas moze obie plytki i porownywalas?) Dopytuje bo niestety nie mam mozliwosci ogladniecia w realu i bede musiala zdecydowac na podstawie opini uzytkownikow i zdjec z neta.Powiedz tez prosze slowo jak jest z czyszczeniem tych plytek i czy sa jakos "uciazliwe" w ukladaniu (glazurnik jakos szczegolnie narzekal?:-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo kupowalaś gdzieś na miejscu te płytkę czy można przez neta zamówic 1 sztukę? Na drugiej fotce jest zblizenie essencji lappato a co to za płytka na pierwszej fotografii? (ta ciemniejsza)

 

Ta ciemniejsza to Rako Arena, w necie nie kupisz jednej płytki, mnie się przynajmniej nie udało. Mam esentię, nie lapato, mogę Ci przysłać, jeśli chcesz, tylko że kwadratową, ale chodzi o kolor. A w jakim mieście mieszkasz? Może jednak znajdziesz gdzieś w okolicy? ja ze zdziwieniem odkryłam je w moim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo dzieki za checi ale pozostaje mi pewnie zamawianie w ciemno lub wstrzymanie sie z zakupem do wakacji i poszukanie tych płytek w Krakowie :-) Obecnie mieszkam na wyspie dlatego wszystkie rzeczy ogladam netowo :-)

Podobaja mi sie tez Twoje Affrony i z ciekawoscia czekam na relacje jak jest faktycznie z utrzymaniem na nich czystosci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - rzeczywiście, już kojarzę:) Ja też jestem ciekawa, jak to będzie z affronami, teraz pojawiają się mniej pozytywne opinie. Ja moich w pomieszczeniu gosodarczym w macie pewnie nigdy nie domyję, bo był tam chwilowo węgiel... do tego mnóstwo fachowców od kolejnych pieców :) A folia zdjęta, bo po co :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, teraz i ja mogę się pochwalić swoją łazienką, za duża nie jest ale w małym domku trudno o taką, aczkolwiek jest wygodna i w sumie nie narzekam, mam problem z zakupieniem czegoś na kosmetyki pod prysznicem, teraz stoją na podłodze, myślę o jakimś koszyku ze stali, może ktoś coś podpowie?, byłabym wdzięczna.

 

RENI1980 - ja mam pytanie odnośnie wyposażenia twojej łazienki. Wyczytałam że umywalka, wanna i muszla są każda z innej firmy. Czy zauważalne są przez Ciebie różnice w odcieniu bieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja także dosyć długo szukałam inspiracji jak stworzyć swoją łazienkę. Szukanie płytek zajęło mi chyba najwięcej czasu. Chciałam stworzyć "morską" łazienkę. Łazienka jest beżowo-granatowa. Mój płytkarz nie był zachwycony bo płytki były twarde ale ostateczny efekt jest ok.

http://images32.fotosik.pl/106/c30bcf625c434322.jpg

http://images32.fotosik.pl/106/3ac6d1b1f5c499fd.jpg

http://images26.fotosik.pl/173/75401f34cd882430.jpg

http://images28.fotosik.pl/173/8066cafecbf9e102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia łazienka bardzo ładna. Taka jasna i przestronna. Jedynie co razi to właśnie te łączenie płytek w rogu nad wanną. I jeszcze jedno, może jestem jakaś dziwna ale 3 różne wysokości w układaniu płytek w jednej łazience to chyba już za dużo (cała ściana z wc i bidetem, z oknem najniżej i 1 rząd więcej przy wannie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ciemniejsza to Rako Arena, w necie nie kupisz jednej płytki, mnie się przynajmniej nie udało. Mam esentię, nie lapato, mogę Ci przysłać, jeśli chcesz, tylko że kwadratową, ale chodzi o kolor. A w jakim mieście mieszkasz? Może jednak znajdziesz gdzieś w okolicy? ja ze zdziwieniem odkryłam je w moim mieście.

 

 

a i tutaj się nie zgodzę - sama zamówiłam 2 płytki casalgrande - jedna argento i jedna carbonio. pan był tak miły że policzył z metra (tzn część metra tylko) i doliczył mi koszty przesyłki. w sumie za 2 płytki 30x60cm i koszty przesyłki dałam coś koło 70pln. ale fakt - pewnie niezbyt wielu takich super sprzedawców będzie! może warto zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...