Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam pytanie do tych co mają grafitowe/ciemnoszare płytki w łazience, powiedzcie proszę jak się sprawują w praktyce? czy widać na nich ślady po wodzie lub mydle, kamień, jakieś białe zacieki czy kropki? Chciałabym dać takimi obłozyć róg prysznica, ale obawiam się, czy nie będę ich musiała cały czas pucować? czy są raczej praktyczne? Dodam, że druga strona jest przeszklona i płytki stanowią jakby tło - czy na szybie tym bardzie uwadatnią się ślady po wodzie? spotkałyście się z tym?

 

3ahggggg.JPG

3ahggggg.JPG

Edytowane przez naberia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co mają grafitowe/ciemnoszare płytki w łazience, powiedzcie proszę jak się sprawują w praktyce? czy widać na nich ślady po wodzie lub mydle, kamień, jakieś białe zacieki czy kropki? Chciałabym dać takimi obłozyć róg prysznica, ale obawiam się, czy nie będę ich musiała cały czas pucować? czy są raczej praktyczne? Dodam, że druga strona jest przeszklona i płytki stanowią jakby tło - czy na szybie tym bardzie uwadatnią się ślady po wodzie? spotkałyście się z tym?

 

[ATTACH=CONFIG]51287[/ATTACH]

 

naberia, u nas płytki w łazience są prawie czarne a dodatkowo mamy drzwi prysznicowe 140 cm szerokie i 200 cm wysokie ;) Na plytkach nie widac ani zaciekow z wody, ani z mydla. Natomiast normalne jest, ze na szybie sa one widoczne, ale zmywa sie szybko i sprawnie. Szklo mamy pokryte powloka ulatwiajaca czyszczenie i redukujaca przywieranie osadow i byc moze dlatego tak latwo czysci sie to szklo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję AmberWind. A nie za ciemniły Ci te płytki bardzo łazienki? Masz może okno w łazience?

 

nie nie mam tam okna i nie jest buro ;) Na czesci jednej scianie mamy polozone plytki biale, na pozostalych trzech dominuja czarne, podloga tez czarna. Calosc sensownie oswietlilismy i lazienka wyglada na nowoczesna i dosyc drapiezna ;) Moze dlatego, ze dekor mamy taki:

 

(to plytka, tylko w wersji wizji jej projektanta ;)

 

http://i54.tinypic.com/1zco1z7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam prośbę.... My jestesmy dopiero na etapie fundamentów, lecz pojawily się już pierwsze dylematy. Chodzi mi o okno w łazience. Łazienka bedzie mała około 5m2. Ściana tam gdzie będzie okno ma 2,5 m, a samo okno 120! Zastanawiam się czy czasem nie bedzie za duze?

Dołącze projekt i może ktoś z Was by mi doradzil;) ?

skanuj0001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie pomyśleć o wyglądzie zewn. budynku i z pod tym rygorem zmniejszyć okno. to oczywiście opinia subiektywna, ale ja bym je zmniejszyła, okno w łazience to zasłużony luksus, ale wystarczy małe. a duże okno w małym pomieszczeniu zazwyczaj oznacza dodatkowe ograniczenie i tak już małego. miłego projektowania swojego domku i czytajcie forum! znajdzcie wątek: czego w urządzaniu domu nie zrobiłbym ponownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...