Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam wszystkich forumowiczów,

 

jako, że dopiero zaczynam działalność na forum proszę o wyrozumiałość :rolleyes: przed niedawno zakończonym remontem łazienki największym dylematem było: wanna czy prysznic?! połowa gospodarstwa chciała tego, druga połowa chciała tamtego. nie wiem jak to jest u was, ale zdecydowaliśmy się na wanne z kabiną prysznicową (piękny kompromis, nieprawdaż?:) ).

 

swoją drogą pan w sklepie polecił nam sprzęt SANPLASTU. nie dość, że dość fajnie wyglądało to cenowo, to czytałam, że SANPLAST pokrywa te wanny jakąś specjalną mazią co faktycznie pomaga w utrzymywaniu lepszej czystości (nie znam się dokładnie na tym, przekazuje raczej to co mówił przesypmatyczny pan ze sklepu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej wielkości macie łazienkę? Też czytałam, gdzieś o tych wannach z kabiną ale jakos nie jestem przekonana. Zazwyczaj jak cos laczy zalety jednego i drugiego to nie spelnai za bardzo zalet obu. Wolałabym chyba albo wanne albo kabine prysznicowa. Daj znac czy jestes zadowolona z tego. Ja sama mam w domu wanne asymetryczna. Bardzo chgcialm miec wanne mialam jednak malo ustawna lazienke i troszke malo miejsca wiec pan z salonu glazury krolewskiej doradzil mi wlasnie takie rozwiazanie :)

 

witam wszystkich forumowiczów,

 

jako, że dopiero zaczynam działalność na forum proszę o wyrozumiałość :rolleyes: przed niedawno zakończonym remontem łazienki największym dylematem było: wanna czy prysznic?! połowa gospodarstwa chciała tego, druga połowa chciała tamtego. nie wiem jak to jest u was, ale zdecydowaliśmy się na wanne z kabiną prysznicową (piękny kompromis, nieprawdaż?:) ).

 

swoją drogą pan w sklepie polecił nam sprzęt SANPLASTU. nie dość, że dość fajnie wyglądało to cenowo, to czytałam, że SANPLAST pokrywa te wanny jakąś specjalną mazią co faktycznie pomaga w utrzymywaniu lepszej czystości (nie znam się dokładnie na tym, przekazuje raczej to co mówił przesypmatyczny pan ze sklepu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie tez jestem nowa na tym forum:)Wkrótce planujemy remont łazienki i marzy mi sie prysznic bez brodzika.

Poszukując odpływu liniowego natknęłam się na coś takiego firmy Geberit

http://img402.imageshack.us/img402/6270/odpywscienny.jpg

Odpływ ścienny:)Byłby idealny dla nas gdyż mieszkamy w bloku i nie bardzo możemy wkuwać się w wylewke.

czy ktoś wie gdzie można takie cudo kupic?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber ja też planuję czarna lazienke a wneka prysznicowa (łazienka w kształcie L) biała, chętnie obejrze fotki bo dość mam słuchania krytyki mojego pomysłu że mała łazienka bez okna nie może byc czarna....chcę czarne i białe z połyskiem takie:

http://img845.imageshack.us/img845/624/20110313161815656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber ja też planuję czarna lazienke a wneka prysznicowa (łazienka w kształcie L) biała, chętnie obejrze fotki bo dość mam słuchania krytyki mojego pomysłu że mała łazienka bez okna nie może byc czarna....chcę czarne i białe z połyskiem takie:

http://img845.imageshack.us/img845/624/20110313161815656.jpg

 

Co do czarnej łazienki są ostatnio bardzo modne (poproszę o zdjęcia po skończeniu remontu :)) a co myślicie o czarnych akcesoriach typu wieszaki, mydelniczki, półeczki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

sledze ten watek od dluzszego czasu, wlasnie jestem w trakcie remontu lazienki i szukam baterii podtynkowych/sciennych. Jednak cena samej baterii nie jest masakryczna, tylko elemntu podtynkowego juz mocno przekroczylam budzet mojej malej lazienki. Czy mozecie mi polecic jakas dobra aczkolwiek niedroga firme bo w necie jest tego mase. Moze sami akies juz uzytkowujecie?

 

dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my akurat kupiliśmy zestaw podtynkowy Kludi...też zastanawialiśmy się nad kilkoma zestawami różnych firm i w końcu zdecydowaliśmy się na Kludi z uwagi też na to że jest to pod płytą g/k i płytkami i w razie awarii trzeba będzie robić demolkę...z drugiej strony wszystko ma prawo ulec awarii, ale wydaje mi się że w tym przypadku może być mniejsze prawdopodobieństwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...